Jak

Jak se zbavit svalů ve hře Sims 4

Vážení čtenáři, dnes budu mluvit o jedné z mých nejoblíbenějších dovedností ve hře Sims 4 – o fitness dovednosti. Tato dovednost je dobrá, protože jejím rozvojem můžete zcela dokončit aspiraci „kulturisty“ a body štěstí se nyní neudělují tak snadno jako v předchozích hrách série. Tato dovednost vám peníze nepřinese, ale pomůže v některých profesích: kariéře zločince a kariéře sportovce, které se objevily v prosincovém rozšíření.

Rozvíjení fitness dovedností v The Sims 4

Dvě věci nám pomohou rozvíjet tuto dovednost: knihy a školení.

Fitness dovednost v The Sims 4

Trénink se skládá z běhu na rotopedu, posilování na stroji, boxu s boxovacím pytlem a běhání v přírodě. Další cviky: kliky, kliky na břicho a strečink – existují čistě pro kosmetický efekt. Lze s nimi pořizovat krásné fotografie Simíků nebo natáčet videa. I když, když se podíváte na to, jak váš Simík dělá box a cvičí s těžkými váhami, je to mnohem zábavnější =)

Ideální nálada na trénink by byla vzrušená a zuřivá. V tomto stavu můžete snadno zvýšit dovednost. Dalším zrychlením může být osobní trenér – obyčejný Simík s velkou dovedností, schopný vás vycvičit, pokud se samozřejmě ptáte.

Úrovně fitness dovedností v The Sims 4

Malý tip: intenzivní trénink dává pouze svalovou hmotu, ale ne definici. Chcete-li dát svému Simíkovi definici svalů, použijte trénink s těžkými břemeny (úroveň 4) nebo boxovací pytel. Běžecký pás a bazén jsou skvělé pro hubnutí.

Na konci vám ukážu pár vtipných screenshotů, je škoda, že neukazuje, jak boxovací pytel zasáhne Simíka, ale to už jste mohli vidět v launch traileru hry. Mimochodem, nepamatuji si, se kterým patchem se to objevilo, ale nyní úspěch v boji závisí na fitness dovednostech. Jen si nemyslete, že nehráčští Simíci tuto dovednost nerozvíjejí – mohou to vrátit s úroky =) To lze dokázat screenshotem zápasu, ze kterého můj Simík vyšel jako poražený.

Zajímavé:  Jak vytvořit oblečení v The Sims 4.

Pečujte o své zdraví, cvičte a nezapomeňte zanechat komentáře k článku =) Děkuji za pozornost.

Článek a screenshoty připravil: Eradreg.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»