Jak

Jak ukončit režim celé obrazovky v Sims 4

Stalo se vám někdy, že jste byli uprostřed hraní The Sims 4 a vaše hra náhle zamrzla? Toto je běžný problém, se kterým se během hraní alespoň jednou setkal každý hráč sims. V tomto článku zjistíte, proč vaše sims 4 zamrzá a jak to opravit!

sims 4 zamrzne

The Sims 4 zamrzne, ale nespadne!

Představte si, že stahujete hru The Sims 4 do svého notebooku, PC nebo jakéhokoli zařízení, které používáte. Jste velmi nadšeni, že si po zbytek noci odpočinete při hraní této oblíbené simulační hry. Všechno jde skvěle, dokud se vám zdá, že obrazovka nezamrzne. Zatřepete myší a kliknete na obrazovku, ale bez úspěchu. Bez ohledu na to, co děláte, obrazovka hry sims zůstává zcela nehybná.

08 02 22 11 15 41 PM

Když Sims 4 zamrzne, není to ojedinělý problém a může se stát hráči PC bez ohledu na to, co hraje. Nejhorší na tom je ztráta veškerého pokroku, což je něco, s čím se nikdo nechce zabývat. Dáme vám několik metod, které můžete vyzkoušet, pokud se někdy setkáte s tímto problémem a proč k tomu dochází.

Jak zavřít The Sims 4, pokud zamrzne

Zde jsou čtyři osvědčené metody, které vám pomohou zavřít simíky, pokud zamrzne!

Alt + F4

Projekt Alt + F4 metoda je dobrá volba, pokud používáte sims na celou obrazovku a nemůžete odejít, protože obrazovka je zamrzlá. Stisknutím Alt + F4 zavřete aplikaci Sims 4, pokud Sims 4 zamrzne. Mějte však na paměti, že tato možnost nemusí vždy fungovat v závislosti na problému, kterému čelíte.

Zajímavé:  Jak rychle zabít Sim Sims 4.

Pokud má The Sims 4 spíše problémy s grafikou než s aplikací samotnou, je to pro vás ta nejlepší volba. Pokud tedy hrajete sims na celé obrazovce a zamrzá to, použijte tuto metodu. Pokud hru zavře, víte, že problém je s grafikou.

Co se stane, když samotná aplikace Sims 4 zamrzne? Možná budete muset vytáhnout velké zbraně, abyste mohli jednou provždy zavřít hru sims.

Ctrl + Alt + Delete

Právě to lze považovat za matku všech metod. Pokud skutečná aplikace sims zamrzla, pak je to jeden z nejlepších způsobů, jak se z toho dostat. lis CTRL + Alt + Delete společně a získáte seznam několika možností. Patří mezi ně zámek, přepnutí uživatele, vypnutí a správce úloh.

Preferovanou metodou je přejít do správce úloh. Klikněte na správce úloh a jakmile se otevře, vynuceně zavřete ts4.exe. Můžete také kliknout na tlačítko Vypnout, ale chcete-li uložit další programy/okna v počítači, která můžete mít v počítači otevřená, je lepší použít možnost správce úloh.

Doufejme, že stisknutí CTRL + Alt + Delete bude fungovat pro vás, pokud by Sims 4 měl zamrznout. Pokud ne, existuje další možnost, ale obvykle je považována za poslední možnost, protože je invazivní.

Vynucení vypnutí, pokud Sims 4 zamrzne

Zdůrazněme tedy, že toto by měla být poslední možnost, kterou byste měli použít, pokud jde o zmrazení sims 4. Je zřejmé, že pokud výše uvedený nefunguje, pak v této věci opravdu nemáte na výběr. Navzdory tomu je to poslední možnost, je to nejjednodušší. Jediné, co musíte udělat, je podržet tlačítko zapnutí a vypnutí na několik sekund, než jej pustíte. Pokračujte v tom, dokud to nevynutí notebook, PC nebo jakékoli zařízení, na kterém hrajete The Sims 4.

Zajímavé:  Jak se dostat do hravé nálady v The Sims 4.

Jakmile se vypne, můžete jej znovu zapnout a přihlásit se jako obvykle. Nejlepší je zjistit, proč vaše sims hra stále zamrzá, abyste se nemuseli vrátit k metodě vynuceného vypnutí.

V další části stručně probereme, proč může The Sims 4 dokonce zamrznout. Vždy je dobré znát cestu, abyste zabránili zamrznutí hry.

Důvody Sims 4 zamrzí hned na prvním místě

důvody, proč sims 4 zamrzne

Takže znáte různé způsoby, jak zavřít simíky, pokud vás náhle zamrzne, ale ve skutečnosti nevíte, proč se to vůbec děje. Níže je uveden seznam běžných důvodů, které by mohly způsobit, že vás Sims 4 během hraní zamrzne.

1. Vlastní obsah a mody

Jedním z důvodů, proč může vaše hra Sims zamrznout, je, když cc a mody již s vaší hrou nefungují. Chcete-li to obejít, můžete to udělat tak, že přejdete do složky modů a uvidíte, co je zastaralé nebo co je třeba vyměnit.

2. Zastaralá grafická karta

Nejjednodušší důvod, proč to může zamrznout, je, že je třeba aktualizovat grafickou kartu. Pokud je to problém, aktualizujte jej a již nebude zamrzat!

Samozřejmě byste potřebovali znát model GPU, který používáte. Velmi snadno si pak můžete stáhnout nejnovější ovladač. Je to podstatně jednodušší, pokud používáte některou z grafických karet NVIDIA. Můžete se pohybovat v příslušném softwaru (GeForce Experience), kde budete automaticky upozorněni, pokud jsou vyžadovány nějaké aktualizace.

Pokud si stále nejste jisti, co dělat, otevřete Správce zařízení a vyhledejte své grafické karty v části Display Adapters. Klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte Aktualizovat ovladač.

Spusťte Origin a sami se přesvědčte, zda problém stále přetrvává!

3. Nastavení grafiky hry

Pokud váš počítač není tak výkonný, jak byste chtěli, možná budete muset snížit nastavení grafiky, aby se hra dala hrát. Může to být frustrující, ale je to lepší, než když vás to neustále mrazí.

Zajímavé:  Jak spustit Sims 4 prostřednictvím složky.

4. Původ

Problémem může být samotná aplikace, kde obvykle spouštíte The Sims 4. Chcete-li to obejít, můžete při používání hry jednoduše vypnout původ, takže se během hraní neobjeví žádné z malých upozornění.

A konečně, pokud nespouštíte aplikaci Origin jako správce a místo toho pouze na standardním účtu, může to způsobit určité problémy. Způsob, jak to opravit, je kliknout pravým tlačítkem na ikonu původu a poté vybrat spustit jako správce.

Samozřejmě by nebylo na škodu každou chvíli vymazat mezipaměť dat Origin. Pokud však žádná z výše uvedených metod nefunguje, vyzkoušejte níže uvedenou metodu:

  1. Spusťte klienta Origin.
  2. Procházejte svou herní knihovnu.
  3. Klikněte pravým tlačítkem na Sims 4 a vyberte „Opravit“.
  4. Postupujte podle pokynů na obrazovce.
  5. Restartujte zařízení.

Zjevně mohou existovat další chyby způsobující zamrznutí Simíků, ale toto jsou některé z častějších důvodů, se kterými se setkáte.

Závěrečné myšlenky

A tady to máme všichni moji milovníci Simíků! Nyní znáte tři běžné metody, jak zavřít sims 4, pokud zamrzne. Alt + 4, Ctrl + Alt + Delete a nucené vypnutí jsou všechny způsoby, jak tento problém vyřešit. Nejen to, ale probrali jsme několik důvodů, proč by simíci mohli zamrznout.

Pamatujte, že nakonec je to jen několik populárních metod. Totéž platí pro důvody, proč k tomu dochází. Budete muset provést nějaké vlastní zkoumání, abyste zjistili, proč vaše hry Sims 4 nepřestanou zamrzat.

Takže si nasaďte Sherlocka a zkuste tento problém vyřešit! S trochou dobré detektivní práce budete schopni být úspěšní. Poté můžete bez problémů pokračovat ve veselém hraní se svými simíky.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»