Jak

Jak zkontrolovat chyby Sims 4

Tento program analyzuje soubory balíčků The Sims 4, aby identifikoval konflikty nebo duplikáty. Kromě toho kontroluje soubory balíčků na poškození, které by mohlo způsobit chyby ve hře.

Požadavky:
Abyste mohli tento program používat, musíte mít na svém počítači nainstalovaný .Net 4.5 nebo vyšší. Měl by být nainstalován spolu se vším potřebným pomocí instalačního programu.

Hlavní použití:

Existují dva hlavní provozní režimy programu:

Ve výchozím nastavení program čte pouze indexy všech souborů balíčků a poté porovnává pouze ty prostředky, které mají stejné ID. Toto je velmi rychlý režim. Například skenování asi 750 MB modů trvá asi šest sekund.
Volitelně se můžete rozhodnout zkontrolovat vše v každém souboru balíčku, abyste se ujistili, že neobsahují skryté chyby. Tato metoda je mnohem pomalejší než výchozí. Skenování stejných 750 MB modulů trvá asi dvě minuty a patnáct sekund. Tento režim tedy zvolte hlavně tehdy, když potřebujete zkontrolovat několik souborů, které opravdu potřebují zkontrolovat. Úplné ověření lze povolit v okně Nastavení skenování při načítání programu zaškrtnutím políčka „Ověřit čitelnost všech zdrojů v balíčcích“. Udělejte to, pokud se vaše hra zcela odmítne načíst a máte podezření, že důvodem může být poškozený mod.

Nejprve klikněte na tlačítko Procházet a vyberte složku Mods (nebo podsložku v ní, pokud své soubory organizujete do podsložek a potřebujete zkontrolovat soubory v jedné z nich). Ve výchozím nastavení, pokud vyberete složku, budou zkontrolovány také všechny podsložky v ní. To lze deaktivovat zrušením zaškrtnutí políčka «Zahrnout podsložky do kontroly» před zahájením kontroly.

Položku „Cesta k S4PE“ lze vybrat podle potřeby, aby bylo možné otevřít balíček v S4PE přímo ze seznamu konfliktů. Pokud to neuděláte hned, budete o to příště požádáni. Umístění programu bude zapamatováno pro příští spuštění programu. Existuje také možnost (ve výchozím nastavení povolena) vytvořit zálohu pro každý soubor balíčku, který otevřete pomocí S4PE přímo z programu. Zálohy budou umístěny do složky „TS4 Package Backups“ ve složce Moje dokumenty. Pokud již záloha existuje, vytvoří se nová záloha s předponou Copy # v názvu, takže se nic nepřepíše.

Zajímavé:  Jak otevírat objekty v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»