Jak

Jak získat klubový úspěch 50 mil nad zemí ve hře Sims 4

Existuje celá řada sběratelské předměty že vaši simíci mohou v The Sims 4 nacházet a budovat sbírky a jednou z mých oblíbených vždy byly Trofeje MySims.

Mysims Trophy jsou opravdu užitečné mít kolem sebe, protože mohou rozdávat a Hravý aura, pokud ji povolíte. To znamená, že každý simík, který je poblíž trofeje, se začne cítit hravě, což může být užitečné při procvičování věcí, jako je komedie nebo vytváření hravých maleb.

Jak získat trofeje MySims

Jediný způsob, jak najít MySims Trophy, je kopat a kopat, dokud nějaké nenajdete Tajemné časové kapsle které se nacházejí pod šedými kameny s bílými drahokamy, které z nich vycházejí a které se náhodně objeví v různých světech.

Je důležité poznamenat, že pod kamenem můžete najít spoustu různých věcí, takže není ve skutečnosti zárukou, že pokaždé najdete Mysims Trophy.

Pokud najdete Mapa pokladu pod jedním z těchto kamenů, můžete to použít Kopejte za pokladem a to vám obvykle pomůže najít vzácnější MySims Trophy. Ty však lze použít pouze jednou.

Zajímavé:  Jak zobrazit snímky obrazovky v The Sims 4.

Typy trofejí MySims

Každá z trofejí Mysims bude mít své vlastní jméno a bude také jiného typu (tj. běžné, vzácné atd.) a bude mít také jinou hodnotu peněz. Níže naleznete informace o každé z trofejí Mysims, které vysvětlují, jakou hodnotu mají jednotlivé trofeje a jakou mají úroveň vzácnosti.

Společné trofeje MySims

Chaz McFreely

„Chaz McFreely je podle Chaze McFreelyho největší sportovec extrémních sportů na světě. V jeho mysli jsou jen dva druhy lidí: Chaz Fans a Chumps. Která jsi?»

Chaz McFreely je a společný MySims Trophy s hodnotou § 15.

Šéfkuchař Gino

„Ginovým dovednostem v kuchyni se vyrovná pouze jeho smysl pro melodrama. Ta nejmenší věc se pokazí a on je „zničen“. K dnešnímu dni bylo GIno zničeno 9,685 XNUMXkrát.”

Šéfkuchař Gino je a společný MySims Trophy s hodnotou §35.

kámoš

«Není lepšího pomocníka než tvůj starý kamarád Buddy.» Podporující, optimistický a zuřivě loajální. Bude po vašem boku při jakémkoli dobrodružství. Naposledy viděn moonlighting jako zvláštní agent.«

Buddy je a společný MySims Trophy s hodnotou § 35.

Elmira Clampová

«Elmira je kyselá, přísná, tzntrpělivý a úzkostlivý. Jejím oblíbeným zvukem je absolutní ticho a jejím oblíbeným koníčkem je dřina. Na druhou stranu, um. je docela dobrá v zapamatování si jmen? To je něco, ne?

Elmira Clamp je a společný MySims Trophy s hodnotou § 35.

DJ Candy

„Dj Candy je jako živá, dýchající taneční párty, která nikdy nekončí. Se svými roadies a fanoušky #1, Zachem a Sapphire, cestuje po světě a přináší párty těm, kteří to nejvíce potřebují.. «

DJ Candy je a společný MySims Trophy s hodnotou § 35.

Gonku

„Gonk je šťastný a hladový jeskynní mladík z neprobádaného ostrova, který lze kupodivu najít na většině map. Jeho nejlepšími přáteli jsou dinosaurus Bobaboo a nespokojená studentka Sylvia, které říká „Girl““

Gonk je a společný MySims Trophy s hodnotou § 35.

Zajímavé:  Jak porodit v The Sims 4.

Ol’ Gabby

«Gabby je rozpustilý starý nevrlý, který žije se svým psem Gritem na smetišti.» Baví ho hrát si s věcmi a dostávat se do sporů se svým dlouholetým bláznem Barneym.«

Ol’ Gabby je společný MySims Trophy s hodnotou § 35.

Hopper

„Boing! Ribbit! Hopper je mladý chlapec v žabím obleku. Jak se tato postava stala populární? Sproing!»

Hopper je a společný MySims Trophy s hodnotou § 35.

Yuki

«Yuki ráda kouše do obličeje. Proč? Je to známka agrese nebo náklonnosti? Její vztah s tvářemi je stejně složitý a tajemný jako Yuki sama.”

Yuki je a společný MySims Trophy s hodnotou § 35.

Mák

„Poppy je rozkošný malý sluneční paprsek, který miluje lásku miluje květiny. Miluje také svou starší sestru Violet a vůbec si neuvědomuje, že je obvykle zdrojem neustálých bolestí hlavy své sestry.»

Poppy je a společný MySims Trophy s hodnotou § 35.

Neobvyklé trofeje MySims

Morcubus

«Za časem a prostorem je svět černého ohně. Ze srdce tohoto víru hrůz se zrodil vnitřní Morcubus. Jako prezident a generální ředitel společnosti MoruCorp prosazuje své temné návrhy a také vede workshopy zaměřené na budování týmu.«

Morcubus je an méně časté MySims Trophy s hodnotou § 35.

Lyndsay

„S neukojitelnou touhou po dobrodružství Lyndsay neustále sleduje horizont. Její nakažlivá energie často vidí, že její přátelé jsou pohlceni jejím posledním pátráním. Možná jsi měl někdy něco s Buddym?»

Lyndsay je méně časté MySims Trophy s hodnotou § 35.

Trevor Verily

„Trevor je dramatický herec ve filmu WONDERS! Jeho strhující interpretace klasických děl jsou samotnou podstatou divadla. Jednou se zasekl v kostýmu astronauta.“

Trevor Verily je méně časté MySims Trophy s hodnotou. § 35.

Zajímavé:  Jak přidat vlastní hudbu k DJ v The Sims 4.

List

«Leaf je hardcore elfí rocková hvězda a on to naprosto ví.» Mnoho lidí neví, že stále nosí malý kousek své dětské deky, které říká Blanky. Blanky je Leafův nejstarší a nejpravdivější přítel.“

List je an méně časté MySims Trophy s hodnotou § 35.

Janička

„Jenny byla průkopnicí fan-fiction! Jistě, v dnešní době každý dostane vydavatelskou smlouvu na film založený na jejich vlastnoručně publikovaných příbězích, ale fanfikce Starcruiser X od Jenny byla první!“

Jenny je méně časté MySims Trophy s hodnotou § 35.

Dr. F

«Dr. F je nezdolný šílený vědec s doktorátem v robotologii a robotonomii. Existuje mnoho protichůdných zpráv o tom, co F vlastně znamená. Vymyslel Tobora.

Dr. F je an méně časté MySims Trophy s hodnotou § 35.

Vzácné trofeje MySims

Zombie Carl

«Chudák Carl.» Od té doby, co zemřel, se to pro něj jen zhoršilo. Hodně času tráví přemýšlením o tom, co vlastně dokázal, a v podstatě má posmrtnou krizi.“

Zombie Carl je a vzácný MySims Trophy s hodnotou §75.

Tobore

„TOBOR projevil zjevný nedostatek trpělivosti vůči lidským bytostem nebo „tělům“, ale s otcem, jakým byl šílený Dr. F může mu to někdo opravdu vyčítat? Může mít vysilující strach z řasy“

Tobor je a vzácný MySims Trophy s hodnotou § 75.

Fialový

„Temná a dramatická, Violet Darkshade má přesto krásné srdce. Dělá, co je v jejích silách, aby se postarala o svou dětskou sestřičku Poppy, i když ji to obvykle bolí hlava, která jí sedí přímo nad očima.“

Fialová je a vzácný MySims Trophy s hodnotou § 75.

Goth Boy

«Seznamte se s Goth Boyem! Nic mu nezpůsobí větší teplo, než když se zahalí do pláště emocionální temnoty. Rád píše špatnou poezii a nenávidí svou práci v Turecku na vidle. Počkej chvíli. je Goth ještě něco?

Goth boy je a vzácný MySims Trophy s hodnotou § 75.

Zajímavé:  Jak získat spolubydlícího v The Sims 4.

Dokončení vaší sbírky

Kdykoli dokončíte sbírku v The Sims 4, budete odměněni plaketou, která bude připomínat váš úspěch. Tato plaketa nemá žádnou finanční hodnotu, ale může vypadat opravdu skvěle ve vašem domově a může vám přinést nějaké teplé fuzzie.

Závěrečné myšlenky

MySims Trophies jsou opravdu skvělá věc, kterou můžete ozdobit svůj domov, zejména v dětských pokojích nebo v rodinném nebo herním pokoji. Tuto sbírku můžete dokončit poměrně snadno, ale bude to vyžadovat hodně tvrdé práce a vytrvalosti.

Pokud se chcete dozvědět více o dalších sběratelských předmětech ve hře, měli byste podívejte se na naši sběratelskou stránku pro odkazy na všechny různé průvodce!

Už jste někdy dokončili kolekci MySims Trophies? Nebo jsi sem zakotvil, protože na tom momentálně pracuješ? Koho ještě musíte najít, abyste dokončili svou sbírku? Dejte mi vědět do komentářů!

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»