Kde

Kde je česnek v Sims 4

Nová herní sada Vampires, vydaná 24. ledna, představuje nová nadpřirozená stvoření a dvě nové dovednosti – dovednost varhany a dovednost vampirismu. Budeme mluvit o tom druhém. Kromě toho, že učí upíry vyrábět nápoje a další užitečné předměty pro ně, může tato dovednost také naučit běžné Simíky, jak bojovat s upíry. Do této chvíle měla většina dovedností 10 kroků, méně často – 5, ale k úplnému zvládnutí dovednosti vampirismu budete muset projít až 15 kroky.

Úroveň Výsledek
2 První díl příručky
Simík bude mít přístup k prvnímu dílu příručky o upírech, kterou si může zakoupit prostřednictvím počítače z kategorie „Vampire Mysteries“.
3 Objednávka krevních sáčků
Simík bude mít přístup k krevním balíčkům, které si také může zakoupit prostřednictvím počítače. Tyto sáčky umožňují upírovi krmit se, aniž by vysával ostatní Simíky. Užitečné pro životní cíl „Dobrý upír“.
4 Schopnost vytvářet krevní vaky
Nyní můžete vytvářet krevní balíčky z ryb a žab.
5 Česnekové copánky
Pátý krok s sebou přinese možnost plést copánky z česneku. Zvláště užitečné pro běžné postavy, které mohou používat své česnekové copánky k zastrašení upírů. Upíři pod jejich vlivem nebudou moci pít krev a pokud budou poblíž, dostanou negativní náladu.
6 Druhý díl příručky
Je zde možnost zakoupit druhý díl encyklopedie vampirismu.
7 Možnost sdílet znalosti
Váš Simík už o upírech ví hodně a může své znalosti sdílet s ostatními Simíky.
8 Objednávka semen
Postava si může prostřednictvím počítače zakoupit semena Blood Fruit, Wolfroot a Mosquito Trap, která budou potřeba k přípravě upírských pokrmů, jako je například koktejl Sunshine Protection.
9 Nové recepty
Váš Simík se dozví, že Bloodfruit lze použít ve speciálních receptech, a nyní může vyrábět Bloodfruit salát a Bloody Mania Drink.
10 Třetí díl příručky
Je zde možnost zakoupit třetí díl encyklopedie vampirismu.
11 sluneční ochrana
Nyní můžete vytvořit koktejl Sun Protection, který umožní upírům jít ven během dne. Navíc pod slunečními paprsky se obnoví upírská energie. Potřebujete dva stroužky česneku a jeden krvavý plod.
12 Vampiric Resistance
Simík zjišťuje, že existuje koktejl obrany upírů, který pomáhá odolat upírským schopnostem a nyní jej lze připravit v baru.
13 Komplexní reference
Nyní, když vaše postava přečetla všechny tři díly Upíří zdrojové knihy, může se ponořit do komplexního průvodce tím, že si ho objedná přes počítač za 1000 XNUMX Simoleonů.
14 Obnovení schopností
Váš upír zjistí, že existuje nápoj s názvem „Dose of Change“, který pomáhá obnovit původní schopnosti a nyní si ho může připravit u barového pultu.
15 Lék na vampirismus
Nejdůležitější tajemství upírů je odhaleno – jak vyléčit vampirismus! Vaše postava si nyní může u barového pultu připravit ten nejlepší lék na vampirismus. Můžete ji použít k přeměně svého upíra zpět na člověka nebo ji použít proti jinému upírovi. Vyžaduje 10 stroužků česneku, 10 krvavých plodů a 10 vlčích kořenů.
Zajímavé:  Kde získat oblečení pro obchod v The Sims 4.

Jak budete hrát za upíry? Budete vylepšovat své upírské dovednosti?

Kde mohu získat česnek v The Sims 4?

V The Sims 4 se můžete chránit před upíry. Musíte použít česnek.

Kde sehnat nebo koupit česnek?

Semena česneku si můžete koupit přes počítač. Vyberte akci Objednávka. Kupte si semínka česneku.

Semena si můžete koupit prostřednictvím speciálního záhonu.

V zavazadle postavy se objeví sáček se semeny. Otevři to.

Přesuňte semena na zem nebo na záhon. Klikněte na Plant.

Zalévejte rostliny, plejte plevel, bojujte s hmyzem. Pak získáte úrodu česneku.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Lena BV [58.6 tis.]
3 года назад

Česnek lze zakoupit prostřednictvím počítače nebo květinového záhonu. Aby se česnek objevil ve vašem zavazadle, stačí po zakoupení otevřít balíček s jeho semínky.

Najdete i česnek. K tomu se vydáme do městečka Forgotn Hollow na místo Garlic Fortress. U tohoto domu roste medvědí česnek, stačí si ho nasbírat.

Pokud rozvinete svou dovednost vampyrismu na úroveň 5, budete moci zaplétat česnek do copánků, kterými se můžete chránit před upíry. Česnek je tedy velmi užitečná věc.

Česnek je užitečný i pro samotné upíry, protože je součástí koktejlů jako „Dose of Change“ nebo „Protection from Sun Rays“.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
-Irink a- [297 tis.]
3 года назад

V The Sims 4 je česnek někdy životně důležitý pro boj s upíry. Existuje několik způsobů, jak získat česnek.

V první řadě si můžete koupit semínka česneku. Pro nákup musíte kliknout na tlačítko „Objednat“ a vybrat „Koupit semena česneku“. Po nákupu je třeba semena zasadit a zalévat, aby česnek rostl.

Zajímavé:  Kde najít bylinky v The Sims 4.

Česnek najdete v části Forgotn Hollow v Česnekové pevnosti. Najdete tam medvědí česnek.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
88Sky Walke R88 [468K]
3 года назад

V této hře budete potřebovat česnek, když bojujete s upíry.

Existuje několik způsobů, jak získat česnek.

První způsob je jít do Forgot Hollow a najít tam Garlic Fortress. Najdete tam česnek.

Druhým způsobem je nákup semínek česneku. Chcete-li to provést, klikněte nejprve na tlačítko „Objednat“ a poté na „Koupit semena česneku“. Když si koupíte semena, musíte je zasadit a zalévat, počkat, až vyrostou.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Sametové tlapky [420K]
3 года назад

Hra The Sims již několik let neztratila na aktuálnosti, mnozí ji nadále s chutí hrají a kromě toho vývojáři hru neustále aktualizují.

Česnek je potřeba k tomu, abychom odolali upírům.

Existuje několik způsobů, jak najít česnek.

Nejprve se můžete pokusit najít česnek, můžete to udělat ve Forgotn Hollow, najít oblast zvanou Garlic Fortress a pokusit se ho tam najít. Nutno ale říct, že ne vždy se to tam podaří najít.

Druhou možností je vypěstovat si vlastní česnek. K tomu je potřeba česnek objednat z obchodu, pak jej zasadit a teprve poté sklidit, ale tato možnost je jistá, v této situaci budete mít česnek vždy.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»