Jak

Jako v kódech Sims 4

Níže je uveden seznam (aktuálně) známých cheatů The Sims 4. Aby bylo možné vložit cheaty, musí být cheatová konzole vyvolána pomocí kombinace kláves ^ Ctrl + ⇧ Shift + C , podobně jako u předchůdců série.

Obsah

 • 1 Bezpečné cheaty
 • 2 cheaty na peníze
 • 3 další cheaty
 • 4 Testovací cheaty
  • 4.1 Shift-Click
  • 4.2 Kliknutí na položky se stisknutou klávesou Shift
  • 4.3 Schránka po kliknutí se stisknutou klávesou Shift
  • 4.4 Domácí Simíci klikající na Shift
  • 4.5 Shift-Click Ground
  • 4.6 Úprava velikosti objektu
  • 4.7 Umístění čtvercové mřížky
  • 4.8 Bezplatné umístění a rotace
  • 5.1 Kariérní cheaty
  • 5.2 Skill Cheaty
  • 5.3 Aspirační cheaty

  Bezpečné cheaty [upravit | upravit zdroj]

  Tyto cheaty se objeví, když je zadán příkaz „help“ a jsou určeny k použití hráči. Jejich použití je bezpečné a nepoškodí herní data.

  fps : Zapíná/vypíná měřič fps. celá obrazovka : Umožňuje přepínat mezi režimem celé obrazovky a režimem v okně. help : Zobrazí dostupné cheaty. efekty titulku: Přepíná myšlenkové bubliny a Plumboba. resetsim : Resetuje vybraného Simíka na aktuálním pozemku s neutrálními motivy. quit: Ukončí hru. testingcheats : Umožňuje další "testovací" cheaty, které nejsou určeny k použití. freerealestate : Umožňuje vám zdarma přestěhovat Simíky v jakémkoli domě. casclockspeed : Mění rychlost plynutí času v CAS. hovereffects : Přepíná zářící vzhled kolem Simíků a objektů, když na ně umístíte kurzor. sims.get_sim_id_by_name : Zobrazuje ID Simíka nebo domácího mazlíčka. verze: Zobrazí verzi hry.

  Peněžní cheaty [upravit | upravit zdroj]

  Tyto cheaty umožňují hráči zvýšit a v některých případech snížit finanční prostředky domácnosti.

  kaching: Dává současné domácnosti §1,000 1,000. rosebud: Dává současné domácnosti §50,000 XNUMX. Motherlode: Dává současné domácnosti §XNUMX XNUMX. peníze : Nastaví aktuální výši finančních prostředků domácnosti na vstupní hodnotu. Vyžaduje spuštění testovacích cheatů.

  Další cheaty [upravit | upravit zdroj]

  Tyto cheaty lze použít i bez testování cheatů, ale nezobrazují se v nabídce nápovědy.

  bb.showhiddenobjects : Umožňuje vám nakupovat položky ladění v režimu nákupu, jako jsou neviditelná stropní světla. bb.ignoregameplayunlocksentitlement : Odemkne každý objekt kariérní odměny cas.fulleditmode : Umožňuje změnit vše v Create a Sim
  cas.unlockbytag GP9 : Odemkne všechny položky Journey to Batuu v Create a Sim
  cas.unlockbytag SP17 : Odemkne všechny položky Nifty Knitting Stuff v Create a Sim
  cas.unlockbytag SP18 : Odemkne všechny položky Paranormal Stuff v Create a Sim. bb.moveobjects : Umožňuje umístit objekt kdekoli bez ohledu na pravidla umístění. Pro změnu výšky použijte 9 a 0. death.toggle : Přepíná možnost smrti Simíků. Musí být znovu vložen při každém načtení hry. sims.remove_all_buffs : Odebere všechny moodlety z aktuálního Simíka. homes.autopay_bills : Účty již do vaší domácnosti nedorazí. ui.dialog.auto_respond : Zapne funkci automatické odpovědi. sims.spawnsimple : Vytvoří vybraný počet Simíků. objects.consumables_infinite_toggle : Nádobí je nekonečné a nekazí se. Musí být znovu vložen při každém načtení hry.

  Testingcheats [upravit | upravit zdroj]

  Testovací cheaty lze použít po testování cheatů byla aktivována. Tento cheat musí být znovu aktivován pokaždé, když hráč změní los nebo znovu načte hru kvůli chybě.

  Shift-Click [upravit | upravit zdroj]

  Po aktivaci cheatu lze kliknout na různé položky nebo entity, abyste získali přístup ke skrytým interakcím.

  Položky klikání se stisknutou klávesou Shift [ upravit | upravit zdroj]

  Hráč může resetovat každou položku ve hře tak, že na ni se stisknutou klávesou Shift klikne a vybere „Reset Sim“ (Debug). To je užitečné, pokud se položka zasekne. To může také způsobit znečištění předmětu nebo jej vyčistit, pokud je již znečištěný. může také „Nastavit jako hlavu“ předmětný předmět, což přiměje aktuálně vybraného Simíka nosit předmět na hlavě.

  Schránka s klikáním na Shift [ upravit | upravit zdroj]

  Každá popsaná akce je k dispozici pod „Změnit potřeby“ v koláčovém menu poštovní schránky.

  — Disable Needs Decay (svět/domácnost): Deaktivuje chátrání motivů, jako je Hlad a močový měchýř, v celé domácnosti nebo na celém světě v závislosti na zvolené akci.

  — Enable Needs Decay (svět/domácnost): Obrátí účinek Zakázat potřebuje úpadek, jinak se hratelnost nemění.

  — Naplnit potřeby (svět/domácnost): Naplňuje motivy každého Simíka na celém světě nebo v celé domácnosti.

  Domácí Simíci klikající na Shift [upravit | upravit zdroj]

  Umožňuje hráči zakázat/povolit Needs Decay nebo „Make Happy“ (maximálně každý motiv), podobně jako poštovní schránka, ale výhradně pro jednoho Simíka. může také resetovat Simíka jako libovolnou položku (v případě chyby) nebo upravit Simíka v CAS (omezené úpravy, funguje přesně jako použití komody nebo zrcadla bez dalších cheatů. Použijte cheat cas.fulleditmode aby se odblokoval celý jeho potenciál).

  Shift-Clicking Ground [upravit | upravit zdroj]

  Hráč může vybraného Simíka teleportovat kamkoli v hratelné části sousedství.

  Úprava velikosti objektu [ upravit | upravit zdroj]

  Použití Shift +] když je položka vybraná v režimu sestavení, umožní hráči její velikost zvětšit. Některé položky je třeba přesunout, aby byly aktualizovány na aktuální velikost. Shift+[ udělá opak, ale pouze na původní velikost položky. Všimněte si, že většina položek bude při zvýšení bugovat nebo pouze zvětší mřížku objektu, takže použití na vlastní riziko.

  Umístění čtvercové mřížky [upravit | upravit zdroj]

  Dlaždice mohou být umístěny jako trojúhelníky, které zabírají 1/4 dlaždice Ctrl + F.

  Většina objektů může být umístěna na 1/4 dlaždice (místo 1/2 dlaždice). F5.

  Bezplatné umístění a rotace [ upravit | upravit zdroj]

  Většinu objektů lze umístit bez jakéhokoli vztahu k mřížce pouhým přidržením Další klíč. Objekty lze libovolně otáčet do libovolného úhlu alt se drží stisknuté při kliknutí a tažení levým tlačítkem myši.

  Testingcheats Console Commands [ upravit | upravit zdroj]

  Kariérní cheaty [upravit | upravit zdroj]

  careers.promote : Povýší vašeho Simíka v zadané kariéře (Váš Sim v ní musí pracovat). Pokud je Simík použit na vrcholu kariéry, dostane místo toho zvýšení platu careers.demote : Sníží úroveň vašeho Simíka v kariéře. Platí stejná pravidla. careers.add_career : Přiměje vašeho Simíka připojit se k určené kariéře. careers.remove_career : Přinutí vašeho Simíka opustit zadanou kariéru (Váš Sim v ní musí pracovat) sims.modify_career_outfit_in_cas : Umožňuje změnit kariérní oblečení vašeho Simíka. Tento cheat musí být po propagaci znovu spuštěn. Názvy akceptovaných povolání jsou následující: detektiv, lékař, vědec, sociální média, careers_adult_critic, aktivista, sekretář, techguru, malíř, bavič, astronaut, kuchař, spisovatel, obchod, sportovec, střední škola, základní škola

  Skill Cheaty [upravit | upravit zdroj]

  stats.set_skill_level : Dává vašemu Simíkovi dovednost, která byla vložena. Názvy akceptovaných dovedností jsou následující (Přidejte Major_ před každý název dovednosti. Adultminor_localculture, Skill_Bowling, Skill_Dogtraining, Skill_Fitness, Skill_Hidden_TreadMill_Rock_ClimbingWall_Climb, Minor_Dancing, Minor_JuicedMediaproducting, Minor_Media_producting, Minordium_Mediakor jsou výjimky.) Pokud cheat nefunguje, použijte stats.set_skill_level adultmajor_x pro dovednosti dospělých, stats.set_skill_level skill_child_ pro dovednosti dětí a stats.set_skill_level skill_toddler_ pro dovednosti batolat. Herectví, Archeologie, Pečení, Barmanství, Charisma, Komedie, Kreativita, Tanec, DJ, Výroba, Rybaření, Fitness, Aranžování květin, Zahradnictví, Gurmánské vaření, Kytara, Handiness, Bylinkářství, Domácí styl Vaření, Pletení, Logika, Mentální, Škodolibost, Motor, Malování, Rodičovství, Fotografie, Piano, Pipeorgan, Programování, Reaping, Výzkum, Robotika, Horolezectví, RocketScience, Sociální, Zpěv, Lyžování, Snowboarding, Veterinář, Videohry, Housle, Wellness, Psaní.

  Aspirační cheaty [upravit | upravit zdroj]

  sims.give_satisfaction_points : Dá vašemu Simíkovi přesný počet bodů spokojenosti. aspirations.complete_current_milestone : Okamžitě dokončí současný milník Simíka.

  Zajímavé:  Jak přidat Simíka do The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»