Jak

Jak získat oděru ve hře Sims 4

Chcete přivést některého Simíka zpět k životu? Tento průvodce je pro vás.

The Sims 4: Jak vyrobit a použít Ambrosii

Smrt je velkou funkcí The Sims 4 a mnoho hráčů se těší, až Grim Reaper přijede na speciální návštěvu do jejich domova. Hra se může pochlubit celkem 24 zábavnými způsoby, jak Simíci zemřít, ale i smrt na horečku vzteklých hlodavců může být nezábavná, pokud nejste připraveni rozloučit se s odcházejícím Simíkem.

Vaření pokrmu zvaného ambrosie je osvědčená metoda, na kterou se hráči spoléhají, aby přivedli své oblíbené Simíky zpět z mrtvých. Ale podvést smrt není snadné: váš Simík bude potřebovat kombinaci vzácných ingrediencí a působivých dovedností, aby uvařil toto kouzelné jídlo!

Co je ambrózie?

The Sims 4: Jak vyrobit a použít Ambrosii

Slovo „ambrosia“ pravděpodobně vyvolává představy o neforemném ovocném chmýří, ale v divokém světě The Sims 4 dostává pokrm trochu jinou podobu. a mrtvý. Ambrosia prodlužuje život žijícím Simíkům tím, že je vrací na začátek jejich aktuální životní fáze, ale pokrm se častěji používá ke vzkříšení zesnulých Simíků do jejich živé podoby.

To je pravda: když přikážete duchovému Simovi, aby snědl ambrózii, okamžitě se vzkřísí a vrátí Simíka na začátek životní fáze, ve které zemřel. I když existuje mnoho způsobů, jak přivést Simíka zpět k životu, ambrosie se ukázala jako spolehlivý lék. metoda vzkříšení dostupná každému hráči, aniž by si musel kupovat stahovatelný obsah.

Jak vařit Ambrosii v The Sims 4

The Sims 4: Jak vyrobit a použít Ambrosii

Ambrózii nemůžete vařit pomocí běžného kuchyňského náčiní; Ingredience potřebné pro tento pokrm jsou trochu netradiční. K tomu, abyste přivedli svého Simíka zpět k životu, budete potřebovat Květ smrti, Skaláru a Lektvar mládí.

Zajímavé:  Jak vytvořit svou vlastní značku v The Sims 4.

Jak pěstovat květinu smrti

Květiny smrti jsou součástí vesmíru Sims od The Sims 3, ale v nejnovějším díle této série jsou podivné květy ještě vzácnější. Ve hře The Sims 4 lze Květiny smrti získat dokončením tří různých zahradních štěpů, jak ukazuje tabulka níže.

Simíci s úrovní zahradnických dovedností sedm nebo vyšší mohou vytvořit tohoto vzácného hybrida. Existuje způsob, jak se vyhnout ušpinění rukou, ale bude vás to stát. Květiny smrti lze někdy zakoupit v alchymistickém stánku v kouzelném světě za nehoráznou cenu 1200 XNUMX eur za květinu spolu se sadou Říše kouzel.

Jak koupit lektvar mládí

Potion of Youth je nejjednodušší přísada pro ambrózii. Lektvar lze snadno zakoupit v obchodě s odměnami za 1500 bodů spokojenosti.

The Sims 4: Jak vyrobit a použít Ambrosii

Pokud nemáte hodně peněz, můžete snadno nasbírat body spokojenosti plněním rozmarů nebo tužeb svého Simíka.

Kde chytit skaláry

Skaláry jsou ve světě Sims 4 vzácným úlovkem, ale odhodlaní rybáři určitě dříve nebo později nějakou uloví. Pokoušet se chytit skaláry může být zdlouhavý proces, takže budete chtít zvýšit své štěstí používáním návnady, návštěvou oblíbených míst pro tření a rybařením, když se váš Simík soustředí. Je známo, že žáby a okouni jsou oblíbenci skaláry, takže tyto druhy návnad mějte při rybolovu ve svém inventáři.

Skaláry se pravidelně objevují v následujících světech:

  • Willow Creek
  • San Myshuno
  • Oasis Springs
  • Newcrest
  • Zapomenutá dutina
  • Brindleton Bay
  • kouzelné království
  • Sulani
  • Zapomenutá jeskyně

Některé body potěru skalárů, ke kterým má přístup každý hráč v základní hře, zahrnují Central Park v San Myshuno, Oakenstead a oblast Crawdad ve Willow Creek, stejně jako všechny rybářské díry kromě těch v Desert Bloom Park v Oasis Springs.

Zajímavé:  Jak vypnout vývojářský kód v Sims 4.

The Forgotten Grotto je mezi ostřílenými hráči Sims známá jako místo, kam se vydat hledat skaláry. Do jeskyně můžete vstoupit tak, že vstoupíte do jednoho ze dvou vchodů do opuštěného dolu, ale desky blokující vchod bude muset odstranit postava s desátou úrovní dovednosti Skill.

The Sims 4: Jak vyrobit a použít Ambrosii

Hráči s herním balíčkem Spa Day mohou alternativně vstoupit do jeskyně prostřednictvím meditace, jakmile dosáhnete sedmé úrovně dovednosti Wellness. Pokud se chcete dozvědět více o této skryté stránce, podívejte se na našeho kompletního průvodce Forgotten Grotto!

Než si vyzvednete krabici s náčiním, ujistěte se, že Simík, kterému nařizujete rybařit, má dostatečné znalosti v dovednosti Rybaření – vyžaduje úroveň tři nebo vyšší, aby se Skaláry začaly plodit pro vašeho Simíka. Hráči také našli způsoby, jak rybaření úplně obejít, včetně stažení skaláry z galerie nebo nákupu skaláry ze stánku s lektvary v kouzelnickém světě.

Jak vařit ambrózii

Jakmile shromáždíte své ingredience, můžete začít vařit! Nechte jednoho ze svých Simíků uvařit ambrózii kliknutím na ledničku a výběrem ambronie ze sekce Gurmánská kuchyně. Mějte na paměti, že Simík, kterého si objednáte uvařit, musí mít maximální schopnosti vaření a vaření pro gurmány, aby se recept Ambrosia odemkl v nabídce.

Maximální úrovně dovedností pro tyto kategorie jsou deset a pět úrovní. Nejste zrovna kulinářský mistr? Podívejte se na našeho průvodce, jak vylepšit své kuchařské a gurmánské kuchařské dovednosti.

Jak pomocí Ambrosie přivést Simíka zpět k životu

The Sims 4: Jak vyrobit a použít Ambrosii

Jakmile připravíte porci ambrózie, jste připraveni ji nakrmit duchem dle vašeho výběru. Počkejte, až se duch objeví ve vaší oblasti, nebo jej pomocí kouzla necrosummon přivolejte na místo sesilatele (tato akce je dostupná pouze s balíčkem Realm of Magic).

Zajímavé:  Jak vymazat mezipaměť v Sims 4.

Je mnohem snazší přimět ducha, aby jedl ambrózii, pokud je to váš aktivní simík, takže ho můžete přidat do své rodiny. V opačném případě riskujete, že další Simík sní ambrózii, kterou jste tak pracně vytvořili. Nakonec naservírujte svému duchovi Simovi talíř ambrózie a sledujte, jak magicky vstává z mrtvých!

Jakmile bude váš Simík vzkříšen, bude mít druhou šanci na život na začátku životní fáze, ve které zemřel. To znamená, že Simík, který zemře ve stáří, zůstane starý, když se vrátí k životu, takže je možná budete muset krmit lektvary mládí, aby nezemřeli tak brzy.

Na rozdíl od méně spolehlivých metod vzkříšení, jako je předkládání celoživotních přání ve Studni přání, ambrózie zaručeně zvrátit Simovu smrt a vrátit mu tělesnou podobu.

I když se ambrózie osvědčila jako užitečný nástroj pro ty, kteří chtějí uniknout chladným rukám smrti, není to jediný způsob, jak přivést své Simíky zpět z velkého světa. Pokud se cítíte znechuceni ambrózií, zvažte, zda napsat Knihu života, něco si přát u studny přání nebo použít decertifikační kouzlo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»