Jak

Jak si oblíbit jiného Simíka v Sims 4

Simíci mají nyní preference v The Sims 4: Jak to funguje

Není třeba se příliš bát: předvolby můžete kdykoli přenést.

Simíci mají nyní preference v The Sims 4: Jak to funguje

The Sims 4 obdrželi bezplatnou aktualizaci 1.75.125.1030 (1.42 na konzolích), která do hry přidává hodnocení líbí a nelíbí. V ruské lokalizaci se lajky a nelibosti nazývaly jednoduše preferencemi. Pojďme zjistit, jak fungují.

A tady je další příběh
Budoucnost The Sims 4: to, co se vám líbí, nelíbí a podrobnosti o dekorování

V současnosti jsou ve hře tři preferenční kategorie: aktivity, barvy a hudba. Pro každého Simíka si nemůžete vybrat více než 20 preferencí, celkem jich je asi sedm desítek. Některé předvolby jsou dostupné pouze vlastníkům dalšího obsahu. Úplný seznam naleznete zde. V budoucnu bude více preferencí.

S přizpůsobením preferencí své postavy můžete začít hned při jejím vytváření. Každá preference má svůj status: Simík se buď líbí, nebo nelíbí.

Stav preferencí je určen vybraným emotikonem

Maximální počet preferencí je konstantní a nezávisí na věku postavy ani na jiných parametrech. Důležitý bod: preference lze kdykoli přerozdělit neomezeně mnohokrát, můžete s nimi volně experimentovat.

Další důležitý bod: preference nenastavuje pouze hráč, v některých situacích hra žádá Simíka, aby zvolil tu či onu preferenci.

Takové věty se objevují, když Simík něco dělá v určité náladě: například šťastný nebo smutný. V tomto případě by mohlo mít smysl ponechat několik volných slotů.

Vařil jste rád? Přidat do předvoleb

Předvolby, které zvolíte, ovlivňují chování vašeho Simíka. Pokud je to možné (a není to přímo nařízeno hráčem), budou se postavy snažit nezapojovat se do činností, které nemají rády. Vývojáři například vysvětlují, že Simíci, kteří neradi vaří, budou jíst pouze svačiny.

Zajímavé:  Jak se dostat do jeskyně v The Sims 4.

Když hráč stále nařídí Simíkovi, aby udělal něco, co se mu nelíbí, nálada postavy se zhorší a je napjatá. Někdy si Simíci stěžují na život a mluví o svých těžkostech s ostatními Simíky.

Simíci se zároveň budou snažit častěji dělat to, co je baví. Když váš Simík dělá něco, co preferuje, jeho nálada se zlepšuje rychleji než obvykle

Nastavení předvoleb ve hře vypadá takto

Zajímavý bod: pokud má Sim určité hudební preference, jeho náladu ovlivní každý poslech. To znamená, že Simík, který uslyší svou oblíbenou skladbu, se rozveselí, a pokud se mu skladba nebude líbit, jeho nálada klesne a postava může předvést speciální tanec.

Další zajímavý bod: vzájemnou komunikací mohou Simíci zjistit, co se jejich partnerům líbí a co ne. Ale musíme jednat opatrně: pokud o nich Simíci s opačnými preferencemi začnou diskutovat a dostanou se do řeči, pak vztahy postav mohou trpět.

Mimochodem, ve stejném patchi vylepšili práci patrových postelí a realizovali sliby z posledního proudu. Ve spodním patře takové postele můžete nyní umístit stoly, pohovky, křesla, běžné postele, skříně a některé další předměty. Hlavní je, aby se vešly na šířku a výšku.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»