Jak

Jak získat dovednost Inteoject v The Sims 4

Dnes si s vámi povíme, jaké kódy existují pro The Sims 4. Dovednosti, další funkce nebo zlepšení nálady – to vše je dostupné pomocí některých triků a cheatů. Pojďme si s vámi promluvit o tom, jak se dovednosti zlepšují „nečestnými“ prostředky.

kódy pro dovednosti sims 4

Trénink

Pokud jste tedy dosud nepoužili malé triky hry, musíte se trochu připravit. Faktem je, že před použitím dovednostních cheatů v The Sims 4 musíte vyvolat takzvanou konzoli. Ti, kteří spustili nejpopulárnější simulátor poprvé, by měli vědět, jak jej otevřít. Bez této „čáry“ je používání kódů prostě nemožné.

Nejprve tedy musíte hru spustit. Nyní přejděte do libovolné rodiny (nejlépe té, za kterou hrajete) a stiskněte současně kombinaci kláves Ctrl+Shift+C. V horní části monitoru vyskočí bílý panel, do kterého můžete psát slova. Toto je konzole. Pokud během používání uděláte překlep, po stisknutí klávesy enter se panel roztáhne asi o 1/4 celého monitoru. Po odstranění chyby bude vše obnoveno. Není tedy třeba se „rozšířené verze“ konzole bát. Nyní si můžeme podrobněji popovídat o tom, jaké kódy existují pro The Sims 4, dovednosti, schopnosti a jak získat vývoj postavy bez dalšího úsilí.

Možnosti «podvádění»

Nejprve si s vámi ale proberme, co můžete dnes dělat s pomocí našich dovednostních cheatů. Jak víte, každá dovednost má několik „kroků“. Obvykle jich je 10. Chcete-li zvýšit dovednost, musíte ji „napumpovat“ o 1 bod. Zároveň pokaždé budete potřebovat více a více času na studium.

Zajímavé:  Jak zvýšit klubové body v The Sims 4.

Smrt dovedností Sims 4

Ale každý opraví kódy na The Sims 4. Dovednosti vám pomohou rychle upravit určité znalosti vašich Simíků. Pokud jste v předchozích dílech mohli své znalosti pouze zvýšit, nyní je můžete snížit. Existuje několik způsobů, jak hrát nespravedlivě: každou dovednost můžete zvýšit nebo snížit o 1 úroveň nebo ji okamžitě vylepšit na úroveň 10.

Nyní si s vámi promluvme podrobněji o tom, jaké dovednosti a schopnosti mají vaši Simíci, a pak zjistíme, jak s nimi můžete rychle manipulovat.

Schopnosti učení

Takže před použitím kódů na The Sims 4 musíte znát dovednosti zrakem. Samozřejmě je dobré, když vše rychle vylepšíte na maximum a už se nestaráte o dovednosti svých hráčů. Tímto způsobem se ale ztratí veškerý zájem o hru. Pojďme se podívat, co se můžete ve hře naučit.

Dospělí a děti mají různé dovednosti, stejně jako v životě. Takže například v The Sims 4 má dovednost „práce smrti“ pouze starší generace. Ale motoriku mají jen miminka. Pojďme se tedy před použitím různých cheatů podívat na celý dostupný seznam dovedností.

Co tedy mohou dospělé postavy dělat? Stejně jako dříve mají znalosti v oblasti mechaniky, vaření, zahradničení, úklidu, kouzla, logiky, psaní a kreativity. Pravda, na rozdíl od předchozích dílů jsou zde i nové rubriky. Například dovednost barmana, gurmána, programátora. Patří sem i různé dovednosti – hra na housle, klavír, kytaru a další hudební nástroje. V The Sims 4 je dovednost smrti. Docela neobvyklé, ale originální. Ale děti mají jen málo dostupných dovedností.

Cheaty na dovednosti Sims 4

Mají přístup k motorickým dovednostem, komunikaci, inteligenci a kreativitě. Je tedy docela snadné si je zde zapamatovat. Nyní si s vámi promluvíme o tom, jak zadávat kódy na The Sims 4. Dovednosti budou změněny.

Zajímavé:  Jak požádat o grant v The Sims 4.

Zadejte kódy

Nyní, když jsme zcela připraveni a vyzbrojeni znalostmi toho, co budeme dělat, si můžeme promluvit o tom, jak můžeme do hry zadávat kódy pro dovednosti, a o některých z nich i diskutovat.

Na internetu můžete najít obrovské množství různých cheatů. Pravda, nemá smysl je vypisovat. Pojďme se tedy podívat na kódy, které se používají nejčastěji.

Nejdůležitější dovednosti jsou mechanika, vaření, logika, kreslení, komunikace, inteligence, kouzlo a dovednost pracovat se smrtí. Jak je tedy můžete opravit pomocí konzole? Nejprve jej otevřete. Poté zadejte:

stats.set_skill_level Major_Handiness [na jakou úroveň zvýšit] — pro mechaniky.

Psaní kódů byste si tedy měli zapamatovat, abyste zlepšili své dovednosti. Pokaždé zadejte vše, co je napsáno před třetím podtržítkem pro dospělé (pro děti nahraďte Major slovem Skill_Child), poté změňte konec na:

  • Domácí stylVaření — pro vaření.
  • Malování — pro kreslení.
  • Logika – pro logiku.
  • Charisma — pro kouzlo.
  • Sociální – pro komunikaci.

dovednost smrti sims 4

Poté nastavte požadovanou úroveň dovednosti od 1 do 10 oddělenou mezerou a stiskněte „Enter“ (podle příkladu s dovedností mechanika). Poté se vaše dovednosti zvýší na požadovanou úroveň. Je to skvělý způsob, jak rychle rozšířit své znalosti. Zvláště pokud je potřebujete pro svou kariéru. Nyní víte, jak zadávat kódy na The Sims 4.

Cheat na logické dovednosti Sims 4 a jak jej používat

Existují některé dovednosti, které byly v The Sims 4 po celá léta, že nám všem hráčům vadí, že si vyděláváme sami. Logická dovednost bude určitě spadat do této kategorie, takže upřímně řečeno, použití Cheatu na logické dovednosti Sims 4 je skvělý způsob, jak přeskočit minulost, když si vyděláte tohle, a místo toho pracovat na získávání zábavnějších dovedností.

Zajímavé:  Jak změnit upíra v The Sims 4.

dvě děti simů a dospělý visící ve svém domě poté, co získali své logické dovednosti pomocí cheatu.

Jak povolit cheaty

Když probíráme všechny vaše oblíbené cheaty v The Sims 4, musíme se nejprve ujistit, že jsme povolení našich cheatových kódů. To je velmi snadné a začíná otevřením cheat boxu pomocí jednoduchého příkazu, který se mění v závislosti na zařízení, na kterém hru hrajete:

  • PC: Ctrl + Shift + C
  • Mac: Command + Shift + C
  • Konzole: Všechny čtyři spouštěče

Jakmile stisknete tyto příkazy, uvidíte v horní části obrazovky otevřené krásné pole, kam budete chtít psát testy jsou pravdivé a stiskněte Enter a hra vám dá vědět, že vaše cheaty jsou povoleny a můžete zadat jakékoli cheaty, které se vám líbí, včetně populárních podvody na peníze.

Jak používat cheat na logické dovednosti Sims 4

Něco, o čem mnoho hráčů The Sims 4 neví, je, že ve skutečnosti existují dva typy dovedností aby si vaši simíci mohli hrát. První z nich je sada menších dovedností, jako je produkce médií nebo bowling, které mají pět úrovní a lze je snadno maximalizovat.

Logická dovednost spadne hlavní dovednost kategorie, což znamená, že existuje deset úrovní dovedností, které mohou vaši simíci vydělat nebo vy, které můžete získat. V níže uvedené tabulce uvidíte, že existuje deset variant cheat kód, v závislosti na úrovni dovednosti, kterou chcete, aby vaši simíci měli.

Základem tohoto skill cheatu bude stats.set_skill_level Major_Logic X kde pouze nahradíte X číslem mezi jednou a deseti.

Úroveň dovedností Kódy
Level 1 statistika.set_skill_level Major_Logic 1
Level 2 statistika.set_skill_level Major_Logic 2
Level 3 statistika.set_skill_level Major_Logic 3
Level 4 statistika.set_skill_level Major_Logic 4
Level 5 statistika.set_skill_level Major_Logic 5
Level 6 statistika.set_skill_level Major_Logic 6
Level 7 statistika.set_skill_level Major_Logic 7
Level 8 statistika.set_skill_level Major_Logic 8
Level 9 statistika.set_skill_level Major_Logic 9
Level 10 statistika.set_skill_level Major_Logic 10

Závěrečné myšlenky

Pomocí těchto úžasných dovednostní cheaty je tím nejlepším způsobem, jak naplnit vaši hru tím, že už nikdy nebudete muset získávat dovednost sami. V této fázi života hry nikdy nehraju save bez použití nějakého cheatu na dovednosti. Šťastné hraní!

Zajímavé:  Jak vyrobit polici v The Sims 4.

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»