Jak

Jak vyhrát los v The Sims 4

Hra The Sims 3 nabízí postavám řadu zábavy a interiérových předmětů. Počáteční kapitál ale stačí jen na malý dům a v lepším případě na nejlevnější dopravu, zatímco po městě jezdí drahá auta a na všechny strany se honosí luxusní sídla. Ale abyste mohli využít všech těchto výhod, budete potřebovat pořádnou sumu simolionů a vyčerpávající cesta do práce s nepatrným platem pravděpodobně nepřinese velký zisk. Jak být? Všechny výhody pohodlného života si přece chcete užívat hned. K tomu nabízí hra Sims 3 různé metody a tajemství rychlého zbohatnutí. Pokud ve své kariéře nezohledňujete banální zavedení kódu pro peníze a další příjmy, můžete použít následující metody.

1. Hrací automat

Nejjednodušší a cenově nejdostupnější způsob na vstupní úrovni je pořízení výherního automatu v sekci zábava. Tím, že utratíte pouhých tisíc simolionů, můžete získat dobrou příležitost ke zlepšení své finanční situace. Při hře o vysoké sázky existuje vysoká šance na dosažení jackpotu v hodnotě pěti tisíc simolionů, a to lze provést několikrát. Kromě dobrého a snadného výdělku automat skvěle doplňuje volný čas a zlepšuje „hazardní“ dovednost.

2. Loterie

Za málo peněz si můžete koupit los v místním supermarketu. Existuje šance, že jedním tahem vyhrajete pořádnou částku, čímž vyřešíte Simův problém na zbytek jeho života a zanecháte dobré dědictví pro jeho potomky. Pro větší šanci na výhru můžete cestovat do budoucnosti a zkontrolovat výsledky loterie na radnici.

Zajímavé:  Jak nainstalovat The Sims 4 na Mac.

3. Domácí mazlíčci

Pořiďte si kočku nebo psa a pomohou vám vydělat peníze. Chcete-li to provést, musíte svému mazlíčkovi vštípit dovednost lovu. Poté, když kliknete na libovolné místo ve městě, objeví se funkce „přivonět ke sběru“ a poté domácí mazlíček přinese domů nejrůznější předměty. Mohou to být drahokamy, hlodavci nebo ryby. Čím vyšší je lovecká dovednost, tím cennější jsou nálezy.

4. Body štěstí

Po nasbírání požadovaného počtu bodů štěstí si můžete koupit odměnu „dědictví“ a získat na svůj účet třicet tisíc, a pokud si koupíte „starou zaprášenou lampu“ a zvolíte touhu „štěstí“, účet vašeho Simíka se okamžitě zvýší o až sto tisíc. A protože to lze opakovat třikrát, zůstatek se odpovídajícím způsobem ztrojnásobí.
5. Sběr květin a planého ovoce
Pokud váš Simík ještě nefunguje a potřebujete naléhavě peníze, můžete je získat sběrem květin v parku. Některé z nich jsou docela dobré a jejich prodejem můžete získat několik tisíc bez vynaložení velkého úsilí. Nevýhodou může být pravděpodobnost získání alergie na rostliny, kterou lze za málo peněz odstranit očkováním v místní nemocnici.
Sbíráním lesních plodů v parku nebo na pozemcích vašich sousedů si můžete i trochu přivydělat. Naplnit prázdnou peněženku může také rybaření a potápění.

6. Cestování

Jedním ze zajímavých a rychlých způsobů, jak zbohatnout, je cestování. Cesta vás sice bude stát málo, ale z dlouhodobého hlediska se vám více než vyplatí. Účastí na místních dobrodružstvích a plněním některých úkolů si můžete vydělat slušné peníze. Při prohlídce hrobek v nich najdete mnoho rarit a pokladů.
Ve hře Sims 3 existuje mnohem více způsobů a tajemství, jak doplnit peněženku bez vynaložení velkého úsilí. Pomohou udělat hru ještě zajímavější a postavě budou moci otevřít maximum možností.

Zajímavé:  Jak oživit Simíka v The Sims 4 pomocí kódu.

Loterie The Sims 4: Jak to funguje!

Pokud vaši Simíci nutně potřebují rychle více simoleonů nebo prostě rádi hrají, loterie může zachránit situaci! Loterie v The Sims 4 je nastavena stejným způsobem jako prázdniny ve hře. Proto loterie vyžaduje Sims 4 sezóny.

Jak koupit los do loterie

Koupit si los v Sims 4 je opravdu snadné! V den loterie postupujte podle těchto dvou kroků:

  1. Jděte ke svým Simíkům telefon nebo počítač
  2. Vybrat „Zakoupit los do loterie“ volba

Zde je snímek obrazovky s možností v telefonu Simíka:

O loterii

Jak to funguje: V den slosování se v levé horní části obrazovky v 6 hodin toho dne objeví vyskakovací okno o prázdninách. Zakoupením losu bude dovolená dokončena a bude pro vašeho Simíka označena jako úspěšná.

Když se to stane: Vygeneruje se den loterie náhodně ve hře, pokud máte Sims 4 sezóny. Ve vašem kalendáři se objeví o několik dní dříve.

Kdo si může koupit vstupenku: Váš Simík musí být mladý dospělý, dospělý nebo starší abyste si mohli koupit los.

Kolik to stojí: Každý lístek stojí 100 simoleony a můžete si koupit jedna vstupenka na člena domácnosti.

Pokud se váš Simík zúčastní loterie, může také získat několik zábavných náladiček, jako je „Wishes of Riches“ na 2 hodiny. Ambiciózní a materialističtí Simíci tento svátek milují, takže pokud se zapojíte, získáte spoustu pozitivní nálady!

Dovolená přichází se 3 novými interakcemi, které zůstávají možnostmi na celý den:

  • Sdílejte ducha loterie
  • Zpívejte o loterii
  • Stěžujte si na loterii

Jak zjistit, kdo vyhrál v loterii

Výsledky slosování budou vyhlášeny ráno (kolem 10:XNUMX) den po loterijním dni. Objeví se jako a oznámení v pravém horním rohu obrazovky, stejně jako na tomto snímku obrazovky:

Zajímavé:  Jak zhubnout pro dítě v The Sims 4.

Váš Simík může rozhodně vyhrát v loterii! Je to jedinečný a nepředvídatelný způsob, jak vydělat peníze ve hře Sims 4. Výhra není v žádném případě zaručena, ale může změnit život vašeho Simíka během jednoho dne!

Když jsou finanční prostředky v domácnosti nízké, je osud vašeho Simíka ponechán v rukou hry, když vstoupí do loterie. Díky nepředvídatelnosti je hra zábavná!

Vyhrál někdy váš Simík v loterii? Dejte mi vědět v komentářích níže!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»