Jak

Jak zemřít ve hře Sims 4

The Sims: 5 nejbrutálnějších způsobů, jak zabít své Simíky (a 5, které se mohou stát náhodou)

Od klasického utonutí po zabití elektrickým proudem, zde je několik brutálních způsobů, jak hráči zabíjejí své Simíky (a některá úmrtí, která jsou spíše náhodná).

Simíci série byla vždy veselou sbírkou her, o tom není pochyb. I na smrt je nahlíženo velmi humorným, rodinným způsobem. Jak již bylo řečeno, smrt milovaných Simíků je často znepokojivá a jejich smrt může nastat tím nejneočekávanějším způsobem. Není však neobvyklé, že hráči své Simíky záměrně zabíjejí pro sadistickou zábavu nebo prostě jen ze zvědavosti, co se s nimi stane. Kreslené animace jsou skvěle provedené.

Ať už je váš případ jakýkoli, nebudeme soudit, jak hru hrajete. Byli jsme zde také, abychom se podělili o některé běžné způsoby, jak hráči chtějí chladnokrevně zabíjet své drahé Simíky, a také o způsoby, jak je můžete náhodně vidět předčasně zemřít.

Článek k tématu: Nejlepší filmy Jako všechno všude a najednou

HERNÍ VIDEO DNE

10/10 Vražda: Steam

Vlastníci lázeňský den Balíček bude obeznámen se saunou, malou místností, která umožňuje vašim Simíkům relaxovat a detoxikovat se. Možná jste však nevěděli, že váš Simík může zemřít poté, co strávil příliš mnoho času v sauně. Příliš mnoho páry po příliš dlouhou dobu způsobí, že se váš Simík nakonec zatoulá a jednoduše omdlí, zatímco se bude snažit ovívat.

Zajímavé:  Jak získat kouzelnou hůlku v The Sims 4.

Je nepravděpodobné, že se to stane náhodou, protože časem bude pro vašeho Simíka příliš nepříjemné zůstat v sauně. Je to skvělý způsob, jak zabít svého Simíka, pokud na to máte chuť.

9/10 Nehoda: otrava

Pokud se váš Simík vydá na dobrodružství do džungle dobrodružství v džungli herní balíček, jen vězte, že na cestě je spousta rizik. Jeden z nich se otráví, což je náhodný proces, ke kterému může dojít během dobrodružství. Váš Simík bude pokryt podivnými zelenými skvrnami, které poměrně rychle indikují jeho stav.

I když není možné vašeho Simíka tímto způsobem zabít (protože šance na nákazu je určena náhodně), můžete je buď vyléčit zakoupením léků, nebo je jednoduše nechat zemřít.

8/10 Vražda: Pufferfish

Každý zapálený kuchař už ví, že pufferfish je nebezpečná potravina. I v reálu smí tuto pochoutku připravit jen málokterý kuchař kvůli obsaženému toxinu, který vás může zabít.

Související článek: Animal Crossing: 10 položek, které vypadají draho (ale jsou ve skutečnosti levné)

Pokud váš Simík zná recept, ale nemá dostatečně vysoké kuchařské dovednosti, je velmi snadné uvařit rybu fugu, nechat ji někoho sníst a pak se dívat, jak trpí strašlivou smrtí přímo u jídelního stolu. To je bezpochyby nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak někoho zabít.

7/10 Alarm: přehřátí a zamrznutí

Jedno z nejoblíbenějších rozšíření, Seasons, přineslo nám chladné a horké počasí. Od sněhových bouří přes bouřky až po horké letní dny – to všechno mohou vaši Simíci zažít, ale ne bez ceny. Pokud váš Simík tráví příliš mnoho času venku v mrazu, jeho tělesná teplota klesne a hrozí, že na to umrzne a zemře.

Zajímavé:  Jak najít informace v Sims 4.

Mezitím v létě můžete svého Simíka snadno přehřát tím, že trávíte příliš mnoho času v parném vedru, zvláště pokud máte pro tuto příležitost na sobě špatné oblečení. Tělesnou teplotu je obtížné kontrolovat, takže můžete být svědky nečekané smrti svého Simíka, pokud je nebudete hlídat v extrémních povětrnostních podmínkách.

6/10 Vražda: Hlad

Pokud nemáte trvale deaktivovanou svobodnou vůli, je nepravděpodobné, že váš Simík zemře na nedostatek jídla. Stejně jako lidé, i Simíci hodně přemýšlejí o jídle a vynaloží velké úsilí, aby se nakrmili, i když na ně nedohlížíme. Proto, aby Simík zemřel hlady, musíte mu úmyslně na několik hodin zakázat přístup k jídlu.

Související článek: Film Cliffhangers a odpovědi na otázky, které jste nevěděli

Je to pomalý proces, který se téměř nikdy neděje přirozeně, takže jde spíše o způsob zabíjení než o náhodnou smrt, které budete pravděpodobně svědky.

5/10 Nehoda: přepětí

Starší Simíci jsou vystaveni obzvláště vysokému riziku náhodné smrti nejen kvůli věku, ale také kvůli špatnému zdravotnímu stavu. Namáhavá fyzická aktivita, ať už je to sport nebo dokonce stýkání se s jiným Simíkem, může vašeho seniora vystavit vysokému riziku, že zemře v důsledku nadměrného vypětí.

Toto je nepochybně jeden z nejčastějších způsobů, jak vaši Simíci zemřít, protože je poměrně obtížné jej vystopovat a vaši starší se mohou do takových činů zapojit z vlastní svobodné vůle. Takže pokud tomu chcete zabránit, určitě sledujte starší Simíky.

4/10 Vražda: Zmatek, hněv a hravost

Ve hře jsou tři nálady, které mohou také vést ke katastrofální smrti vašeho Simíka. To je však krajně nepravděpodobné, pokud hráč záměrně neuvede své Simíky do takové nálady.

Zajímavé:  Jak přenést model z The Sims 4 do Blenderu.

Chcete-li to provést, musíte svého Simíka obklopit předměty, které zlepšují jeho náladu, a poté provádět velmi specifické akce, které tuto náladu zlepší a skutečně udrží úroveň nálady. Toto jsou zábavné, ale obtížné způsoby, jak zabít své Simíky!

3/10 Nehoda: Úraz elektrickým proudem

Elektrický šok v The Sims 4

Není neobvyklé, že se některý z vašich spotřebičů v domě rozhodne, že už nechce fungovat. V tuto chvíli by to měl opravit buď váš Simík, nebo opravář. Pokud váš Simík postrádá schopnosti opravit předmět, ale přesto se o to pokusí, může být zasažen elektrickým proudem.

Článek k tématu: Zbytečné remastery a remaky

Nejhorší scénář je, že skončí v louži vody. S tím mohou bojovat i profesionální opraváři, takže sledujte, co je třeba u vás doma opravit, a ujistěte se, že se to snaží opravit jen ti nejzkušenější Simíci. Utrácení Simoleonů za najmutí odborníka může zachránit život!

2/10 Vražda: Utonutí

Topení v The Sims 4

Utonutí je klasický způsob, jak zemřít Sims xnumx, a je společným tématem již od první hry. Pokud jste nesundali žebřík, když vaši Simíci plavali v bazénu, jste vůbec skutečným fanouškem této série? Od samého začátku až do poslední aktualizace Realm of Magic tuto techniku ​​používají násilní hráči.

Tato ikonická příčina smrti je oblíbená mezi sadisty, kteří rádi sledují, jak jejich Simíci trpí. Ještě lepší je, že na to, abyste zemřeli, nemusíte být jen v bazénu: postačí jakákoli vodní plocha. Potřebujete se snadno zbavit Simíka? Najít bazén je tak snadné!

1/10 Nehoda: Požár

Všichni jsme tam byli a zažili to: je to začátek hry, první noc vašeho Simíka v jejich novém domově. Vaříte, když z vašeho sporáku náhle vyšlehne jasný plamen.

Zajímavé:  Jak přidat batole do The Sims 4.

Toto je klasický případ, kdy váš Simík při vaření neví, co dělá, zvláště když pracuje se špatným sporákem, u kterého je větší pravděpodobnost, že selže. Zatímco přimět vašeho Simíka, aby plameny uhasil, není obvykle vůbec žádný problém, ale pokud nebudou jednat dostatečně rychle, čeká je předčasná smrt v plamenech spáleného maku a sýra.

Související článek: Pokemon: Top 20 Fire Moves, Ranked

American Horror Stories funguje lépe než American Horror Story
Související témata
O autorovi

Anastasia Mayo (461 publikovaných článků)

Anastasia, milovnice čaje a spisovatelka posedlá videohrami, píše o hrách, které na ni zapůsobily a díky nim se k nim vrací.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»