Jak

Jak získat byt v Sims 4 zdarma

Zde je návod, jak můžete v Sims 4 snadno získat nemovitost zdarma.

By Suraj Nai Aktualizováno na 7. 2024

Jak získat zdarma nemovitost v The Sims 4 (Cheat Code)

Jak víme, The Sims 4 je jedna z nejpopulárnějších simulačních her, kde můžete využít svou kreativitu a znovu se vytvořit. V této hře si také můžete koupit a postavit svůj vysněný dům pro svou rodinu nebo pro sebe. Pokud tak učiníte, jistě to nebude levné a může vás to stát tisíce Simoleonů. Existuje však jiný způsob, jak se dostat nemovitosti zdarma v The Sim 4 snadno. Pojďme se tedy bez dalších okolků pustit do kroků k získání bydlení zdarma ve hře.

Jak udělat podvod na nemovitosti pro The Sims 4 pro volné domy

Jak získat zdarma nemovitost The Sims 4 (Cheat Code)

Abyste v The Sims 4 získali zdarma Nemovitost a dům svých snů, musíte udělat toto. Než se ponoříme do kroků, řekněme vám, že tento proces nevyžaduje žádné úpravy.

  • Za prvé, zahájit Hra The Sims 4.
  • Dále vybrat svět chcete se nastěhovat.
  • Poté stiskněte Shift+Ctrl+C na klávesnici.
  • Poté, co to udělal, a dialogové okno se objeví v levém horním rohu obrazovky.
  • A pak zadejte bezplatný odhad na cheat v prázdné a jednoduše klikněte na Enter. (Laskavě zkopírujte kód, jak je zde uvedeno, jinak to nebude fungovat)
  • Až budete hotovi, klikněte na Esc dialogové okno zavřete.
  • Nyní jednoduše pokračujte a vybrat dům chcete bydlet v a budete dobré jít. Ujistěte se však, že si nevybíráte dům, kde už bydlí někdo jiný, jinak by cheat nemusel fungovat.
  • Pokud chcete cheat deaktivovat, jednoduše napište freerealestate off a to bude stačit.
Zajímavé:  Jak pozvat přátele do vířivky The Sims 4.

To je vše, co musíte udělat, abyste získali nemovitosti zdarma ve hře Sims 4 a získali dům, aniž byste museli utrácet jakýkoli ze svých Simoleonů. Když už jste tady, podívejte se na Upíří cheaty pro hru.

Než začneme, znáte význam slova Suraj? Znamená to Slunce a stejně jako to vám pomohu rozjasnit váš herní zážitek tím, že vám poskytnu tipy a triky pro vaše oblíbené hry. Také rád hraji Valorant a RPG.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»