Jak

Jak si sims vzít v sims 4 xbn

Simulátor života The Sims 4 umožňuje hráčů vytvořit a ovládat virtuální postavy — simskteré mají svůj vlastní život cykly, včetně oblečení, dům a vztahy. V tomto článku zvážímeJak vytvořit a rozvíjet vztahy mezi postavami ve hře.

 1. Sjednocení a odloučení s rodinami
 2. Jak vytvořit manžela v Sims 4
 3. Jak uzavřít sňatek dvou Simíků v Sims 4
 4. Jak změnit vztahy ve hře Sims 4
 5. Je možné mít v Sims 4 více manželek
 6. Užitečné tipy a závěry

Sjednocení a odloučení s rodinami

Než začnete rozvíjet vztahy mezi Simíky, je často nutné vytvořit požadované postavy a přidat je do rodiny. Chcete-li to provést, přejděte na kartu „Oddělení a sjednocení rodin“ a vyberte potřebné akce v závislosti na našich potřebách.

Zajímavé:  Jak se dostat do hravé nálady v The Sims 4.

Jak vytvořit manžela v Sims 4

Chcete-li vytvořit postavu, která se stane manželem jedné ze Simíků, musíte přejít na kartu „Vytvořit postavu“ a nakonfigurovat ji podle požadovaných parametrů a vlastností. Poté můžete vytvořenou postavu přidat do požadované rodiny nebo vytvořit novou.

Jak uzavřít sňatek dvou Simíků v Sims 4

Jakmile jsou požadované postavy vytvořeny a přidány do rodiny, mohou se mezi nimi začít rozvíjet vztahy. Chcete-li si ve hře vzít dva Simíky, můžete použít příkaz „Navrhnout“. Get Married“, což povede k tomu, že si postavy vymění sliby a líbají se. Pro vytvoření romantičtější atmosféry se mohou dva Simíci vzít pod svatebním obloukem.

Jak změnit vztahy ve hře Sims 4

Vztah mezi Simíky ve hře závisí na mnoha parametrech a můžete je měnit podle svého uvážení. Například můžete použít příkaz «Relationship.add_bit» pro změnu typu vztahu mezi dvěma vybranými Simíky ve hře.

Je možné mít v Sims 4 více manželek

V The Sims 4 je zakázáno mít více manželek nebo manželů, vstupovat do vztahů s blízkými příbuznými nebo otěhotnět s nezletilými.

Užitečné tipy a závěry

The Sims 4 — Je to hra o životě, stvoření vztahy a správa Sim. Chcete-li rozvíjet kvalitní vztahy mezi postavami, musíte jim dát dostatek času a pozornost. Ve hře je mnoho různých způsobykterý pomůže nejen vytvořit, но a rozvíjet zajímavé a fascinující vztahy mezi postavami.

 • Jak změnit kompatibilitu v Sims 4
 • Co se stane, když se přiznáte k podvádění v Sims 4?
 • Jak darovat peníze na charitu v Sims 4
 • Co znamená pozastavená částka?
 • Jak odstranit peníze z rodiny Sims 2
 • Jak změnit vztahy v Sims Mobile

Hra The Sims 4 má schopnost sjednocovat a oddělovat rodiny. Chcete-li to provést, musíte kliknout na ikonu Simíků, které chcete sloučit nebo rozdělit, a poté přejít do části „Rozdělení a sloučení rodin“. Pokud chcete sloučit dvě rodiny, nejprve vyberte rodinu, ke které chcete připojit tu druhou, poté vyberte druhou rodinu a potvrďte sloučení. Pokud chcete jednu rodinu rozdělit na dvě, vyberte tuto rodinu a přetáhněte každého Simíka na ikonu nové rodiny. Vezměte prosím na vědomí, že když rozdělíte jednu rodinu na dvě, budete si muset vybrat, kteří Simíci půjdou do nové rodiny a kteří zůstanou ve staré. Pomocí těchto funkcí můžete vytvářet a spravovat své Simíky a jejich rodiny v The Sims 4.

Zajímavé:  Jak otevřít hotel v The Sims 4.

Všechna práva vyhrazena © 2013-2024.

Jak si vzít Simíky v Sims 4 pomocí kódu?

Chcete-li začít, je třeba vybrat telefon a nejprve naplánovat společenskou událost a vybrat svatbu z nabídky výběru. I když se můžete jednoduše přiblížit postavě, se kterou jste se rozhodli legitimizovat svůj vztah a naplánovat svatbu.

Jak poznat všechny postavy v The Sims 4?

Proto, abyste se seznámili, musíte použít cheat kód pro seznamování v Sims 4. A seznámit se se všemi Simíky. Existuje takový kód, zadejte: „vztah. Introduction_sim_to_all_others“, abyste se okamžitě seznámili se všemi obyvateli hry Sims 4 ve vašem městě.

Kde zadat kódy pro Sims 4?

Chcete-li získat přístup ke kódům v The Sims 4, otevřete herní konzoli Kódy stisknutím Ctrl + Shift + C na vašem PC nebo Macu. Otevře se dialogové okno, do kterého můžete zadat kód.

Jak zlepšit svůj vztah s postavou v The Sims 4?

The Sims 4: Jak rychle změnit vztahy svých Simíků

Ukázalo se, že ke změně vztahů ve hře existuje speciální kód pro úpravu vztahů! Musíte tedy zadat celé jméno a příjmení obou postav, úroveň zamýšleného vztahu (na stupnici od 0 do 100) a také uvést typ tohoto vztahu.

Jak provdat postavy v The Sims?

Odpověď: Musíte kliknout na svého partnera a filtrovat, dokud se nezobrazí „Meet“. Pak se musíte vášnivě políbit a bude to «Vdejte se.» Klikněte, pokud souhlasí, pak klikněte znovu a bude napsáno „Vdejte se na soukromém obřadu“ a je to.

Kde si můžete koupit dort v The Sims 4?

 1. Nejprve musíte upgradovat své kuchařské a kuchařské dovednosti na přijatelnou úroveň.
 2. Poté si můžete vybrat, zda upečete dort z bílé nebo tmavé čokolády.
 3. Na vysoké úrovni vaření můžete přidat recepty s modrými konfetami a jahodami.
Zajímavé:  Jak hrát Sims 4 s přáteli.

Jak přidat postavu do rodiny Sims 4?

 1. V hlavní nabídce vyberte možnost Spravovat města
 2. Dalším krokem je vybrat město, kde je dům s aktivní rodinou, do které chcete přidat Simíka nebo skupinu.
 3. V dolní části klikněte na tlačítko „Vytvořit rodinu pro přesun“.

Jak přidat body štěstí v Sims 4?

Chcete-li to provést, otevřete konzolu (Shift + Ctrl + C), zadejte kód vývojáře — Testingcheats true a stiskněte Enter. Číslo 10000 znamená, kolik bodů váš Simík získá. Můžete zadat libovolné číslo, které potřebujete. Po zadání kódu je potřeba stisknout klávesu Enter a užívat si doplňování bodů.

Jak zadat kód pro peníze v The Sims 4?

Chcete-li zadat kód, musíte zavolat na konzolu, abyste to udělali, musíte současně podržet klávesy Ctrl + Shift + C Zavřete konzolu stisknutím klávesy Esc. zadaný kód přidá 50000 1000 Simoleonů do aktivní rodiny. přidá XNUMX Simoleonů do rozpočtu aktivní rodiny.

Kam zadávat cheat kódy ve hře?

 1. Jak zadat cheat kódy pro hry pro Android.
 2. Uživatel musí přejít do obchodu Google Play. .
 3. Po instalaci aplikace se vytvoří nový dokument.
 4. A můžete si vybrat kteroukoli. .
 5. Dále musíte aktivovat tlačítko „Upravit“ umístěné ve spodní polovině obrazovky.

Jak zadat cheat kódy v Sims 4 na PS4?

 1. Současným stisknutím L1 + L2 + R1 + R2 otevřete konzolu pro zadávání kódů.
 2. Zadejte kód, který chcete použít, a stiskněte O (tlačítko v kroužku).
 3. Zavřete konzolu a zadejte kódy pomocí stejné kombinace tlačítek jako při jejím otevření.

Kam zadávat cheat kódy v Sims Freeplay?

Pokud chcete hrát s pomocí nejrůznějších cheatů, pak je to tak snadné, jako v počítačových sims, je nepravděpodobné, že by to bylo možné (tam je vývojářský kód boolprop testingCheats Enabled true — kód musíte zadat do horní řádek vyvolaný pomocí controll+F při vytváření postavy bude fungovat pro všechny rodiny).

Zajímavé:  Jak najít kostru v The Sims 4 Jungle Adventure.

Jak rozbít vztah v The Sims 4?

Musíte se pohádat, pak kliknout na postavu a tam se rozejdete nebo přerušíte vztah. V předchozích dílech sims se vztahy vytvářely celkem snadno, ale v sims 4 se všechno zkomplikovalo;

Je možné ve hře Sims 4 změnit rodinné vazby?

Dále zadáme příkaz cas. fulleditmode, po kterém posíláme postavy do CAS jakýmkoli dostupným způsobem (přes skříň nebo zrcadlo). Tam už budou otevřené dříve nepřístupné interakce, včetně změny rodinných vazeb.

Jak odstranit špatné vztahy v Sims 4?

V tomto případě musíte napsat: Změnit vztah křestní jméno příjmení vašeho Simíka křestní jméno příjmení jiného Simíka stupeň vztahu od 1 do 100 forma vztahu. Kromě družiny: Friendship_Main existují i ​​romantické — Romance_Main. Stejným způsobem lze redukovat vztahy.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»