Jak

Jak změnit charakterové vlastnosti vašeho Simíka v The Sims 4

Povahové vlastnosti se nemusí tolerovat. Foto: The Sims 4

Vlastnosti v The Sims 4 mohou hráči mimo Sims Editor odebírat nebo přidávat. Svou postavu můžete změnit pomocí cheatů a lektvarů.

V reálném simulátoru života The Sims 4 Každý Simík má svou vlastní postavu. Vlastnosti se mohou lišit a ne vždy budou pro hráče „pohodlné“. Postava definuje hrdinu jako osobu a také ovlivňuje Simino chování a jeho dovednosti. Některé vlastnosti mohou hráče během hry pouze brzdit.

Jak odstranit vlastnosti v The Sims 4

Ve hře jsou některé charakterové rysy. Foto: The Sims 4

Ve hře jsou některé charakterové rysy. Foto: The Sims 4

Během vytváření Simíka mu můžete dát různé charakterové rysy. Pokud hrajete za dříve vytvořenou postavu nebo takového hrdinu adoptujete do své rodiny, jeho vlastnosti již budou vybrány. Hráč se může cítit nepříjemně při interakci s hrdinou. Své charakterové rysy můžete změnit několika způsoby.

Charakteristický lektvar. Foto: The Sims 4

Charakteristický lektvar. Foto: The Sims 4

Použití lektvaru obnovy rysů je nejlepší způsob, jak se zbavit nežádoucích povahových rysů vašeho Simíka. V obchodě s odměnami si můžete koupit položku za 5000, pokud tuto částku nemáte, můžete použít kód. Zadejte do cheat panelu: „sims.give_satisfaction_points 5000“. Poté, co Simík vypije elixír, bude možné odstranit nežádoucí charakterové vlastnosti a také přidat ty žádoucí.

Upravit v CAS

Charakterové rysy. Foto: The Sims 4

Charakterové rysy. Foto: The Sims 4

V režimu vytváření postavy můžete upravovat Simíky. Musíte kliknout na změnu v CAS. Charakterové rysy můžete odebrat v editoru postav a přidat to, co chcete, ke svým individuálním vlastnostem.

Podvádět kódy

  • traits.clear_traits — Odstraní všechny charakterové vlastnosti. Jednotlivé povahové rysy je potřeba představit od začátku.
  • traits.equip_trait [traitname] — Můžete přiřadit nové charakterové vlastnosti.
  • traits.remove_trait [traitname] – Odstranění jedné z charakterových vlastností.
Zajímavé:  Jak jít na vykopávku v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»