Jak

Jak vytvořit mod pro The Sims 4

Pokud hrajete The Sims 4 na Windows nebo Mac, můžete si hru přizpůsobit pomocí vlastního obsahu (CC) a modů. Jejich instalace může být komplikovaná, pokud jste nováčkem v modovacích hrách, ale The Sims 4 to docela usnadňuje. Náš průvodce The Sims 4 vás provede instalací CC a modů pro Windows i Mac. (Nemůžete instalovat ani používat mody a CC na konzolích.)

tlačítko

Ve výchozím nastavení má The Sims 4 možnost zakázat modifikace ve hře. Než začnete hrát s mody a vlastním obsahem, budete muset spustit hru Sims 4 a zapnout mody (také to budete muset udělat po každém vydání opravy, protože možnosti hry jsou výchozí zpět na mody jsou vypnuté). The Sims 4 má mnoho neoficiálních modů a vlastního obsahu, které si můžete nainstalovat a rozšířit nebo zlepšit hratelnost, jako jsou modifikace textur, nové účesy a barvy očí, vlastní domy a další. Tato stránka vás naučí vše, co potřebujete vědět o tom, jak nainstalovat mody v TS4 a kde najít CC na PC a Mac. Sims 4 Mod ManagerExistuje možnost pro ty z vás, kteří se nechtějí zabývat rozbalováním souborů a chtěli by snadno povolit/zakázat mody. Raxdiam’s Sims 4 Mod Manager je řešením toho. Má spoustu funkcí, poměrně snadno se používá, a když prozkoumáte web, můžete dokonce najít video, které vysvětluje, jak jej používat. Instalace modů a vlastního obsahu v The Sims 4 je velmi snadná pro PC i Mac, pokud si nejste jisti, jak na to, napsal jsem pro vás rychlý, ale podrobný návod, který si můžete přečíst. Většina souborů Mods nebo Custom Content, které si můžete stáhnout, jsou soubory .package nebo .pyo/.py, které jsou dodávány v komprimovaném formátu ZIP nebo RAR.

Zajímavé:  Jak ušetřit v Sims 4.

tlačítko

The Sims 4 (TS4) je čtvrtou instalací franšízy The Sims, videohry se simulací života vytvořené a vyvinuté společností Electronic Arts (EA), kde ovládáte lidské postavy v různých prostředích. Stejně jako předchozí hry ze série se The Sims 4 zaměřuje na vytváření a ovládání sousedství virtuálních lidí nazývaných „Sims“. The Sims 4 se může pochlubit přepracovanou a intuitivní nabídkou Vytvořit Simíka, aktualizovanými stavebními nástroji a hlubšími a komplexnějšími Simíky díky přidání emocí a nových vlastností. Ve srovnání s The Sims 3 je TS4 zaměřen spíše na low-endové specifikace své platformy a jednoduchost v celé hře. Soubor balíčku je soubor balíčku zdrojů používaný různými hrami EA, včetně série The Sims. Ukládá archiv jednoho nebo více herních souborů a může obsahovat 3D modely, textury, zvuky a další herní data, jako jsou postavy a informace o sousedství. Na druhé straně editor balíčků je program, který se používá k přístupu, prohlížení a úpravě souborů balíčků využívaných herní franšízou The Sims. Tento program umožňuje hráčům vyladit herní soubory podle jejich představ a je samotným základem modifikací The Sims. V tomto případě je The Sims 4: Editor balíčků to, co budete potřebovat pro práci s The Sims 4, pokud se chcete osvobodit od kódování základní hry. Nemohu najít složku Mods na místě, kde by měla být, co mohu dělat? Když The Sims 4 otevřete poprvé, automaticky se vygeneruje tato mapa. Když složku Mods stále nemůžete najít zde: C:Users(Uživatelský účet)DokumentyElectronic ArtsThe Sims 4Mods si ji vytvořte sami. Jen se ujistěte, že tomu dáte správný název: Mody Ke klonování věcí, které už ve hře jsou, můžete také použít Editor balíčků Sims 4. To je velmi užitečné, když chcete vytvořit vlastní obsah! K provedení všech těchto věcí však budete potřebovat znát nějaké programování. Editor balíčků používá C# a ke svému fungování potřebuje Microsoft Visual Studio. Mody jsou skvělým způsobem, jak dále přizpůsobit životy vašich Simíků a přinést do hry nové výzvy a předměty. Obvykle budete mít větší problémy najít obsah, který se vám líbí, a nainstalovat jej do hry. To je součástí kouzla Sims 4. S tolika členy komunity je často k dispozici nový vlastní obsah.

Zajímavé:  Jak pojmenovat delfína v The Sims 4.

Jak nainstalovat sims 4 mod.

Dále si budete muset stáhnout mod z internetu. I když vám nemůžeme říci, kde hledat, existuje mnoho online zdrojů pro modifikace Sims 4 a CC. Neměli byste platit za žádné mody (ačkoli někteří moddeři přijímají dary, protože vývoj obsahu může zabrat dny práce). Mezi oblíbené knihovny obsahu patří „Mod The Sims“ a „The Sims Resource“, ale můžete je najít na sociálních sítích nebo prostřednictvím oblíbených simmerů na YouTube. Po spuštění The Sims 4 a povolení modifikací ve hře vyhledejte složku Mods pro The Sims 4. Výchozí cesta pro vaši složku Sims 4 se nachází ve složce Dokumenty. Složka Mods se vygeneruje ve složce Sims 4, jakmile hru spustíte s povolenými mody. Ve složce Mods je soubor „Resource.cfg“. Klepnutím pravým tlačítkem myši jej otevřete pomocí jednoduchého programu pro úpravu textu, jako je například Poznámkový blok. Měli byste vidět něco takového, ale na jednom řádku: Mám The Sims 4 cracknutou verzi. Pro instalaci vlastního obsahu dělám to, co mám dělat. Ale když hru otevřu a přejdu do složky Mods, nevidím zde své nainstalované mody. Mám soubor .cfg ve složce Mods, ale stále nemohu získat své mody ve skutečné hře. Co mi doporučujete udělat? To jsou základy, jak instalovat mody a vlastní obsah pro The Sims 4, a také jak řešit problémy, odinstalovat a udržovat pořádek ve složce Mods! Máte nějaké otázky nebo návrhy, které jsem nepopsal výše? Neváhejte zanechat komentář a já se pokusím pomoci! Otázka: Pokaždé, když se pokouším stáhnout oblečení s vlastním obsahem, vždy mi to řekne, že potřebuji novou verzi pro svůj počítač a jdu do softwaru a vydavatele, abych zjistil, jakou verzi potřebuji, a nevím, jak to udělat. Jak získám správnou verzi Sims 4? Dobrý den, nejsem si jistý, jak něco stáhnout do hry sims 4. Většinou proto, že jsem stahoval z originu, takže tam není žádný disk. Měl jsem sims 3 a trvalo mi věčnost, než jsem přišel na mody lol. Ale teď nemám složku a hra není v mém počítači. je to původ. Jak si teď stáhnu mody? Instalace modů v The Sims 4 Proces stahování CC i modů je stejný, takže se budeme zabývat oběma najednou. Jsou nainstalovány v Documents/Electronic Arts/The Sims 4/Mods. Otevřete Průzkumníka Windows nebo Finder na Macu. Klikněte na svou složku Dokumenty, Electronic Arts, poté The Sims 4. Pokud máte potíže s jejím nalezením, vyhledejte složku Uživatelé na C:, klikněte na Uživatel PC (v mém případě Carl) a poté přejděte na Dokumenty (nebo Moje dokumenty). ) a jděte odtud. Pro uživatele systému Windows jsou Dokumenty obvykle v nabídce vlevo, jak můžete vidět na snímku obrazovky. Sims 4 ke stažení — Stránka, která sleduje blogy, MTS a TSR a sleduje nové CC a mody. Sims 4 v podstatě stahuje zpravodajský kanál, který vám může pomoci dostat se ke skvělému obsahu. Můžete procházet podle tvůrců pomocí jejich rozbalovací nabídky a objevovat talentované umělce.

Zajímavé:  Jak otevřít tajná místa v The Sims 4.

tlačítko

Aktualizováno: Srpna 22, 2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»