Kde

Kde se mohou The Sims 4 nacházet?

První věc, která se vám může stát, je, že všechny vaše složky zmizí.
Jaké složky by tam měly být a za co zodpovídají?
Cache
Hry o peníze. Soubory končící na *.cache můžete čas od času smazat. Podrobnosti v samostatném tématu: Jak vymazat mezipaměť Sims 4.
Obsahuje mnoho souborů jako temp.js.cache. Ve starších verzích hry se může objevit soubor FileCache.ini.
cachestr
Odkazuje na galerii. Obsahuje soubory pro zvýraznění produktů. Je bezpečné čas od času odstranit. Obsahuje soubory jako spotlight.package
cachewebkit
Hry o peníze.
Vlastní hudba
Složka slouží k ukládání hudby ve formátu MP3. Své oblíbené skladby si můžete vychutnat přímo ve hře umístěním požadovaných skladeb do jedné z podsložek (neumisťujte hudbu přímo do adresáře Custom Music, může to vést k chybám). Pro každý hudební žánr je přidělena jedna složka, která se vytvoří při prvním spuštění určité rozhlasové stanice ve hře.
lotcachedata
Hry o peníze. Lze periodicky mazat. Většina souborů se jmenuje Lot_.dat.
Mods
Již vytvořená složka pro mody a uživatelský obsah. Pokud používáte další materiály nebo úpravy hry, proveďte zálohy.
online mezipaměť miniatur
Zde se ukládají obrázky načtené při náhledu objektů v záložce Doplňky v hlavní nabídce. Tyto soubory lze bezpečně smazat, budou znovu staženy při příštím spuštění režimu náhledu doplňku.
Nahraná videa
Vaše nahraná videa ze hry. Vytvořte záložní kopie této složky, abyste zabránili ztrátě dat.
SavedSimInfoData
Složka a její obsah nic neovlivní, takže ji není třeba přidávat.
šetří
Složka pro uložení hry. Zde najdete následující soubory a složky: scratch — Používá se pouze během hry. Obsahuje několik typů souborů: lotthumbnail-da-.thm (může jich být několik) memory-.jpg (snímky obrazovky ve formátu jpg) savegame-.savzoneObjects-.sav (může jich být několik) SerialGUID — tuto složku již nepoužívá hra. Pokud zůstane, můžete ji smazat Slot_.save (může jich být několik) — uložení aktuální hry Slot_.save.ver0-4 — posledních 5 uložených her Vytvořte si záložní kopie této složky a pravidelně je aktualizujte, pokud o ni nechcete přijít. veškerý průběh hry.
Snímky obrazovky
Vaše snímky obrazovky ve formátu PNG. Vytvořte zálohy této složky.
Podnos
Zde se ukládají informace o místnostech/domech/čtvrtích uložených v knihovně. Příliš mnoho souborů v této složce může způsobit zpoždění hry, proto přesuňte nepoužívané položky na bezpečné místo.
VideoCameraStates
Uložené pozice kamery pro přehrávání pomocí klávesových zkratek (nepodporováno, použití na vlastní riziko).
Uložit polohu kamery: Ctrl + [5][6][7][8][9]
Obnovit pozici kamery: [5][6][7][8][9]
Přejít na uloženou pozici: Shift + [5][6][7][8][9]
Kořenová složka
clientDB.package: Používá se pro funkci fotografie, která byla představena s doplňkem Get to Work. Používá se, když hra běží.
Config.log: Obsahuje informace o vašem počítači a OS. Obnoveno po odstranění (někdy jako: Config)
ConnectionStatus.txt: Soubor pro diagnostiku problémů s připojením. Potřebné pro řešení problémů při kontaktování technické podpory. Hrou nepoužito.
EAWebKitCookies.txt: Obsahuje soubory cookie z používání vestavěného herního prohlížeče. Vytvořeno, když si koupíte doplňky přímo ve hře nebo se přihlásíte přes Facebook.
GameVersion.txt: Obsahuje informace o aktuální verzi hry. Aktualizováno po každém spuštění.
lastCrash.txt: Soubory obsahující informace o nejnovějších pádech hry. Mohou být dešifrovány pouze zaměstnanci EA a Maxis. Můžete jej bezpečně smazat.
lastException.txt: Protokol chyb. Může poskytnout informace o chybách, které se ve hře vyskytly. Většinou je těžké cokoliv pochopit. Bezpečné smazání.
localthumbcache.package: Soubor mezipaměti. Rychle se zvětšuje velikost. Po odstranění se obnoví sám.
notify.glob: Potřebné k ukládání globálních oznámení, která nesouvisejí s uloženými hrami, například oznámení z galerie.
Options.ini: Obsahuje informace o nastavení hry, které jste nakonfigurovali. Čas od času se doporučuje vytvořit záložní kopie, protože při aktualizaci operačního systému nebo ovladačů grafické karty může hra obnovit nastavení na výchozí konfiguraci. Pokud máte problémy se zvukem nebo grafikou ve hře, zkuste tento soubor smazat. Později můžete potřebné parametry nastavit znovu ručně. Soubor lze ručně upravit pomocí libovolného textového editoru. To vám může pomoci, pokud se hra nespustí kvůli nesprávnému nastavení.
ReticulatedSplines: Data uložená v mezipaměti. V případě smazání obnoveno.
ReticulatedSplinesView: Sleduje, jaké nové položky se uživateli zobrazily na hlavní obrazovce na kartě „Nové objekty dostupné ve hře“. Pokud tento soubor smažete, při příštím spuštění hry se vám znovu zobrazí nové produkty.
UserData.lock: Používá se pouze při spuštěné hře.
UserSettings.ini: Obsahuje informace o čtení popisků, nastavení účtu a některá nastavení rozhraní.
nebo podle screenshotu:

Zajímavé:  Kde najít díly v The Sims 4.

Měli byste mít všechny tyto složky.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»