Jak

Jak změnit prsa v Sims 4

Jedním z velkých lákadel Simíků a CC je vytváření vlastního vzhledu, což se přirozeně rovná velké části Simmerů, kteří si užívají své Simíky jako modely. Na sociálních sítích a na formulářích The Sims existuje mnoho modelovacích koutků, které dokonce zahrnují modelingové soutěže, lookbooky, módní časopisy a další. Pokud chcete získat nejlepší možný obrázek, budete muset použít nějaké cheaty.

Modelování se Simíky je pro mnoho Simmerů super zábavný koníček, ale je toho mnohem víc než jen stahování nějaké kopie. Abychom mohli začít, existuje několik velmi specifických cheatů a triků potřebných pro skvělé modelování Simíků.

Pro cheaty ve hře stačí, když jste ve hře, stisknout současně CTRL+Shift+C a poté se v horní části obrazovky objeví textové pole. Zde musíte vložit cheat kódy. Bez provedení tohoto kroku nemůžete zadat žádný z následujících navrhovaných modelovacích cheatů.

cheat kódy

Testování cheatů na

Tento kód je nutností, abyste mohli zadat další cheaty. Testovací cheat kód vám umožňuje zapnout a vypnout vaši schopnost zadávat cheaty. Bez tohoto kódu nemůžete zprovoznit mnoho dalších cheatů.

Motherlode

Peníze Peníze Peníze! Budete potřebovat ‘hromady’ simoleanů, abyste si mohli koupit všechny položky a dekorace, které potřebujete pro vytvoření dokonalé scény pro váš model. Doporučuji podvádět, dokud nebudete mít alespoň 500,000 50,000. Nechcete, abyste museli přestat zdobit uprostřed vašeho nastavení, abyste získali více finančních prostředků, protože to netrvá dlouho, protože každá Motherlode má XNUMX XNUMX Simoleanů. I když nefotografujete ze všech cheatů, chcete Motherlode v životech vašich Simíků!

Zajímavé:  Jak se zeptat na rande v The Sims 4.

BB.moveobjects

Tento cheat vám pomůže snáze umístit vaše nastavení a poskytne vám více možností, kam umístit objekty. Kód Přesunout objekty je perfektní, pokud se snažíte přiblížit objekty k sobě pro pěknou fotografii zblízka.

BB.zobrazitskrytéobjekty

Pokud chcete použít nějaké objekty, které jsou skryté, jako jsou například artefakty, potřebujete tento cheat. Tento cheat vám dává o něco více přístupu k objektům a věcem, abyste skutečně zlepšili své nastavení.

BB.ignoregameplayunlocksentitlement

Tento kód se hodí k zobrazování skrytých objektů, protože odemyká omezení na konkrétní položky. S tímto cheatovým kódem a zobrazením skrytých předmětů budete mít přístup k čemukoli ve hře, což může být zábavným doplňkem vašich fotografií. Pokud děláte sportovní nebo hudební pózy, je to potřeba, abyste mohli mít trofeje a ocenění na pozadí, aniž byste museli procházet skutečnou hrou.

Efekty titulku vypnuty

Co se týče modelovacích cheatů, tohle je nutnost. Pokud pořizujete snímky obrazovky ve hře, zbavíte se plumbobu. U modelingových snímků nebo lookbooků tam nechcete mít efekt titulku. Pokud se to snažíte upravit, děláte příliš mnoho práce. Buďte k sobě laskaví a použijte cheat kód a skryjte ho!

Mods

Pózy

Čtete správně, už žádné čekání na tu správnou příležitost, TSR má vlastní pózy, které si můžete jen stáhnout a PRESTO – obraz dokonalý. Cokoli dalšího, co potřebujete, aby pozice fungovaly, bude uvedeno v rámci stahování. Pózy velmi pomáhají při nastavování scén a dokonalém záběru.

Beto_Ae0, Helgatisha, KatverseCC, Sims4LifeStories a KaTPurupa mají spoustu solidních pozic ke stažení. Některé z pozic, které Helgatisha připojí k vlastnosti Simíka, takže je můžete použít i v Create a Sim (CAS), což je super praktické, pokud tam fotíte.

CAS BGs

Toto je jeden z mých oblíbených ‘cheatů’ nebo mezer k pořizování opravdu solidních modelovacích obrázků v Sims 4, pozadí CAS. Toto jsou kulisy, které si můžete stáhnout zde na TSR, tradičně můžete mít pouze jednu najednou, což je trochu frustrující je měnit, ale ujišťuji vás, že kvalita obrazu, kterou získáte v CAS, je mnohem lepší než v- hra. Zvláště pokud fotíte vzhled Alpha CC. Chcete pořídit své snímky nebo co nejvíce snímků v CAS.

Zajímavé:  Jak si vyrobit patrovou postel v The Sims 4.

Jeden super zajímavý nález na TSR je měnič pozadí SonyaSimsCC Accessory CAS. Toto funguje mírně odlišně od mnoha CAS BG, protože se připojuje ke slotu pro příslušenství a můžete změnit barvu pozadí. Změna hry pro někoho, jako jsem já, kdo v podstatě fotí pouze při hraní Sims.

Výsledky

Zde v TSR chceme, abyste svou hru posunuli na další úroveň a vytěžili ze své hry maximum. Ať už chcete se svou hrou dělat cokoli, nebe je limit a TSR vám pomůže a poskytne vám přístup ke stovkám kreativních tvůrců CC pro Simíky. Takže pokud si chcete postavit vlastní přehlídkové molo nebo chcete-li vyfotit své Simíky seniory, UDĚLEJTE TO a my vám pomůžeme!

Odkazy na všechny vzhledy obsažené v tomto blogu naleznete níže:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»