Jak

Jak zadat těhotenské kódy v The Sims 4

Sims 4 Pregnancy (2022) Cheat kódy: porod, potomek a trimestr

Vítejte v ProGuideAH. Zde je průvodce „Sims 4 Pregnancy Cheat Codes 2022“, dobrá hra.

The Sims 4 je návyková hra se simulací života dostupná na PC a konzolích. Hráči si mohou vytvořit různé Simíky a vybrat si jejich vzhled, koníčky, osobnost a mnoho dalšího. Poté budete moci ovládat všechny akce svých Simíků a dokonce vytvářet nové rodiny. Hra má také funkci těhotenství a v této příručce vám povíme o cheatech Sims 4 Pregnancy.

Cheaty pro Sims 4 Těhotenství + kódy

Při hraní The Sims 4 si dříve nebo později budete chtít založit vlastní rodinu. K tomu si musíte najít partnera a mít děti. Na rozdíl od většiny ostatních funkcí však hráči nemohou těhotenství příliš ovlivnit. Při narození chlapce nebo dívky můžete jíst pouze určité druhy potravin. Naštěstí existují speciální cheaty, které vám dají větší svobodu.

Když váš Simík otěhotní, musíte počkat 3 dny, než porodíte dítě. Existuje však několik cheatů, které vám mohou zkrátit čekání. Ale abyste je mohli používat, musíte nejprve povolit cheaty. Chcete-li to provést, klikněte na následující tlačítka:

 • PC — musíte podržet klávesy Shift a Ctrl a poté stisknout C.
 • Mac – Musíte podržet klávesy Shift a Command a poté stisknout C.
 • PS4 a PS5 — Musíte držet všechna 4 ramenní tlačítka.
Zajímavé:  Jak si vybrat několik oblečení v The Sims 4.

Poté se před vámi otevře příkazová konzole. Pro aktivaci cheatů musíte zadat «testingcheats true». Poté můžete zadat cheaty, které potřebujete.

Cheaty pro Sims 4 Těhotenství

Oklamat popis
sims.add_buff buff_pregnancy_inlabor Zadejte cheat a klikněte na těhotnou Simku, abyste okamžitě zahájili porod.
sims.add_buff buff_pregnancy_trimestr1 Zadejte Cheat, abyste porodili v prvním trimestru.
sims.add_buff buff_pregnancy_trimestr2 Zadejte Cheat, abyste porodili ve druhém trimestru.
sims.add_buff buff_pregnancy_trimestr3 Zadejte Cheat, abyste porodili ve třetím trimestru.
těhotenství.force_offspring_count (sim id) (počet dětí) Zadejte tento štítek spolu se svým Sim ID a počtem dětí, které chcete mít.
sims.get_sim_id_by_name (zadejte křestní jméno) (zadejte příjmení) Zadejte tento cheat a zjistěte ID svého Simíka.

To jsou všechny těhotenské cheaty Sims 4 Použijte je k porodu, kdykoli budete chtít, aniž byste čekali 3 dny. Když už jste tady, podívejte se na našeho průvodce, jak stáhnout a používat importér Sims 4 zásobníků.

Přečtěte si více Průvodce:

 • The Sims 4: Jak volně přesouvat předměty
 • The Sims 4: Jak získat neomezené peníze
 • Jak povolit cheatové kódy v The Sims 4 (průvodce cheatovacími kódy)
 • Průvodce s cheatovacími kódy pro body schopností vlkodlaka The Sims 4
 • Povolení lektvaru: Jak používat Cheat Engine
 • Ghost Song: Cheat Guide

Jak urychlit těhotenství v The Sims 4

Jak urychlit těhotenství v Sims 4 pomocí cheatu, zajímá mnoho hráčů. Zejména ti, kteří si rádi hrají na expresní dynastie nebo provádějí genetické experimenty.

Sims 4 těhotenský kód

Nechcete čekat, až váš Simík otěhotní? Ale už chcete miminko? Pak byste měli použít Těhotenský kód Sims 4 a porodit zrychleným způsobem.

Sims 4 těhotenský kód

Konzole pro zadávání kódů ve hře se otevře současným stisknutím kombinace kláves Ctrl+Shift+C, po které můžete zadat požadovaný cheat.

Zajímavé:  Jak zahájit školní projekt v The Sims 4.

Jak přimět postavu, aby porodila rychleji v The Sims 4

Jen nechápu, proč to potřebuješ! Samozřejmě se snažte snížit životnost postav, pak bude těhotenství kratší, ale pak ho přiveďte zpět nebo za týden zestárnou.

Změna očekávané délky života těhotenství nezkrátí. Po početí si určitě udělejte těhotenský test, pak bude tento stav trvat 3 dny, z toho 4.

Mít, ne 3 testra, ale hned rodit, tak tady to je. Možná jsem někde udělal chybu. Tak to opravte
Sims.add_buff Pungnancy_inLabor

Kluci, je to jednoduché. Ještě více. Tobish, ne nadarmo mají Simíci příkaz k vyvolání linky pro kódy. Chcete-li to provést, musíte podržet Shift, Control a C a tato čára vyletí v horní části obrazovky. Zadejte vývojářský kód testingcheats true a poté kód těhotenství: sims.add_buff Buff_Pregnancy_Trimester3
Zde je výsledek:

Nainstaloval jsem tento mod (než jsem sem přišel), ale nefunguje mi

Cheat kód v Sims 4, aby těhotenství šlo rychle))) Pomoc, opravdu to potřebuji plz))

jak je to možné?
a pokud sims.add_buff Buff_Pregnancy_Trimester2, tak 2 trimestry. 1 pak je čas jíst za dva! Do toho muže jsem vstoupil náhodou, zdá se, že dělám nemožné:D Moje přítelkyně už byla těhotná, zadal jsem kód, tak co. Už není těhotná a nemůže otěhotnět, účinek mizí!

První a nejspolehlivější způsob je nákup ceny Fertility. Pokud ji má jeden z rodičů, je velmi vysoká pravděpodobnost, že budou dvě děti najednou. A pokud mají takové ocenění oba rodiče, pak můžete klidně očekávat tři. Připravte se ale na to, že zrušit bonus je nemožné a všechny pokusy o dítě vyústí minimálně v pár dvojčat.

S doplňkem Show Business je další příležitost, jak si zaručit tři dvojčata najednou. Džin ze staré lampy může splnit přání zvané „Velká rodina“. Simík, který si to přeje, dostane moodlet podobný bonusové odměně, o které jsme hovořili výše, a první početí dítěte jistě vyústí v trojčata. Ale poté bude účinek moodletu dokončen. To má určitou výhodu oproti ocenění, které se uděluje na dobu neurčitou.

Zajímavé:  Jak používat Sims 4 kmera.

Plodnost podporuje i aktivní příprava budoucích rodičů na těhotenství: čtení příslušných knih, sledování dětských televizních pořadů a plnění nejrůznějších přání těhotné SIM karty. I když je dítě jen jedno, jeho vývoji to stejně jen prospěje.

Můžete se také spolehnout na šťastnou náhodu, která se ve hře vyskytne, ale to je ta nejnepravděpodobnější možnost, že se objeví dvojčata.

Již není tajemstvím, že pohlaví dítěte lze naplánovat předem přidáním určitého ovoce do každodenní stravy matky. Pro budoucí chlapce se hodí jablka, pro holčičky vodní melouny. Čím častěji váš Simík během těhotenství jí to či ono ovoce, tím pravděpodobnější bude očekávaný výsledek.

V The Sims 3 navíc můžete zjistit pohlaví svého nenarozeného dítěte, aniž byste to ovlivnili. Chcete-li to provést, musíte se spřátelit s jedním ze zaměstnanců městské nemocnice, konkrétně s genetickým inženýrem. Například v Sunset Valley na začátku hry tuto pozici zaujímá Herbert Landgraab, v Bridgeportu — upír Elvira Slayer. Když už vaše Simka ví o svém těhotenství, musíte se sejít s genetickým inženýrem a pokud jste přátelé, položit mu otázku ohledně pohlaví dítěte. Lékař to posoudí pohledem, ale docela přesně a jeho odpověď se objeví ve formě myšlenkové bubliny, takže buďte opatrní a nenechte si to ujít.

Ale to není vše. Hra má jedinečnou příležitost porodit dvojčata opačného pohlaví. K tomu budete potřebovat všechny výše popsané znalosti: záruku narození dvojčat nebo trojčat, genetického inženýra a ovoce. První den těhotenství, ihned poté, co se to stalo známým, by měl váš simík zjistit pohlaví dítěte kontaktováním lékaře. Řekněme, že to dopadne tak, že to bude kluk. Pak jdeme do obchodu a zásobíme se plody opačného pohlaví – tedy v tomto případě vodními melouny a zbylé dny konzumujeme pouze je.

Zajímavé:  Jak zlepšit obchodní dovednosti v The Sims 4.

Výsledkem jsou dvojčata, dívka a chlapec, k radosti šťastných rodičů.

Tato metoda je skutečně vyzkoušena osobní zkušeností. Funguje bezchybně. Ale bohužel, ne v každém městě můžete potkat specialistu na genetické inženýrství, například v Twinbrooku z nějakého důvodu žádný není. Nutno podotknout, že občas vás náhoda odmění různými dětmi, zvláště pokud se narodí trojčata.

Štěstí a prosperita pro vaše budoucí velké rodiny!

TOTO JSOU SAMOZŘEJMĚ NE KÓDY, ALE JSOU to triky. JSOU 100% TESTOVANÉ. FUNGUJE TO!

Jak urychlit těhotenství v Sims 4: cheat kódy

Prozradíme vám, jak urychlit těhotenství v The Sims 4 pomocí cheatu. Jsou totiž hráči, kteří si mody prostě nemohou dovolit. Kvůli slabým počítačům nebo přesvědčením.

Nejprve zkontrolujte, zda jsou povoleny nějaké mody. Níže uvedené kódy s některými úpravami nefungují a mohou hru přerušit. Proto je třeba je deaktivovat.

 1. Otevřete cheatovou konzoli. Chcete-li to provést, podržte klávesy CTRL a Shift a poté stiskněte C.
 2. Po otevření se cheatová konzole objeví jako tenký rámeček v horní části obrazovky. Můžete do něj zadat cheat kód pro urychlení těhotenství. Chcete-li zavřít cheat konzolu, jednoduše stiskněte Esc.
 3. Stejně jako u většiny cheatů v The Sims 4 budete muset před jejich použitím povolit režim vývojáře. Chcete-li to provést, napište cheat kód TestingCheats true do cheatové konzole.
 4. Poté vyberte Simíka, jehož těhotenství chcete změnit.

Poté otevřete cheatovou konzoli. Chcete-li to provést, podržte kombinaci kláves CTRL a Shift a poté stiskněte C. V něm musíte zadat jeden z níže uvedených cheatů.

Vezměte prosím na vědomí, že pomocí těchto cheatů můžete také „přetočit“ své těhotenství, pokud jej chcete prodloužit.

Také by vás mohly zajímat další těhotenské cheaty v Sims 4! S jejich pomocí můžete otěhotnět muže, způsobit toxikózu, náhlý porod atd.

Zajímavé:  Jak přidat katalog dobrodružství džungle do The Sims 4.

Co dělat, když tyto kódy nefungují?

Pokud výše uvedené cheaty nefungují, můžete zkusit následující.

Po použití skutečného kódu TestingCheats zadejte znovu požadovaný těhotenský kód. A pak zadejte cheat cas.fulleditmode on.

Poté přejděte do editoru tvorby postavy přes zrcadlo nebo skříň. Odhlaste se a zkontrolujte, zda je povolený těhotenský kód, který potřebujete.

Pokud to nefunguje, je možné, že cheat kód nefunguje ve vaší aktuální verzi The Sims.

 • Jak vytvořit zálohu složky stalker
 • Crysis jak střílet z atomového děla
 • Jak se jmenuje vodní dýmka v The Sims 4
 • Jak elektrikář Eric netloustne
 • Jak vstřelit gól jako obránce ve FIFA mobile

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»