Jak

Jak zkrotit lišku v The Sims 4

The Sims 4 Chatařské bydlení: Vše o divokých liškách

07 23 21 10 33 22 PM

In The Sims 4 Chatařské bydleníVaši Simíci se mohou setkat a spřátelit se s různými divokými zvířaty, jako jsou králíci, lišky a dokonce i ptáci! Přátelství s těmito zvířaty nabízí vašim Simíkům několik různých výhod a výhod, zejména pokud jde o ochranu vašeho domova před liščími loupežemi!

Čtěte dále a dozvíte se více o divokých liškách!

Setkání s divokými liškami

The Sims 4 Chatařské bydlení: Vše o divokých liškách

Pokud se vaši Simíci chtějí setkat s divokými liškami, najdou je pobíhat po celém Henford-on-Bagley. Chcete-li se setkat s divokými liškami mimo Henford-on-Bagley, budete muset svému pozemku v jiných světech přiřadit novou výzvu na los Wild Foxes.

Divoké lišky nemají objekt, ke kterému se vracejí, jako jsou zajíčci a divocí ptáci, takže budete muset dávat pozor, aby se potulovali po okolí.

Jakmile najdete divokou lišku, je nejlepší se zpočátku většině interakcí vyhnout. Liška vám nebude věřit a všechny sociální sítě pravděpodobně selžou. Místo toho nechte svého Simíka hlídat lišku, dokud si k ní nevybudujete trochu vztah. Než se pokusíte o další společenské akce, doporučuje se alespoň ze čtvrtiny zaplněný bar přátelství.

Socializace s divokými liškami

Jakmile vám liška dostatečně důvěřuje, můžete s ní začít zkoušet další sociální sítě. Existují různé konverzační společenské konverzace, jak zlé, tak přátelské. Pomocí ikony vedle ní můžete vidět, které interakce jsou špatné a které přátelské. Váš Simík může také zpívat lišce, což je sociální složka s novou rozkošnou animací.

Zajímavé:  Jak spustit The Sims 4 na Macu.

Zpívání lišce může mít dobré i špatné výsledky. Když je interakce úspěšná, liška bude výt a zpívat s vaším Simíkem. Když interakce selže, liška se skrčí a vrčí na vašeho Simíka.

Lišky můžete také pojmenovat tak, že na ně kliknete a obléknete je do různých oděvů získaných od Strážce tvorů v Bramblewoodu. Může to být dobrý způsob, jak odlišit lišky, se kterými jste se spřátelili, od lišek, které jsou stále cizí.

The Sims 4 Chatařské bydlení: Vše o divokých liškách

Lišky jsou více škůdci než cokoli jiného. Nejsou nijak zvlášť nápomocní jako králíci a ptáci a zkomplikují vám život. Zaútočí a zabijí všechny zajíčky na pozemku, což je nejen smutné, ale také frustrující, pokud vám tento zajíček pomáhal na vaší zahradě. Zabijí i vaše kuřata. Lišky se také vplíží do kurníku a ukradnou vám vejce. Proti liškám můžete podniknout různá protiopatření, jako je instalace hlásiče na lišky a vlastnictví lam nebo psů jako domácích mazlíčků. Lamy budou plivat na lišky, které se snaží ublížit vašemu dobytku a psi za vás vyženou lišky z pozemku. Můžete je také odstřelit sami.

The Sims 4 Chatařské bydlení: Vše o divokých liškách

Kurník s nainstalovaným alarmem na lišku. Alarm se spustí a zastraší lišku, když se pokusí dostat do klece.

Dalším způsobem, jak přimět lišky, aby nechaly vaše dobytek a vejce na pokoji, je spřátelit se s nimi. Jakmile se váš Simík stane dobrými přáteli s divokou liškou, můžete jej požádat, aby vám nekradl. Každá divoká liška má svůj vlastní individuální vztah s vaším Simíkem, takže pokud opravdu chcete, aby byl váš domov chráněn, musíte to udělat pro každou jednotlivou lišku v této oblasti.

Darování lišek

Dalším dobrým způsobem, jak vybudovat vztah s divokými liškami, je nosit jim dárky. Divokým liškám lze darovat mnoho různých věcí. V závislosti na tom, které doplňkové balíčky jste nainstalovali, můžete mít více dárkových možností. Zde jsou různé typy předmětů, které mohou být darovány divokým liškám:

 • Květiny
 • Ryba
 • Chovaný hmyz (Eko životní styl)
 • Vejce
 • Nápoje
 • Cross-Stitch
 • Konzervované zboží
 • Knihy
 • Vlna
 • Dřevěné Sochy
 • Divoký hmyz (outdoorové útočiště)
 • Vegetariánská jídla
 • Produkce
 • Obrazy
 • Mléko
 • Masová jídla
Zajímavé:  Jak získat hlasy v kariéře The Sims 4 jako politik.

Každá liška má své vlastní preference dárků a tyto preference určuje převážně metodou pokus-omyl. Váš Simík ho prostě bude muset zkusit obdarovat mnoha různými druhy věcí, aby zjistil, co má rád. Nemusíte se však bát darování špatného předmětu; zjistili jsme, že dát lišce jakýkoli dárek by vztah mírně zvýšil, i když to byl dárek, který se jí nijak zvlášť nelíbil. Největší vzpruhu vztahu však poskytly oblíbené a oblíbené dárky. Simíci s vlastností Animal Enthusiast mají mírnou výhodu, pokud jde o obdarovávání divokých zvířat; mají schopnost objevit preference dárků u divokých zvířat.

The Sims 4 Chatařské bydlení: Vše o divokých liškách

Jakmile váš Simík obdaruje lišku, uvidíte vedle této kategorie položek palec dolů, palec nahoru nebo srdce, až se ji příště pokusíte darovat. To vám připomene preference lišky, které jste dosud objevili, takže si je nemusíte zapisovat do paměti. Každá liška má sadu neoblíbených dárků, sadu oblíbených dárků a jeden oblíbený typ předmětu. Jakmile objevíte oblíbený dárek lišky, zobrazí se na jejím informačním panelu, když na ni najedete myší.

Divoké lišky mohou také dát vašemu Simíkovi dárky. Pokud jste si vybudovali přátelství s liškou, můžete od ní občas dostat dárek, když kliknete na sociální kategorii Darování. Simíci mohou od divokých lišek obdržet mnoho různých druhů předmětů, včetně pamlsků pro zvířata a jídla.

Výhody přátelství Wild Fox

Jediným skutečným přínosem přátelství s liškami je přesvědčit je, aby přestaly být otravnými škůdci. Nedělají nic, aby vám pomohli, jako to dělají zajíčci a ptáci. Pokud opravdu nechcete příležitostné dárky, které vám mohou přinést, je pravděpodobně mnohem snazší a rychlejší vlastnit lamu nebo psa nebo mít nainstalované coop alarmy, které udrží otravná zvířátka daleko od vašeho pozemku.

Zajímavé:  Jak spouštět příkazy v Sims 4 Pets.

Vše o venkovském životě v The Sims 4: rybníky, velké pozemky, konzervy a další úmrtí

Vše o venkovském životě v The Sims 4: rybníky, velké pozemky, konzervy a další úmrtí

Příští rozšíření pro The Sims 4, Country Living, zavede Simíky do venkovského města Hanford-on-Bagley a umožní jim založit si vlastní farmu. Po oznámení doplňku uspořádal producent The Sims 4 Antonio Romero relaci otázek a odpovědí, kde vysvětlil, co lze od doplňku očekávat.

O novém umístění a mechanice

Nové místo, Hanford-on-Bagley, se skládá ze tří oblastí. Každý z nich má k dispozici 3 pozemky. Alespoň jeden pozemek bude mít 64 x 64 čtverců.

Simíci budou moci pořádat pikniky: k tomu je potřeba zabalit speciální košík a odnést ho na místo, kde chcete piknik uspořádat. Koš se položí na stůl a pak je piknik organizován jedním kliknutím.

Simíci budou moci vařit ve skupinách. Například dětští Simíci budou moci pomáhat svým rodičům, než aby sami vařit.

Můžete dělat konzervy. V současné době je jejich výroba vázána na kuchařskou dovednost, ale v budoucnu se objeví nová dovednost. Přidají také několik receptů s venkovskou tematikou: například mléčný chléb. Pomocí Simple Life Challenge lze vařit za méně peněz.

Podle všeho budou moci hráči naplno hloubit rybníkypři současné změně terénu. Takto vypadají tři fáze tvorby jezírka z přívěsu. Zdá se, že se můžete koupat v umělých rybnících.

Vztahy s divokými zvířaty jsou svázány s novým systémem dárků. Pokud se spřátelíte s divokým králíkem nebo ptákem, můžete pro ně koupit dům a umístit je na svůj pozemek. Takto domestikovaná zvířata nějak pomohou se zahradnickými pracemi.

Můžete pojmenovat divoká zvířata, se kterými se spřátelíte. Pokud je váš vztah s divokým králíkem navázán, začne vás častěji navštěvovat a chovat se téměř jako domácí mazlíček. V domě ale stále bydlet nebude.

Zajímavé:  Jak zadat kódy v Sims 4 pro stavbu.

O své zvířecí kamarády se bát nemusíte: Například králíky nepotřebují krmit a napájet. Jsou zcela nezávislí a dokážou sami uspokojit své potřeby.

Divoké lišky nelze ochočit. Čas od času přepadnou vaše kurníky a pokusí se něco ukrást z okolí. V případě potřeby lze invazi lišek deaktivovat.

Zvířata stárnou a umírají. Pokud si však budou přát, hráči si budou moci zachránit život navždy – zatím nevíme jak.

Opravdu existují oblečení pro zvířata, ale samozřejmě si to sami neudělají. Hráči se budou muset ujmout tvorby oblečení sami, jak to funguje, se ukáže brzy.

A ještě jedna věc

 • Navíc přidají něco pro děti.
 • V rozšíření není žádná plnohodnotná nová kariéra, ale farmařící Simíci si stále mohou vydělávat peníze. Například prodávat výsledky své práce.
 • Můžete také zajišťovat pochůzky pro místní obyvatele a přijímat dárky.
 • Chování zvířat se mění v závislosti na úrovni vztahu k nim.
 • Simíci s rysem Animal Love si opravdu užívají péči o zvířata.
 • Simíci budou mít nové oblečení.
 • Doplněk přinese do hry nové, neobvyklé příležitosti zemřít. A nové místo pro Woohoo.
 • Venkovské produkty není nutné kupovat v obchodě: objednávku můžete zadat prostřednictvím zásilkové služby.

Rozšíření Country Life vyjde na PC a konzole 22. července.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»