Jak

Jak vypnout potřeby v Sims 4 na xbox one

Na Xbox One budete potřebovat stiskněte A a B současně, použít ve své poštovní schránce. Pomocí Shift-click můžete zakázat nebo povolit útlum potřeb.

Jak uspokojit potřeby svých Sims 4 Xbox?

Zatímco Motherlode a Rosebud jsou oblíbené cheaty, jednodušší způsob, jak získat potřebné Simoleony, je napsat „Money X“, kde X je částka, kterou chcete dát své rodině.

Proč nevidím, že moji Simíci potřebují Sims 4?

To je způsobeno mody. S největší pravděpodobností UI mod. Musíte odstranit vadný mod a/nebo jej aktualizovat na novou verzi. Pokud odstranění všech modů váš problém nevyřeší, aktualizace se možná nenainstalovala správně, proto prosím obnovte hru.

Co podle vás chtějí Simíci v The Sims 4 dělat?

Nejprve klikněte na tlačítko s hvězdičkou na pravé straně panelu a uvidíte nové menu, kde můžete kliknout na různé aspirace a zjistit, jaké jsou jejich cíle, a obecně je slídit. Mějte na paměti: bonusovou vlastnost můžete získat POUZE za aspiraci, kterou jste si vybrali na začátku tvorby postavy.

Co dělá Ctrl Shift C v Sims 4?

Chcete-li zadat cheatové kódy v The Sims 4, musíte nejprve otevřít cheatovou konzoli stisknutím „Ctrl + Shift + C“ na vašem PC nebo Mac během hraní. Tím se otevře dialog cheatů, kde můžete zadat cheaty. Po zadání cheatu nezapomeňte stisknout «Enter».

Zajímavé:  Jak upéct narozeninový dort v The Sims 4.

Cheat Need Sims 4 XBox One

Jak zkontrolovat hlad svého Simíka?

Kliknutím na ikonu nálady zobrazíte osm barů s alkoholem. Sledují základní životní funkce Simíků: hlad, pohodlí, hygienu, močový měchýř, energii, zábavu, sociální a pokoj.

Jak zakázat potřebu rozpadu v Sims 4 Xbox?

Na Xbox One budete muset stisknout A a B současně, abyste to mohli použít ve své poštovní schránce. Pomocí Shift-click můžete zakázat nebo povolit útlum potřeb. Pokud je deaktivujete, indikátory jejich potřeby budou neustále udržovány na maximální úrovni, dokud je znovu nepovolíte.

Jak změnit potřeby v Sims 4?

Cheaty pro stisknutí Shift v The Sims 4

  1. Se stisknutou klávesou Shift klikněte na Simíka, jehož potřeby chcete změnit, a vyberte „Trick Nezbytnost“ a poté „Udělejte radost“, abyste zlepšili jeho náladu.
  2. Můžete také zachytit jejich aktuální stav potřeby výběrem «Cheat Need» a poté «Disable Need Decay».
  3. Klikněte na Simíka se stisknutou klávesou Shift a poté vyberte Resetovat položku pro resetování jejich stavu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»