Jak

Jak vyhodit peníze v Sims 4

Hráči The Sims 4 se obvykle zabývají tím, jak vydělat peníze, ale někteří se ptají, jestli místo toho existuje způsob, jak se peněz zbavit.

Získání peněz je důležitá část The Sims 4 stejně jako v reálném životě. Hráči si mohou užívat navrhování domů, zvyšování svých dovedností a budování vztahů s ostatními Simíky, ale nic z toho není možné bez trochy peněz. Zatímco většina hráčů se obvykle snaží přijít na to, jak své peníze získat, jiní se více zabývají tím, jak se jich zbavit. Pro hráče, kteří prostě mají více peněz, než vědí, co dělat, existují dvě hlavní metody, které mohou hráči použít, aby se zbavili peněz svých Simíků.

Existuje mnoho důvodů, proč by hráč mohl chtít vzít peníze od svého Simíka The Sims 4 . Je možné, že cheaty byly použity k nespravedlivému vyplácení peněz Simíkovi a hráči chtějí toto rozhodnutí zvrátit, nebo sadističtí hráči prostě chtějí, aby jejich Simíci trochu více bojovali. Další možností je, že hráči mohou chtít začít znovu, ale zachovat stejné postavy a prostředí.

The Sims 4 – Utrácejte své peníze

Jasná odpověď na otázku, jak se zbavit peněz v The Sims 4 utratit to. Existuje mnoho vysokorozpočtových předmětů, které si hráči mohou zakoupit, ale Virtuoso Violin jsou jedny z nejdražších. Hráči si mohou tyto nástroje zakoupit za každý §15 000, což z nich dělá dobrý způsob, jak rychle utratit spoustu peněz. Hráči, kteří se chtějí zbavit svých peněz, aniž by za to něco dostali, mohou tyto housle dokonce prodat zpět za sníženou cenu. Kromě toho si hráči mohou také koupit drahá sídla v Galerii v The Sims 4 .

The Sims 4 – Ošiďte své peníze

Stejně jako u většiny otázek v The Sims 4 , existuje legitimní odpověď a jedna, která obsahuje cheaty. Pro hráče, kteří se chtějí rychle a snadno zbavit svých peněz, jsou nejlepší volbou cheaty. Chcete-li aktivovat cheat mód v The Sims 4 , podržte CTRL + Shift + C na PC nebo všechna čtyři ramenní tlačítka na PS4 a Xbox One, tím se konzole otevře. Napište „testingcheats true“ bez uvozovek, poté použijte Money cheat, abyste se zbavili peněz. Jednoduše zadejte «Money x», kde x je požadovaná částka peněz, kterou chce hráč mít. To lze použít ke zvýšení, snížení nebo úplnému resetování množství peněz, které hráči mají.

Zajímavé:  Jak získat manžela v The Sims 4.

Doporučujeme, abyste se seznámili s dalšími průvodci pro oblíbené hry tattoo-mall.ru. Pojďme si promluvit o tajemstvích a tricích, které můžete ve hrách využít ve svůj prospěch. A také o užitečných a zajímavých příbězích ve videohrách.

Naštěstí mohou hráči tento cheat použít znovu, pokud nakonec litují svého rozhodnutí zbavit se všech svých peněz. S těmito metodami by hráči neměli mít problém zbavit se všech svých těžce získaných Simoleonů The Sims 4 .

The Sims 4 nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

0 471 Maxis pc ps4 The Sims The Sims Studio

Andrej Kolský/ autor článku

Andrey Kolsky je asistentem střihu. Jeho vášeň pro hraní začala s jeho první konzolí (Sega Genesis) a od té doby nepřestal hrát. Jeho oblíbené hry jsou The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Team Fortress 2, Rainbow Six Siege, Pokémon Sword & Shield, Old School Runescape, Skyrim a Breath of the Wild.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»