Jak

Jak změnit nemocnici v The Sims 4

The Sims 4 je jedním z nejlepších simulátorů života, který zábavnou formou napodobuje realitu. Při ponoření do virtuálních životů Simíků by hráči neměli zapomínat na důležitost svého zdraví a pohody.

Protože ve vesmíru The Sims je tolik světů, nalezení konkrétního místa může být náročné. Žádný strach, se správným přístupem mohou hráči snadno najít nemocnici v The Sims 4. Zde je průvodce, jak najít nemocnici a jak s ní pracovat v The Sims 4.

Kde najít nemocnici v The Sims 4

V The Sims 4 se hráči mohou dostat do nemocnice instalací rozšiřujícího balíčku Get-to-Work. Po instalaci mohou navštívit oblast Civic Center ve Willow Creek a najít nemocnici.

Jak se dostat do nemocnice v The Sims 4

Existuje několik způsobů, jak komunikovat s nemocnicí.

Lékařská kariéra

Hráči si mohou vybrat kariéru lékaře, aby získali přístup do nemocnice. Tato cesta začíná jako lékařský praktikant a pokračuje do pozice vedoucího oddělení. Na začátku této kariéry budou hráči plnit určité úkoly: kontrolovat kolegy, rozvážet jídlo pacientům a léčit nemoci. Čím pilněji hráč plní své povinnosti, tím rychleji postupuje po kariérním žebříčku.

Těhotenství

Těhotné Simíky mohou také navštívit nemocnici v The Sims 4. Pro Simíky, kteří jsou v očekávání, je návštěva nemocnice samozřejmá. Stačí jim přejít do sekce „Porod“ a po kliknutí na simku vybrat možnost „Porodit dítě v nemocnici“.

Jak změnit design nemocnice v The Sims 4

Bohužel není možné změnit design nemocnice. Hráči, kteří nejsou spokojeni s uspořádáním nemocnice, však mohou zkusit pomocí cheatů dosáhnout požadovaného výsledku. Zde můžete provést následující.

  • Povolte cheaty stisknutím „CTRL + SHIFT + C“ ve Windows a všech čtyř tlačítek nárazníku na PS4 a Xboxu.
  • Do okna napište „testingcheats on“ a stiskněte Enter.
  • Použijte cheat kód zadáním «bb.enablefreebuild» do cheat baru pro změnu designu nemocnice.
Zajímavé:  Jak porodit dívku a chlapce současně v The Sims 4.

Kromě balíčku Get Started mohou hráči využít také mod Private Practice k představení nového povolání a zcela nové nemocnice do hry.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»