Jak

Jak získat body schopností v The Sims 4

Průvodce pro cheatovací kódy Sims 4 vlkodlačích schopností

Raději si procvičte své vytí, protože na konci tohoto článku budete nejOP vlkodlakem, který kdy v The Sims 4 existoval. Toto rozšíření Sims 4, odehrávající se v Moonwood Mill, vám přináší vše, co jste vždy chtěli žít podle svého. simuloval život zuřivého vlkodlaka – od nových možností přizpůsobení při vytváření chlupatého Simíka citlivého na měsíční světlo až po různé tematické události a interakce ve hře.

Pokud se chcete stát nejlepším vlkodlakem a odemknout všechny související schopnosti, budete potřebovat hodně XP a bodů schopností. Pro ty, kteří nemají trpělivost, jsme vytvořili průvodce cheaty na body Sims 4 Werewolf Ability Points.

Cheat kód pro The Sims 4 pro body schopností vlkodlaků

Sims 4 Schopnosti vlkodlaků

The Sims 4 Werewolves Pack přidává do hry spoustu různých funkcí souvisejících s vlkodlaky. Hráči mohou vytvářet nové Simíky, kteří se narodili do vlkodlačích rodin nebo byli kousnuti, komunikovat s tajemnými postavami a odemykat a vylepšovat své nové vlkodlačí schopnosti.

Získání dostatečného počtu bodů schopnosti vlkodlaků hraním podle knihy však zabere hodně času. Pokud se tam chcete dostat rychleji, můžete samozřejmě omezovat zatáčky a používat cheaty – koneckonců je to hra Sims. Pokud jste v báječném světě cheatů The Sims 4 nováčci, budete muset tuto funkci nejprve povolit podle následujících pokynů:

 1. Otevřete cheatovací konzoli
  • Konzole: Podržte všechny čtyři spouště současně (L1 + L2 + R1 + R2 na PlayStation nebo LB + LT + RB + RT na ovladačích Xbox)
  • PC: Stiskněte současně Shift + CTRL + C
  • Mac: Stiskněte současně Shift + Command + C
 2. Vepište testy jsou pravdivé do textového pole cheat
Zajímavé:  Jak vytvořit kulatý bazén v The Sims 4.

Nyní, když cheaty fungují, můžete získat body schopnosti vlkodlaků. Ty byste normálně získali na základě množství XP, které získáte plněním různých úkolů a aktivit. Jak získáváte více zkušeností, vaše hodnost vlkodlaka stoupá a získáváte body schopností, jak postupujete o úroveň výš. Pomocí tohoto cheatu můžete ručně určit, kolik XP získáte, což se automaticky promítne do spousty bodů schopností, které můžete použít k odemknutí všech schopností vlkodlaků, které chcete.

Proto, abyste v The Sims 4 získali tolik bodů schopností vlkodlaků, kolik chcete, otevřete cheatovací konzoli ještě jednou a zadejte tento cheat:

 • stats.set_stat rankedStatistic_Werewolf_Progression ***

Budete muset nahradit *** počtem bodů XP, který chcete získat. Zde je počet, který budete potřebovat pro každou hodnost vlkodlaka:

 • Runt – 200
 • Premiéra – 700
 • veterán – 1,600
 • Apex – 3,000

I když přeskočíte celou cestu k Apexu, můžete do svého vlkodlaka přidávat XP pomocí stejného cheatu.

Doufáme, že si užijete spoustu zábavy se všemi vlkodlačími schopnostmi, ke kterým nyní máte přístup. Další pomoc s dalšími rozšiřujícími balíčky najdete v dalších našich příručkách ve vyhrazené sekci Sims 4 zde na TouchTapPlay!

Sims 4 Morgyn Ember: Všechny magické síly (kompletní průvodce) 2024

Sims 4 Morgyn Ember

Vstupte do okouzlujícího světa Sims 4, kde se potulují kouzelné bytosti a ožívají fantastické příběhy. Mezi širokou škálou podmanivých postav existuje jedna, která uchvátila srdce a mysl hráčů po celém světě – Morgyn Ember.

Přidejte se k nám, když se vydáme na cestu za odhalením záhad obklopujících tohoto charismatického kouzelníka, který sídlí jako výchozí Sage of Untamed Magic v The Magic Realm.

Sims 4 Morgyn Ember

1. Mystický virtuos

Na vrcholu jejich řemesla je Morgyn Ember kouzelným zázrakem, uznávaným jako virtuózní kouzelník. Jejich velení nad mystickými silami vesmíru není ničím menším než vzbuzuje úctu. Jako mudrc nezkrocené magie ovládá jejich síly s jemností a vkusem, takže Simíky v kouzelnické komunitě nechává v úžasu nad jejich kouzelnickými schopnostmi.

Zajímavé:  Jak hrát Sims 4 s přáteli.

S pověstí, která je předchází, se tato postava stala silou, se kterou je třeba počítat, a vnáší do každé interakce nádech okouzlení.

2. Fashion Forward and Fearless

Nelze diskutovat o Morgyn Ember bez zmínky o jejich jedinečném smyslu pro styl. Přestože má náš nechvalně známý kouzelník mužskou postavu, při výběru oblečení neohroženě přijímá ženskost. S odvážnou směsí zářivých barev, splývavých látek a poutavých doplňků Morgyn bez námahy zpochybňuje společenské normy a stírá hranice pohlaví.

Jejich módní volby jsou výrazem jejich individuality a svědectvím o jejich schopnosti vytvořit si vlastní cestu, a to jak magicky, tak esteticky.

3. Přátelé a spojení

Zatímco magie může být Morgynovým posláním, chápou důležitost přátelství a spojení. V jejich vnitřním kruhu sdílí zvláštní pouto s dalšími mudrci Simeonem Silversweaterem a L. Fabou. Tyto tři magické síly navzájem doplňují své silné stránky a poskytují podporu při výzvách, které přicházejí s jejich magickými povinnostmi.

Mimo magickou říši vytváří tato postava významná spojení s jednotlivci, jako je Grace Anansi a Tomax Collette, a ukazuje jejich schopnost navazovat vztahy, které přesahují hranice jejich magických povinností.

4. Rodina, nalezená a vybraná

Ve světě Morgyn Ember není rodina definována pouze pokrevními příbuzenstvími, ale také pouty vytvořenými prostřednictvím lásky a přátelství. I když ve hře nemusí mít tradiční rodinu, jejich schopnost vytvářet hluboké a trvalé vztahy je evidentní.

Ať už je to romantický partner, důvěryhodný důvěrník nebo vybraná rodina, Morgyn hledá spojení, která do jejich života vnesou teplo a podporu. Připomínají nám, že rodina je to, co si z ní uděláme, a vazby, které si vytvoříme, mohou být stejně silné jako ty, které spojuje genetika.

5. Genderová nejednoznačnost a komunitní diskurz

Pohlaví Morgyn Emberové vyvolalo v komunitě Simíků zajímavou debatu. Zatímco nastavení pohlaví v Create a Sim umožňuje přizpůsobení, hra oficiálně uznává Morgyna jako muže.

Zajímavé:  Jak poslat obrázky z lomu v The Sims 4.

Někteří hráči však dávají přednost používání zájmen „oni/oni“ pro Morgyn, což dále zvyšuje intriku obklopující jejich postavu. Tato nejednoznačnost slouží jako katalyzátor důležitých rozhovorů o reprezentaci a důležitosti umožnit hráčům svobodně se vyjadřovat ve hře.

6. Přechodné dědictví

Role mudrce nezkrotné magie není pevná pozice a čas Morgyn Ember v této vážené roli není zaručen. V případě jejich zániku nebo změny v domácnosti bude vygenerován nový Mudrc, který naplní jejich boty. Tato pomíjivá povaha magické říše zdůrazňuje neustále se měnící dynamiku a nepředvídatelnou povahu Simíků.

7. Odhalení hlubin magie

Magické mistrovství Morgyn Ember daleko přesahuje jejich roli výchozího Sage of Untamed Magic. Když se hráči ponoří do hlubin svých kouzelnických schopností, mohou odemknout nesčetné množství magických kouzel, lektvarů a kouzel.

Umožňují hráčům prozkoumat neomezené možnosti magie ve vesmíru Sims 4, od vyvolávání známých až po manipulaci s realitou samotnou. S každým novým naučeným kouzlem mohou hráči být svědky toho, jak Morgynova síla roste a odemykat ještě větší tajemství tajemných umění.

8. Prozkoumání Enigmatického Backstory

Zatímco původ Morgyn Ember může zůstat zahalen tajemstvím, jejich tajemný příběh ponechává prostor pro interpretaci a představivost. Jako výchozí Sage of Untamed Magic zaujímá Morgyn prestižní postavení v The Magic Realm, ale hra nenabízí rozsáhlý příběh.

To umožňuje hráčům vytvářet vlastní příběhy a představovat si dobrodružství a výzvy, které z Morgyna vytvořily kouzelníka, kterým je dnes. Absence definovaného příběhu zve hráče, aby se zapojili do spekulací, což vytváří pocit intrik a údivu kolem Morgynovy minulosti.

9. Fenomén hráčské kreativity

Podmanivá přítomnost Morgyn Ember a mnohostranný charakter vyvolaly v komunitě Sims 4 nárůst hráčské kreativity. Od fanartu až po vlastní obsah, hráči se inspirovali Morgynovými módními volbami, magickými schopnostmi a genderovou nejednoznačností, aby vytvořili své vlastní jedinečné interpretace.

Zajímavé:  Jak se dostat na představení v The Sims 4.

Vliv Morgyn Ember přesahuje hranice samotné hry a podporuje živou komunitu umělců a vypravěčů, kteří pokračují ve zkoumání a oslavování této uhrančivé postavy.

Závěrečné myšlenky

Morgyn Ember, tajemná kouzelnice, vrhá na hráče kouzlo a nechává je toužit po více. Jejich fascinující magické schopnosti, nebojácné módní volby a jejich schopnost vytvářet hluboká spojení z nich činí nezapomenutelnou přítomnost ve světě Sims 4.

Ať už vás uchvátí jejich kouzelnické schopnosti, jejich jedinečný smysl pro módu nebo jejich genderová nejednoznačnost, která nutí k zamyšlení, Morgyn Ember je postava, která zpochybňuje konvence a podněcuje představivost. Připravte se, protože kouzlo Morgyn Ember je připravena okouzlit váš zážitek ze hry Sims 4 jako nikdy předtím!

Často kladené otázky

Mohu ve hře změnit pohlaví Morgyn Ember?

Ano, nastavení pohlaví pro Morgyn Ember lze upravit v Create a Sim. Je však důležité poznamenat, že hra oficiálně uznává Morgyna jako muže. Možnosti přizpůsobení umožňují hráčské vyjádření a interpretaci.

Jak mohu odemknout Morgyn Ember jako hratelnou postavu?

Morgyn Ember je již ve hře přítomen jako výchozí Sage of Untamed Magic v The Magic Realm. S Morgynem se můžete setkat, když navštívíte Kouzelnou říši a budete tam s nimi komunikovat. Mějte však na paměti, že pokud bude Morgyn Ember přestěhována do jiné domácnosti nebo dojde k nešťastnému zániku, bude vygenerován nový Sage of Untamed Magic, který bude jejich místo.

Může mít Morgyn Ember rodinné nebo romantické vztahy?

Zatímco Morgyn Ember ve hře nemá tradiční rodinu, mohou si vytvořit hluboké a smysluplné vztahy, včetně romantických partnerství. Morgynova schopnost navazovat spojení s ostatními Simíky umožňuje vytvářet vybranou rodinnou dynamiku a naplňující vztahy.

Jaký je význam módních rozhodnutí Morgyn Ember?

Zajímavé:  Jak upravit roli v Sims 4 tak, aby byla jiná.

Módní volby Morgyn Ember zpochybňují genderové normy a umožňují individuální vyjádření. Přestože má Morgyn mužskou postavu, přijímá ženské oblečení, ukazuje svůj jedinečný styl a oprostí se od společenských očekávání. Jejich módní volby dodávají hloubku jejich charakteru a dále zvýrazňují jejich schopnost vzdorovat konvencím.

Existuje nějaký příběh nebo tradice kolem Morgyn Ember?

Příběh Morgyn Ember je otevřen interpretaci. Jako výchozí Sage of Untamed Magic zastávají prestižní pozici v The Magic Realm. I když hra nenabízí rozsáhlý příběh, Morgynovo spojení s jinými postavami a jejich role kouzelníka umožňují hráčům představit si a vytvářet vlastní příběhy této záhadné postavy.

Mohu upravit magické schopnosti Morgyn Ember?

Jako předem vytvořená postava jsou magické schopnosti Morgyn Ember již předem dané. Hru začínají jako virtuózní kouzelníci, kteří předvádějí své mistrovství nad magií. Hráči sice nemohou modifikovat Morgynovu hodnost sesílání kouzel, ale mohou nadále rozvíjet své magické dovednosti a prozkoumávat hlubiny svých schopností.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»