Jak

Jak správně nainstalovat mod prostituce v The Sims 4

Prostitutky, které jsou striptérky, nyní vyzařují energii „Fuck Me“ prostřednictvím nového buffu „Slooty Signals“, který získávají z práce ve striptýzovém klubu, což zákazníkům signalizuje, že tanec, který nabízejí, je víc než jen škádlení. Jak NPC, tak hráčské prostitutky budou nezávisle přijímat požadavky od klientů během jejich směn. Poté půjdou obsluhovat své zákazníky, dokud nebudou spokojeni, než dostanou zaplaceno.

Když už jsme u toho, pro zákazníky strip klubů byla přidána nová experimentální statistika „libida“, která se den ode dne liší zákazník od zákazníka. Někteří zákazníci nevydrží dlouho, dokud nebudou spokojeni, zatímco jiní vydrží hodiny. I když můžete skončit se sexem předčasně, pokud jste prostitutka, pokud nechcete mikromanažovat své nezbedné striptérky, klient transakci dokončí za vás. Po dokončení práce se prostitutka vrátí na místo v blízkosti místa svlékání nebo striptérky a vrátí se ke svým pravidelným povinnostem, jakmile pominou zmatky z práce.

Normální příjem, který si prostitutka vydělá svou prací, se nejprve odečte z platu striptéra. To je nastaveno přes WW, což znamená, že pokud váš striptýzový klub vezme pouze 40 procent toho, co striptér dělá nebo tančí na kole, pak prostitutka dostane 60 procent zisku. Poté si berou další peníze, pokud je prostitutka zadlužená. Škrty dané striptýzovému klubu budou i nadále pokrývat noční výdělky.

Cítíte se trochu netrpělivě, chcete získat představu o tom, jak dlouho je klient ochoten jít, pokud jste prostitutka, můžete kliknout na klienta a použít novou interakci „pocit libida“. Vaše prostitutka bude hádat, jak dlouho může klient jít, než bude spokojen. Jejich hodnocení bude přesněji odrážet skutečný stav klienta, čím vyšší je schopnost prostitutky charisma. Pokud je jejich charisma příliš nízké, mohou výrazně nadhodnotit nebo podcenit, kolik času na klienty zbývá.

Zajímavé:  Jak se jmenuje dívka z The Sims 4 Cesta ke slávě.

Není také třeba se obávat sexuálních kategorií. Klientům striptýzového klubu je to jedno, ale často dávají přednost análnímu vaginálnímu nebo orálnímu sexu před jinými možnostmi, ve skutečnosti si nevyberou dráždivou mastubační stimulaci chodidel, pokud ostatní nejsou k dispozici. A pár rychlých tipů. Pamatujte, že váš striptýzový klub není bordel (to je něco jiného, ​​co přijde později), stále potřebujete striptéry, kteří obsluhují své stanice, aby nalákali zákazníky do podniku a popovídali si. I když můžete všechny své striptérky nastavit jako prostitutky, opravdu to nedoporučuji. Ocitnete se v situaci, kdy se všichni vaši striptérky vrhnou na své klienty a nenechají nikoho, kdo by obsazoval hole. Pokud k tomu dojde, zákazníci budou naštvaní a budou se objevovat méně. Osobně jsem zjistil, že 2-3 striptérské prostitutky jsou bezpečnou zónou. Stripeři nemusí být hráči! Nechci si hrát na striptéra, pak je to v pořádku. Stripeři NPC budou nadále sami přijímat a obsluhovat klienty a posílat část svých zisků klubu, ale pouze hráči striptérky oznámí hráči, kdy se chystají začít pracovat. Je to poprvé, co má můj systém prostituce úplnou autonomii. Klienti striptýzového klubu jsou pro klub, ne pro striptéra. To znamená, že prostitutky nepřijímají klienty prostituce na svůj seznam klientů při poskytování doplňkových služeb ve strip klubu.

Nová preferovaná poloha při sexu, odemčeno! Přidal jsem nové nastavení polohy pro svůj automatický systém spouštění sexu, směrový zámek dveří. Nastavte jej kliknutím na dveře s «přední částí» (označenou šipkami, viz obrázek níže) označující vstup do sexuální místnosti. Tyto zámky můžete nainstalovat na více dveří ve více oblastech. Když jsou zamčené, označí místnost jako místo pro sex, jako by uvnitř byla sexuální kotva, ale dovnitř mohou pouze prostitutky, které aktivně obsluhují klienty. Odejít však může kdokoli. Tímto způsobem můžete snadno identifikovat části vašeho domova jako prostituční místnosti nebo části vašeho podniku, jako je striptýz, aniž byste museli zneužít vazební systém/předmět. To ale znamená, že pokud vaše prostitutka nebude mít u sebe klienta, nebude moci těmito dveřmi vstoupit do místnosti. Pokud však chcete, aby se do místnosti přesto dostali, klidně si do místnosti přidejte nezajištěná „zadní vrátka“ někde jinde. Nová hierarchie preferencí umístění je následující: Kotevní děvky -> Domácí děvky -> pokoje s alespoň jedním vchodem pro šlapku s bránou -> pravidelná nastavení polohy WP podle pohlaví.

Zajímavé:  Jak získat Sims 4 body.

Výrazně jsem zvýšil obtížnost pro dlužné prostitutky. To využívá nový systém libida pro klienty striptýzových klubů, ale tentokrát se mu budete chtít opravdu věnovat, pokud se pokusíte přestat se sexem dříve, než je klient spokojený, automaticky přejde do druhého kola, nebo jak dlouho je potřeba uspokojit jejich touhy. Na rozdíl od dřívějška jsem si natvrdo zakódoval kód, jak pokračovat v sexu i v těchto situacích. Rozdíl, který to dělá, bude zřejmý při hraní.

Klienti tak nemuseli sami přecházet do sexuální kategorie, za kterou neplatili. Toto bylo opraveno.

Připomínám výhody veřejných verzí
Především stabilita, mnohem menší počet chyb, protože existují některé nedokončené experimentální funkce, které jsou plné velkého počtu chyb.

Všechny experimentální funkce, jak jsou chyby na Patreonu opraveny a vylepšovány, jdou do veřejných verzí asi po dvou měsících.

Zvláštní poznámka o tetování
Používám stejný systém, jaký používá aplikace CUR v TURBODRIVERU. To znamená, že tetování (límec, lak na nehty, tvářenka a/nebo ochrana před závislostí na sexu) najdou a použijí nevyužitý CAS slot. Pokud z nějakého důvodu tato tetování na svém Simíkovi nechcete, můžete použít konzolový příkaz nisa.removetatts a všechna moje tetování budou z vašeho Simíka odstraněna. Moje tetování můžete vidět v CAS, ale NEDOPORUČUJI je aplikovat odtud. Jsou v CAS, takže si můžete udělat představu o tom, jak budou fungovat s vaším oblečením a objeví se pouze ve hře. Navíc v současné době není možné získat jak tetování Mind Broken, tak tetování Trophy’s manželka běžným hraním. Můžu to opravit, ale teď je to na mém seznamu velmi nízko. Moje představa o těchto aspiracích je, že jsou to pouze Simíci posedlí vaší sexuální touhou.

Zajímavé:  Jak zpracovat rostlinu v The Sims 4.

Aspirační dráha: Broken Mind
Nebudu lhát, tohle je aspirační dráha, která se mi líbila nejvíc. Díky vlastnosti Lusty Aspiration Trait, která je součástí této stopy, a vlastnosti feromonálních květin, pokud ji používáte, se tento simík začne mnohem více soustředit na sex než váš průměrný simík. Ale to nestačí. Někdy myslí jako motýli. PROČ. Chtějí se jen naplno věnovat sexu a být osobní hračkou své drahé polovičky. Cíle Rozumu směřují k vyřešení tohoto problému. Váš Simík bude muset hodně flirtovat, získávat spoustu romantických zájmů a hodně se vyřádit. Počkejte. ne, to nestačí. To zatraceně uspokojuje, ale co takhle zničit jejich mozky!? No, chlapče, máme něco pro tebe! Později bude muset váš Simík brát spoustu drog a stát se závislým.

Aspirační odměna: Sex Addict
Toto je odměna pro ty, kteří dokončí aspirační dráhu Mind Broken. Když získáte tuto vlastnost, váš Simík také obdrží trvalá omezení, trvalý lak na nehty a nehty na nohou a oplzlé pánevní tetování na znamení jejich zotročení jejich touhám. Navíc budou dostávat buffy a debuffy, čím déle budou mít sex. Po sexu dostanou omámeného buffa, aby ukázali, jak jsou po naplnění své potřeby duševně vyčerpaní.

Aspirační dráha: Trophy Wife
Tento simík je navržen tak, aby se stal tak žádaným, aby se na něj vrhl simík z vyšší třídy a usnadnil mu život. Bohatí muži chtějí, aby jejich trofejní manželky byly před svatbou panny. možná to je důvod, proč se rys Aspirace snaží zachovat vaše panenství. Jakýkoli anální nebo vaginální sex a přijdete o něj, ale orální sex a škádlení. Jak . To se nepočítá, že? To samozřejmě není pravda. K dokončení tohoto úsilí bude muset Trophy Wife Sim vyladit své tělo, zvýšit své charisma, připojit se do klubu, chodit na rande, poslouchat pop music, dívat se na televizi a brát drogy na párty (tentokrát se nejedná o závislost).

Zajímavé:  Jako ve staveništi Sims 4.

Povaha: Valley Girl
Tito Simíci získají koketní nadšence tím, že jsou análními a vaginálními pannami, než dokončí svou aspiraci. Dostanou debuff, pokud ztratí své panenství příliš brzy, následovaný někdy přidáním silného smutného debuffu.

Úplný popis a snímky obrazovky naleznete ve zdroji níže.

Děkujeme webu synthira.ru za poskytnutý materiál!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»