Jak

Jak zahnat smrt v kódech Sims 4

Sims 4 Death Cheaty: Hrajte si se smrtí všestrannými způsoby!

V tomto článku mluvíme o hraní se smrtí v The Sims 4! Poskytujeme vám všechny důležité aspekty, které byste měli vědět o vypořádání se se smrtí ve hře, a navíc jsme zahrnuli nejzásadnější cheaty a tipy, které byste měli znát v souvislosti se zabíjením simů, proměňováním je v duchy, zabíjením vašich sousedů a dalšími!

cheaty na smrt sims 4

Naučte se používat všechny Death Cheaty pro The Sims 4!

Smrt v The Sims 4 je docela zajímavý aspekt, protože naši simíci mohou zemřít realistickým i vtipným způsobem. Každý může souhlasit s tím, že lidé hrají hru pro zábavu, když sledují, jak Simíci vyrůstají do individuálních jedinců, ale někdy chtějí simmerové opravdu vidět, jak mohou zemřít různými způsoby. Víme, že jste se snažili být kreativní při hraní si se smrtí svých simíků, ale nyní budete přesně vědět, co dělat, prostřednictvím tohoto kompletního průvodce!

Níže naleznete související cheaty pro Sims 4:

Povolení cheatů

První věc, která vás baví se smrtelnými podvodníky v The Sims 4, je ve skutečnosti povolení cheatů ve vaší hře. Nejprve musíte stisknout tlačítko SHIFT + CTRL + C tlačítka na klávesnici. Tím se otevře cheatovací konzole, kde budete muset napsat následující řádek: testy jsou pravdivé. Poté, co to uděláte, okamžitě obdržíte zprávu, že jsou ve vaší hře povoleny cheaty. To znamená, že každý další cheat, který napíšete, bude fungovat 100%! Pokud máte potíže s aktivací cheatů sami, podívejte se na toto video!

Zajímavé:  Jak provozovat restauraci v The Sims 4.

Smrtelné cheaty k zabití Simíka zábavnými způsoby

obraz

 • Sims.add_buff Buff_Mortified – Způsobí, že váš Simík zemře do rozpaků (trvá až několik hodin).
 • Sims.add_buff Buff_Motives_Hunger_Starving – Způsobí, že váš Simík zemře hlady (trvá 24 hodin).
 • Sims.add_buff Buff_Death_Electrocution_Warning – Způsobí, že váš Simík zemře při opravě elektronického předmětu).
 • Sims.add_buff Buff_Enraged – Způsobí, že váš Sim zemře vztekem (trvá to až několik hodin).
 • Sims.add_buff Buff_Hysterical – Způsobí, že váš Simík zemře smíchy při zábavné interakci.
 • Sims.add_buff Buff_Death_ElderExhaustion_Warning – Způsobí, že váš Sim zemře přepětím.
 • Stats.set_stat commodity_Vampire_SunExposure -100 – Způsobí, že váš upíří Simík zemře slunečním světlem (vyžaduje upíry).

Death Cheaty, které promění vašeho Simíka v ducha

obrázek 1

 • traits.equip_trait Ghost_Lightning – Promění vašeho Simíka v ducha, který zemřel bleskem (vyžaduje roční období).
 • traits.equip_trait Ghost_Frozen – Promění vašeho Simíka v ducha, který zemřel zmrazením (vyžaduje roční období).
 • traits.equip_trait Ghost_Overheat – Promění vašeho Simíka v ducha, který zemřel přehřátím (vyžaduje roční období).
 • traits.equip_trait jed – Promění vašeho Simíka v ducha, který zemřel jedem (vyžaduje dobrodružství v džungli).
 • traits.equip_trait Vampire_Sun – Promění vašeho Simíka v ducha, který zemřel slunečním světlem (vyžaduje upíry).
 • traits.equip_trait trait_Ghost_MurphyBed – Promění vašeho Simíka v ducha, který zemřel u Murphyho postele (vyžaduje Tiny Living).
 • traits.equip_trait trait_Ghost_Beetle – Promění vašeho Simíka v ducha, který zemřel v důsledku pití brouka (vyžaduje Eco Lifestyle).
 • traits.equip_trait trait_Ghost_Flies – Promění vašeho Simíka v ducha, který zemřel rojem much (vyžaduje Eco Lifestyle).
 • sims.add_buff Přízračný – Promění vašeho Simíka na 4 hodiny v ducha.

Prevence The Deaths of Sims

obrázek 2

Smrti stářím můžete přirozeně ve hře zabránit vypnutím možnosti stárnutí v nastavení hry. Pokud však chcete zabránit tomu, aby vaši simíci umírali z jakékoli příčiny, existuje jednoduchý cheat, jak vypnout všechna úmrtí ve hře. Stačí kliknout na CTRL+SHIFT+C a napsat a zadat „testingcheats true“ na liště. Poté zadejte „smrt.přepnout nepravdu” na cheat baru, abyste zabránili všem úmrtím ve hře. Chcete-li znovu povolit úmrtí, zadejte a zadejte „ smrt.toggle true“ na cheat baru.

Zajímavé:  Jak udělat romantickou večeři v The Sims 4.

Zabíjení ostatních simů ve hře

obrázek 3

Ano, pokud chcete, je možné v The Sims 4 zabít své sousedy nebo jakéhokoli jiného nechtěného simíka. Aniž byste museli ve hře používat cheaty, zde je několik způsobů, jak je zabít:

 • Zamkněte je v místnosti – Pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak zabít dalšího simíka, je zamknout ho ve svém domě. Pozvěte cílového simíka a přimějte je, aby zůstali v konkrétní místnosti. Poté jednoduše klikněte na dveře, vyberte „Zamknout dveře pro konkrétního simíka“ a vyberte cílového simíka. Nyní nemohou vyjít z místnosti a po několika dnech zemřou hladem a nepohodlí.
 • Nakrmte je Pufferfish Nigiri -Pufferfish Nigiri, když simík špatně připraví, nebo když ho zkonzumuje ve špatném stavu, může být pro simíky silně jedovatý. Pokud máte simíka, který má nízkou kuchařskou dovednost, ale ví, jak jídlo vařit, nechte ho připravit ho doma. Poté nechte pokrm uležet asi den, dokud se jeho kvalita nezhorší. Poté jej naservírujte svému cílovému simíkovi. Konzumace misky jim dá 50% šanci na smrt.
 • Darujte jim květinovou výzdobu – Pokud máte nainstalovanou hru The Sims 4: Roční období, jděte a zvyšte svou dovednost aranžování květin. Na úrovni 9 budete moci vytvořit květinové aranžmá provoněné Death Flower. Jakmile je to ve vašich rukou, darujte to cílovému simíkovi. Pokud jsou ve starším stavu, okamžitě by zemřeli. Pokud ne, můžete jim dávat stejné květinové aranžmá, dokud nezestárnou a nakonec nezemřou.
 • Přetěžujte je – Několikrát woohooing se starším simem je extrémně unaví. Pokud chcete zabít cílového simíka, který je ve stáří, toto je správná cesta.

Smrt mazlíčků ve hře

obrázek 4

Naše milé kočky a psi v The Sims 4 bohužel mohou zemřít! Ale v tuto chvíli jediný způsob, jak mohou ve hře přestat existovat, je stáří. Vaši mazlíčci nemohou zemřít hlady, nemocemi, požáry a jinými smrtmi, které mohou zabít Simíky. A v závislosti na délce života, kterou jste zvolili v nastavení hry, mohou dospělí psi a kočky žít pouze 12 až 96 sim dní.

Zajímavé:  Jak najmout agenta v The Sims 4.

Vezměte na vědomí, že pokud domácí mazlíčci zemřou stářím, stanou se také duchy, kteří by se potulovali po vašem domě. Můžete se rozhodnout, že si je budete nadále ponechat jako součást rodiny tím, že je přidáte do své domácnosti pomocí „testy jsou pravdivé» Nebo, pokud je chcete přivést zpět k jejich plnému životu, můžete si od veterináře koupit pamlsek Ambrosia za 2,500 XNUMX simoleonů a dát jim ho, abyste je vzkřísili.

Vyvolání Grim Reaper a stát se přáteli

obrázek 5

Grim Reaper není jen NPC, která je spojována se smrtí. Mohou se také zapojit do života vašich simíků. Ano. S Grim Reaperem se můžete skutečně stát přáteli! Toto jsou kroky, jak to udělat:

 1. Ať někdo zemře v domácnosti. Počkejte, až se objeví smrtka.
 2. Když se objeví, klikněte na CTRL+SHIFT+C a napište a zadejte „testy jsou pravdivé“ na baru.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši a současně stiskněte klávesu Shift na Grim Reaper a vyberte „Přidat do rodiny“.
 4. Nyní máte Grim Reaper ve vaší domácnosti! Můžete s ním začít chatovat a budovat váš vztah.

Mít dítě s Grim Reaper

obrázek 6

Pokud chcete posunout svůj vztah s Grim Reaperem na zcela novou úroveň, můžete na tom pracovat, protože přátelství s Grim Reaperem je snadné, ale být s ním v romantickém vztahu je jiný příběh. Jakmile přidáte Grim Reaper do své rodiny, nebudete s ním moci mít hlubší romantické interakce kromě obvyklého flirtování. Takže, pokud ho opravdu, ale opravdu máte rádi, zde jsou kroky, jak být zamilovaný a případně mít děti s tímto NPC!

 1. Po přidání Grim Reaper do vaší domácnosti klikněte na CTRL+SHIFT+C a zadejte a zadejte „ traits.remove_trait isGrimReaper“ na baru.
 2. Tím se odstraní speciální rysy Grim Reapera a umožní vám to woohoo a snažit se s ním o dítě. V tuto chvíli si ho můžete vzít také.
 3. Počkejte, až otěhotníte s Grim Reaperem. Pak vypusťte své dítě do světa!
 4. Poté, co z Grim Reapera uděláte oficiálního tatínka svého dítěte, můžete nyní znovu vybavit jeho speciální vlastnosti, abyste z něj udělali zpět tajemnou postavu s hlubokým hlasem, kterou je. Jednoduše klikněte na CTRL+SHIFT+C a napište a zadejte „traits.equip_trait isGrimReaper“ na baru.
Zajímavé:  Jak nainstalovat The Sims 4 zdarma.

Všechny nové smrti ve hře

obrázek 7

Uvedení hry The Sims 4: Cottage Living nám představilo, že jsme byli zabiti hněvem zlých kuřat a zabijáckých králíků. Ale po posledním vydání The Sims 4: High School Years byly do hry přidány všechny nové způsoby umírání. Zde jsou další úmrtí, na která je třeba dávat pozor!

 • Smrt z městského mýtu – Nezahrávejte si s legendou o Bloody Mary, protože na to nyní můžete ve hře zemřít! Jakmile dosáhnete úrovně 8 v Mischief Skill, můžete prostřednictvím zrcadla vyvolat Urban Myth. To vykouzlí Bloody Mary a zabije vašeho simíka po třech pokusech.
 • Smrt z Smrkové kapsle – Toto je další smrt způsobená Mischief Skill. Dosáhněte úrovně 3 v uvedené dovednosti a poté vyberte interakci „Plant Stink Capsule“ ve školní skříňce. V případě, že se váš žert nepovede, získáte „samýkaný“ moodlet. Udělejte ten žert ještě jednou, když máte tento moodlet, a váš simík to udusí k smrti.

Proč investovat do čističky vzduchu?

Smrt je samozřejmě velmi důležitou součástí hraní si se životem ve hře Sims 4. S tolika smrtmi, které jsou ve hře k dispozici, může být svědectví o tom, jak naši simíci umírají, docela zábavné! Doufáme, že s tímto úplným průvodcem jsme vám pomohli zjistit, co dělat s ohledem na životy a smrt vašich simíků ve hře. Koneckonců, máte vždy plnou kontrolu! Bavte se hraním, Simmersi!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»