Jak

Jak mít sex pod keřem v The Sims 4

Woohoo v The Sims

Není žádným tajemstvím, že hra The Sims je první a pravděpodobně jediný rozsáhlý simulátor života, narozený v roce 2000, kdy byl žánr „simulace“ spojován pouze se závoděním. Ve snaze pokrýt všechny aspekty reálného života hra neignorovala sex, který v The Sims nahradil roztomilý název WooHoo. Dnes si povíme o možnostech WooHoo in Simíci, stejně jako výhody a nevýhody této interakce ve srovnání s Sims xnumx и Sims xnumx.

Emoce a pocity

První věc, která stojí za zmínku, je realističnost WooHoo v prvním díle ve srovnání s následujícími. Pokud v The Sims 2 a Sims 3 Simíci po procesu klidně vstanou a pokračují v důležitých věcech, pak v The Sims 1 postavy vyjadřují své emoce a pocity.
Takže svěřenci mohou po sexu vyskočit z postele a začít se radovat, smát a dávat najevo své potěšení z toho všemi možnými způsoby.
Ale jako v životě, věci nejdou vždy hladce. Někdy může postava plakat a utěšovat ji partner, vznětlivější povahy mohou svého společníka dokonce fackovat nebo ho škádlit a některým se může dokonce udělat nevolno.
Zde jde především o to, poslat své svěřence do postele s vysokou náladou a postarat se o to, aby měli dobré vztahy.

Woohoo v The Sims

Zvuky a design

Vzhledem k tomu, že hra Sims se skládá výhradně z humoru, vývojáři se rozhodli, že by měl být (tedy humor) ve všem, a ještě více v sexu. Jen se podívejte na štěkot a štěkot vycházející zpod deky. Naštěstí první díl nemá ty vybuchující petardy a konfety, které nás v pozdější verzi děsí.

Mnozí z vás pravděpodobně začnou být rozhořčeni, že takový design je nereálný a hrozný a obecně nezpůsobuje nic jiného než smích. Ale nezapomeňte, že hra The Sims Hrají si i malé děti!

Zajímavé:  Jak získat mindfulness moodlet v The Sims 4.

Místa pro Woohoo

Manželský pár Mortimer a Bella Gotha laskavě souhlasili, že nám pomohou napsat naši recenzi.

Vibrační postel se srdcem

Obecně je trochu smutné, že ve hře je pouze jedna postel, která vám umožňuje cvičit WooHoo, ale jaká postel! Potaženo červenou kůží, s fialovým hedvábným povlečením a dokonce s vibracemi!

Woohoo v The Sims

Toto potěšení stojí 4 500 Simoleonů a za každou „masáž“ budete muset zaplatit 20 Simoleonů, což je poměrně drahé, pokud vaše rodina nemá dobrý rozpočet.

Ale nad škubající se dekou se můžete usmívat a ty legrační zvuky, které jsou pod ní slyšet, to vypadá víc než legračně.

Zajděte se svou drahou polovičkou do centra města a najděte tam jakýkoli obchod s oblečením. Aby si před nákupem oblek vyzkoušel, vstoupí pozvaný do kabinky. A v tuto chvíli se vplížíte dovnitř.

Woohoo v The Sims

Ale pamatujte, že pokud má převlékající se postava špatnou náladu, pak vás bezostyšně vyhodí.

Odpočinek, čerstvý vzduch a hvězdná noční obloha! Jaká romantika. Tedy kromě komárů!

Woohoo v The Sims

Když si stan pronajmete na noc, můžete jej použít jak pro zamýšlený účel, tak pro romantické interakce. Jako obvykle nic neuvidíte a Simíci za sebou prozíravě zavřou stan s tím, že zde není nic, co byste mohli vidět.

Naprosto totožné se stanem, pouze iglú se nachází v zasněžených oblastech letoviska a vypadá neobvykle.

Woohoo v The Sims

Iglú se pronajímá stejným způsobem jako stan. Dá se v něm spát, no. víš co ještě!

Pravděpodobně nejdražší potěšení ve hře — stojí až 7 999 Simoleonů! Jediná jacuzzi ve hře, kde můžete mít sex (podobně jako v posteli).

Woohoo v The Sims

Hry v jacuzzi jsou také zavřené před zvědavými pohledy. Když se Simíci ponoří na dno vany a ta se naplní mýdlovou pěnou, nic neuvidíte. Jediné, co slyšíte, je bublání pod vodou! Pravděpodobně hrají hru „Kdo dokáže nejdéle zadržet dech“.

Zajímavé:  Jak začít podnikat v The Sims 4.

Po prostudování všech možností WooHoo v The Sims můžete udělat několik bodů, které hru pokazí i vylepší.

• Po špatném sexu se Simík může zeptat: «Měli bychom mít dítě?»
• není na výběr v preferencích (Sim může spát s ženským i mužským pohlavím na žádost demiurga)
• WooHoo můžete cvičit pouze na jedné posteli a v jedné vířivce a obecně je zde málo míst na sex
• ve srovnání s The Sims 2 a The Sims 3 vyjadřují Simíci po WooHoo své emoce a pocity jako v životě (pozitivní i negativní: facka, smích, pláč, nevolnost, radost a spokojenost)
• po dobrém WooHoo si Simíci někdy zpívají ve sprše
• jako v životě jsou překvapení (někdy můžete mít děti po dohodě a někdy se objeví nečekaně po woohoo)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»