Jak

Jak zvýšit úroveň celebrity v The Sims 4

Jak se stát celebritou v Sims 4

Chcete-li se stát hvězdou, hrát ve filmech, prodávat obrazy a snažit se dosáhnout maximální úrovně v profesi. Existuje příležitost stát se slavným v jakékoli kariéře.

Jak se stát celebritou v Sims 4

Když je úroveň vaší slávy vysoká, fanoušci začnou být ve službě před vaším domem. Budete je moci obejmout a dát jim autogram. Také fanoušci s paparazzi vás budou následovat na ulici.

Jak se stát celebritou v Sims 4

Body slávy lze vyměnit za speciální bonusy. Dávají vám výhodu ve hře.

Jak zvýšit úroveň své celebrity

Jak se stát celebritou v Sims 4

Pokud se vám nepodaří získat body slávy za staré kariéry, můžete přijít o práci. Použijte Božskou korunu s diamantovým krystalem ke zvýšení úrovně své slávy. Celebrita je také ovlivněna pověstí. Lze jej získat konáním dobrých a špatných skutků. Existuje celkem sedm úrovní reputace. Postava začíná jako neutrální postava a poté se může stát kladnou nebo zápornou postavou. Pro každou reputaci jsou k dispozici party, které mohou přidat slávu.

Jak vypnout celebritu

Chcete-li zakázat celebrity pro všechny postavy, přejděte do nastavení hry do sekce — Cesta ke slávě. Tam zaškrtněte políčko – odmítnutí slávy.

Jak se stát celebritou v Sims 4

Chcete-li to provést pro konkrétního Simíka. Přejděte do nabídky Simologie → Veřejné mínění a klikněte na hvězdičku vedle množství slávy.

Jak se stát celebritou v Sims 4

V dialogovém okně informací o slávě můžete kliknout na tlačítko pro odmítnutí slávy.

Zajímavé:  Jak vložit text do Sims 4.

Jak se stát celebritou v Sims 4

Všechny úrovně slávy

S každou úrovní se vám otevírají nové příležitosti. Patří mezi ně bonusy v tabulce informací o slávě a akce.

Úroveň slávy popis
1. Pozoruhodný nováček Můžete si zakoupit bonus za slávu a otevře se vám slot pro speciální charakterový rys.
2. Vycházející hvězda Pózování pro fotky a podepisování podpoří vaši slávu. Fanoušci mohou odmítnout autogram. Fanoušky můžete získat plánováním schůzek. K dispozici máte dva bonusy za slávu.
3. Téměř celebrita Nyní vás budou následovat fanoušci a tisk. Pořizujte selfie a obejměte své fanoušky. K dispozici jsou vám nové bonusy, včetně bonusu za pověst.
4. Skutečná hvězda Máte přístup ke hvězdné procházce, fandění a dvěma bonusům.
5. Super-Duper hvězda Vrchol slávy. Byly otevřeny nové sloty pro charakterové vlastnosti a jsou k dispozici bonusy. Jakmile obdržíte svou jmenovku, umístěte ji na chodník slávy v údolí Del Sol.

Kód celebrit

Chcete-li změnit úroveň slávy pomocí cheatů, stiskněte ve hře CTRL SHIFT C a zadejte kód vývojáře:

Stejně jako ve skutečném životě, i ve hře Sims 4 Simíci procházejí poměrně obtížnou životní etapou – dospíváním. Zatímco ve věku střední školy se postavy cítí jako dospělí a podnikají příslušné kroky. Začínají romantické vztahy, mohou vydělávat peníze na malé výdaje a samozřejmě se pravidelně hádají se svými rodiči.

Ve všední dny navštěvují dospívající Simíci školu – to je povinné, pokud nechcete ve své rodině chudého studenta.

Dospívající v The Sims 4

Aby známky byly na nejvyšší úrovni, je nutné plnit domácí úkoly a ještě lépe, když teenager plní i úkoly navíc.

Teenageři mohou toužit po nezávislosti, kterou budou sdělovat svým rodičům. Ty druhé zase nejsou ze železa, a když chování starších školáků převálcuje houšť trpělivosti, pak na sebe přednáška o odpovědnosti nenechá dlouho čekat.

Zajímavé:  Jak pochopit, který pacient potřebuje operaci v The Sims 4.

Děti od batolecího věku až po dospívání mají možnost získat další charakterové vlastnosti prostřednictvím charakterových předností. Podle toho, jak je dítě včetně dospívajícího vychováváno, záleží na tom, jakou vlastnost navíc dostane, a zda ji vůbec dostane.

V níže uvedených tabulkách jsou uvedeny všechny ctnosti postavy a jaký charakterový rys může následně získat, pokud tuto ctnost postavy vylepší v pozitivním nebo negativním směru.

Jdi do školy v Sims 4

Od roku 2009 do roku 2017 se toho v herním světě událo opravdu hodně a je to skutečně vidět, když porovnáme předchozí verzi hry simulující život, The Sims 3, s jejím nástupcem, The Sims 4. Vylepšená grafika, zjednodušená hratelnost, vylepšený zvuk a hudba Něco však stálo v cestě.

Stačí se podívat na počet DLC balíčků vydaných pro předchozí verzi hry a můžete si udělat představu o tom, co všechno v The Sims 4 nemáte. Electronic Arts už samozřejmě oznámili svůj záměr zachovat The Sims 4 aktivní po dobu nejméně 10 let, takže i když se již objevují zvěsti, že společnost pracuje na The Sims 5, je možné, že v určitém okamžiku Maxis vydá rozšiřující balíček s možností chodit do školy na The Sims 4.

Z nové verze bylo vypuštěno několik zajímavých funkcí, stejně jako balíčky Sims a typy Simíků, z nichž některé byly vydány v rozšiřujících balíčcích (jako upíři), jiné přímo v základní hře (jako simulátory rostlin) a některé dosud ‘t vrátil dnes (např. zombie). Některé věci, jako jsou farmy a školy pro Simíky, nebyly do dnešního dne zahrnuty a balíčky vydává Electronic Arts bez ohledu na požadavky hráčů.

Chci chodit do školy na The Sims 4 EA

Někdo si možná objednal balíček s recyklační tématikou, ale jsem si jistý, že by dal přednost tématu farmy nebo pustého ostrova, než aby sbíral odpadky ve městě. Jedna z věcí, která simulátorům nejvíce chybí, jsou osobní lekce, kde můžete svou postavu doprovázet lekcemi, komunikovat s učiteli a dalšími zdroji.

Zajímavé:  Jak obléknout manekýna v The Sims 4.

Pozor: Tento mod do školy v The Sims 4 vyžaduje spuštění rozšíření The Sims 4: Go to Work.

Jděte do školy v Sims 4 | hry ea, maxis, počítač, playstation, single player, sims 4 | škola v sims 4 tipy/průvodce

Jak nainstalovat

Instalace modů pro The Sims 4 je velmi snadná, zvláště pokud chcete ve své hře provést jen pár změn. Nejprve si stáhněte mod Game School Events s portugalským překladem z odkazu.

Ale abyste se ujistili, že tomu tak je, vždy zkontrolujte pokyny k instalaci jakéhokoli staženého modu, abyste se ujistili, že neexistují žádné další kroky. Většinou by mělo jít o jednoduché kopírování souborů.

Mějte na paměti, že některé mody mohou vyžadovat jiné mody nebo dodatečný obsah, jako jsou látky vytvořené jinými moddery, které budete také muset nainstalovat. Další věcí je ujistit se, že mod je aktualizovaný a kompatibilní s nejnovější verzí hry, protože některé z nich mohou být zastaralé a opuštěné tvůrci nebo byly nahrazeny jinými novějšími mody.

Doporučený mod pro návštěvu školy v The Sims 4

Toto je jeden z nejstahovanějších modů od simmers, který vám může pomoci kontrolovat situaci, když simulátory navštěvují školu, takže vám doporučujeme stáhnout si MC Command Center.

MCCC vám umožňuje ovládat každý aspekt života vašich Simíků a světa kolem nich. Můžete si vybrat, kolik Simíků bude ve skupině, zvýšit nebo snížit věk Simíka (nebo všech), pozvat Simíky k sobě domů nebo je vykázat, zmizet s nimi ze hry a zjistit podrobné informace, například kdo manžel je. ano, kolik mají dětí a další. A to vše bez nutnosti použití konzolového příkazu nebo zadávání cheatů.

Klikněte na podlahu, Simíka, poštovní schránku nebo jakýkoli počítač a budete mít různé úrovně kontroly nad aspekty světa. Ke stažení jednoduše navštivte vývojářské stránky Deaderpool. Tento mod obvykle neustále aktualizuje, takže vždy sledujte nové verze s každou aktualizací vašich The Sims, abyste neměli žádné problémy.

Zajímavé:  Jak povolit mothemu v Sims 4.

Jak chodit do školy

Nyní, abyste mohli chodit s modem do školy, první věc, kterou musíte udělat, je otevřít školu v jednom z vašich světů. Můžete si ho postavit nebo najít v galerii. Zde si můžete vybrat několik možností, které již byly vytvořeny hráči a sdíleny s kýmkoli. Nebo, chcete-li, můžete si postavit vlastní. Je důležité si zapamatovat dva detaily:

Jděte do školy v Sims 4 | 65867cfa škola1 | hry ea, maxis, počítač, playstation, single player, sims 4 | škola v sims 4 tipy/průvodce

  • Pozemek nelze považovat za obytný. Nejlepší je nazvat to samotnou knihovnou, protože ve hře nebo modu neexistuje žádná exkluzivní klasifikace škol. Problém je v tom, že nakonec z nich budou Simíci, kteří nejsou studenty ani učiteli, ale vy je prostě vykopnete ze země pomocí trikových příkazů Sims 4.
  • Učebny by měly mít mikrofon, protože zde se učitel představí třídě. Nemá smysl chodit do školy bez mikrofonu ve třídě, protože hodina nezačíná.

Kromě toho se doporučuje vytvářet věci, jako jsou knihovny, počítače, sporty, jídelny a další věci, které obvykle máte ve školách, protože mod bude vyžadovat řadu akcí, které mohou zahrnovat interakci s těmito objekty. Doporučují se také koupelny. A vše ostatní, co může váš Simík potřebovat, aby uspokojil potřeby vašich Simíků.

Poté jednoduše spusťte událost na svém telefonu. Budete mít akci Go to School a budete si moci vybrat, zda chcete jít do veřejné nebo soukromé školy, která stojí 70 Simoleonů na třídu. V soukromých školách se můžete dozvědět více o svých dovednostech a všichni Simíci nosí své formální oblečení. Do státní školy budou nosit své neformální oblečení.

Jděte do školy v Sims 4 | image cee6e333 2021 05 28 161741 | hry ea, maxis, počítač, playstation, single player, sims 4 | škola v sims 4 tipy/průvodce

Událost jít do školy funguje stejně jako pracovní den v rozšíření Go to Work nebo romantické rande, kde máte čas splnit nějaké úkoly, abyste nashromáždili ukazatel úspěchu události. Mezi aktivity patří pozorování třídy učitele, čtení knihy nebo rozhovory se spolužáky. Čas ve škole můžete využít k domácím úkolům.

Zajímavé:  Jak zavolat řetězec v The Sims 4.

Hlavním cílem je dosažení cizí medaile, ale na rozdíl od akcí nebo pracovního dne nic nevyděláte. A ještě je tu jeden detail: návštěva školy přes mod se nepovažuje za dokončený školní den, ale za propustku. To znamená, že i když chodíte do školy v módě, váš Sim stále může selhat, když vynechá hodiny.

Vše, co chcete v The Sims

Jděte do školy v Sims 4 | cba0b66e Sims 4 Cosmo | hry ea, maxis, počítač, playstation, single player, sims 4 | škola v sims 4 tipy/průvodce

The Sims je hra simulující život vyvinutá společností Maxis a vydaná společností EA Games. V něm si vytváříte své postavy, stavíte domy, jak chcete, můžete získat práci, vztah, založit rodinu nebo si dělat, co chcete. Tato franšíza má několik titulů a několik vedlejších produktů vydaných pro PC a několik konzolí, jako je PlayStation, Xbox, Nintendo Wii a dokonce i Sega’s Mega Drive.

Tak co, líbil se vám mod? Jste připraveni jít se svými Simíky do školy The Sims 4? Máte nějaké mody, které si myslíte, že jsou skvělé a chcete se s námi podělit? Zanechte to v komentářích a zjistěte více o The Sims na našem webu.

  • Jak je stručně organizováno uvolňování výfukových plynů
  • Komunikace jako manažerská funkce ve zkratce
  • Jak se správně jmenuje třídní učitel ve škole?
  • Co sportovní kroužek na škole rozvíjí?
  • Stručně zdůrazněné příčestí

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»