Jak

Jak změnit vlastnictví bytu v The Sims 4 City Living

SimGuruEugi vysvětluje fungování a omezení bytů v The Sims 4 City Living

SimGuruEugi, jeden z vývojářů The Sims 4, vysvětlil, jak fungují některé funkce bytů a také omezení s nimi spojená (chybějící možnost postavit si byty sami a používat je v jiných městech).

Jako čtvrť si můžete představit budovu s byty. Byly vytvořeny naším worldbuildingovým týmem jako součást světa, který se objevuje v tomto rozšíření. (Ve skutečnosti nemůžeme opravit světy bez zrušení platnosti uložení.) Pokud bychom umožnili postavit budovu s byty pomocí režimu výstavby, nemohli bychom dosáhnout vzhledu, o který jsme šli. Například v režimu výstavby je maximální limit 5 pater, ale chcete, aby budovy vypadaly, jako by měly mnohem více pater, abyste viděli panorama tohoto města. Existují také důsledky pro výkon. Možná chcete budovu, která má, řekněme, stovky oken a drobných dekorací. Pokud by to byly skutečné objekty z konstrukčního režimu, všechny by ovlivnily hodnotu produktivity. Umožňujeme i více obsazených rodin v jedné budově. Museli jsme tedy přidat nějaký prvek, který by hráčům umožnil definovat hranice bytu. Pokud byly vytvořeny nesprávně (například kvůli nedostatku vstupních dveří), některé herní funkce nemusí fungovat. Takže si myslím, že jsme dosáhli dobrého kompromisu. Vymodelovali jsme «trupy» — budovy s byty, které vypadají úžasně, ale ve skutečnosti jsou jedním objektem — a pak k nim přidali akci v režimu stavění.

Každá budova může mít maximálně 4 byty. Ve všech těchto apartmánech můžete hrát. Můžete do nich vjíždět/vyjíždět a mohou je obývat NPC. Můžete komunikovat se svými sousedy zaklepáním na jejich dveře atd. V každém bytovém domě je hratelný prostor jedno patro v tomto domě. Výtah vyveze vaše Simíky z ulice do jejich patra. Penthouse není hodně typ. Můžete zadat změnit půdorysný pozemek na jakýkoli, a to je velmi cool. Budovy postavené v San Myshuno vypadají nádherně. Nemůžu se dočkat, až si to zahraješ. Na třetím rozšíření jsem nepracoval a když jsem viděl hotový svět, byl jsem velmi ohromen tím, co tým udělal.

Otázka: Proběhla nějaká diskuse o použití již existujících nástrojů pro definici místností ve hře k vytvoření nástroje pro vytváření bytů, který by nám umožnil určit, na kterých místnostech by byl byt?

Diskuzí bylo mnoho, ale já jsem se jich neúčastnil. Všechno je možné. Otázkou je, zda bychom *měli* něco udělat a co nás to přiměje *neudělat*. Mezi doplňkem City Living a doplňkem Make Buildings with Apartments je velký rozdíl. Drželi jsme se šablony. Některým hráčům se to bude líbit více, některým méně. Nemůžeme vás přesvědčit, že se vám bude něco líbit, jen když o tom budete mluvit. Co můžeme udělat, je vydat to, co si myslíme, že je skvělý produkt a doufáme, že tomu dáte šanci 🙂

Opravdu posloucháme. Kdybychom neposlouchali, nebyli bychom tu. Hodně hráčů chce hodně věcí. Pokud bychom nejen poslouchali, ale také plnili přání každého hráče, museli bychom vydat tisíc verzí hry. Součástí naší práce je shromáždit veškerou zpětnou vazbu a vytvořit produkt, který je proveditelný a který uspokojí většinu [se stejnými přáními]. Pokud bychom soustředili veškeré své úsilí na vytvoření rozšíření, které by bylo zcela věnováno apartmánům, bylo by to nefér vůči hráčům, kteří se méně starají například o budování a více o vytváření příběhů. Pokud máte rádi stavebnictví, myslím, že se vám budou opravdu líbit penthouse a to, co je v tomto rozšíření. A pokud vás stavebnictví vůbec nebaví, s City Living si také užijete spoustu legrace. Má pro každého něco. O tom je poslouchat.

Otázka: Je nějaká šance, že budou existovat kódy, se kterými bychom mohli stavět byty bez těchto budov? Nebo jsou tyto budovy „přičleněny“ k bytům, což znamená, že bez jednoho nemohou být další?

Myslím, že trupy jsou předměty, takže jsem si jistý, že moddeři najdou způsoby, jak je „osvobodit“ a dělat bláznivé věci. Prostě to není něco, co podporujeme v jiných světech než v San Myshuno.

Otázka: Víte, zda nové lomy budou mít velký vliv na způsob, jakým jsou nyní lomy strukturovány?

Možná budou, možná ne Některé změnily funkčnost bytů, ale o tom nemůžu mluvit a nevím, jestli to neublíží módě.

Bylo také odhaleno, že pro třetí rozšíření se populace zvýší přibližně o 25 %, ale každý bude mít tuto aktualizaci tak, jak se objevuje v patchi. Počet bytových funkcí bude navíc doplněn s vydáním nového obsahu pro hru a samotná funkce bude dostupná i s patchem

Zajímavé:  Jak přimět hosty, aby poslouchali hudbu ze sterea v The Sims 4.

Otázky ohledně hraní doplňku „City Life“.

Otázky týkající se technických problémů (instalace, spuštění, pády atd.) směřujte na technickou podporu.
Aktualizace a informace o opravách v tomto vlákně.

Časté dotazy k doplňku „City Life“

Často kladené otázky

Dají se stránky festivalu upravovat?
— Ne, nemůžeš.

Je možné v bytě vyměnit okna?
— Můžete pomocí kódu bb.enablefreebuild

Jak zavěsit své obrazy na stojan?
— Nejprve si dejte obrazy do zavazadla a odtud je pověste na stojan.

Je možné spravovat sociální sítě z tabletu?

— Ne, to lze provést pouze z počítače.

Je možné postavit byty svépomocí?
— Ne, nemůžete si koupit byt sami, můžete pouze upravovat vnitřní vybavení těch stávajících.

Mohou být byty umístěny v jiných městech než San Myshuno?
— Ne, nemůžete umístit byty v jiných městech.

Jak fungují telefonické pozvánky od ostatních Simíků?
— Pokud je váš Sim pozván na událost po telefonu, pak abyste se mohli zúčastnit události, musíte souhlasit s první pozvánkou a poté počkat na druhou pozvánku, po které Simík již na událost půjde.

Proč se ve městě nekonají festivaly?

— Po spuštění nové hry si musíte na první festival docela dlouho počkat, zhruba herní týden.

Kde ve městě najdete demonstranty?

— Protestující se mohou objevit v různých částech města, například v kreativní čtvrti nebo poblíž tělocvičny, ale aby se objevili, musíte na stránce strávit několik hodin ve hře .

V tomto vlákně se můžete ptát na hlavní hru.

Dotazy na doplňky a herní sestavy můžete klást v sekcích jim věnovaných.

Poděkujte uživatelům za jejich pomoc prostřednictvím DM nebo pomocí podobného systému.
Zprávy obsahující pouze slova vděčnosti budou smazány. 

Zajímavé:  Jak najmout číšníka v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»