Jak

Jak se rozzlobit v Sims 4

Tento emocionální stav přepadne postavy, jejichž voodoo panenka je bodnuta šídlem. Chcete-li se rozzlobit, můžete vypít jednu z esencí přežvýkavce — výtažek z hněvu — nebo si obléknout čelenku Angry Lion (akce je k dispozici, pokud máte herní sadu Animal Hats).

Jak se můžete zlobit v Sims 4?

No, pokud chcete svou postavu naštvat, budete se muset trochu snažit. Můžete vidět, jak druhá polovina flirtuje a podvádí s jinou postavou – to samozřejmě Simíka vyvede z rovnováhy. Postava se také může podívat na rozzlobený obrázek, po jehož zhlédnutí se bude červenat hněvem.

Zajímavé:  Jak si vyrobit patrovou postel v The Sims 4.

Jak se rozzlobit v Sims 4?

 1. Mít „cholerik“ charakterový rys.
 2. Jezte planoucí špagety (uvařené v rozzlobené náladě na úrovni vaření 4).
 3. Pití drinku v baru Boiler Incident (vytváří naštvanou náladu).

Jak zabít Simíka pomocí kódu v Sims 4?

Zadejte kód sims. add_buff buff_Death_ElderExhaustion_Warning a váš Simík okamžitě zemře na nadměrné vyčerpání.

Jak udělat postavu energickou v The Sims 4?

 1. Pijte červený čaj
 2. Pít kávu
 3. Zdřímněte si na posteli/pohovce
 4. Dejte si osvěžující sprchu
 5. Cvičte jógu pro stimulaci smyslů [TS4:DS]
 6. Čekat (u aktivních postav)

Jak udělat Simíka neutrálního?

Napište „Sims. remove_buff“ a emoční stav vaší postavy bude odstraněn. Kód funguje stejně jako „kód emocí“. Ze seznamu také vyberete požadovaný emoční stav, ze kterého chcete Simíka odstranit.

Jak získat odměnu v Sims 4?

Chcete-li získat cenu, musíte se zúčastnit slavnostního předávání cen Starlight. Koná se v koktejlovém baru Studio PBP. Pokud jsou nastaveny Roční období, událost se projeví v rodinném kalendáři.

Jak získat naštvaného Moodleta?

 1. Rozzlobený obrázek (stojan)
 2. Vytvořte rozzlobenou sochu (tesařství)
 3. Zuřivý trénink (simulátor)
 4. Angry run (běžící pás)
 5. Zkus se uklidnit (zrcadlo)
 6. Dejte si studenou sprchu (sprchový kout)
 7. Uvařte plamenné špagety (lednice/sporák)
 8. Naštvaně kakat (záchod)

Jak zlepšit svou reputaci v The Sims 4?

Chcete-li to provést, zadejte samotný kód „testingcheats true“, poté podržte klávesu SHIFT a klikněte na Simíka, v dialogu vyberte možnost „Veřejné mínění“, poté můžete zvýšit nebo snížit úroveň slávy a také vyberte úroveň reputace.

Jak zhubnout v Sims 4?

Rychlý způsob, jak zhubnout v The Sims 4

Tajemství je jednoduché: v obchodě s odměnami je zázračný elixír „Okamžitá štíhlost“ za 750 bodů. Po jeho vypití se i ten nejtlustší Sim kouzlem promění v hubeného.

Zajímavé:  Jak přestat být závislý na růstu Sims 4.

Jak zarmoutit postavu v Sims 4?

Aby byl Simík smutný, můžete jednoduše počkat, až jeho úroveň komunikace klesne pod střed (nenechte ho s nikým komunikovat). Případně můžete přerušit romantický vztah, pokud nějaký máte (budete smutní 8 hodin) nebo být svědkem něčí smrti. Nejjednodušší způsob je nekomunikovat!

Jak být pozorný v Sims 4?

Aby postava dosáhla stavu všímavosti, musíte: Obklopit se vhodným prostředím. Například sběratelské předměty nebo obrazy vytvořené ve stavu všímavosti. Komunikujte se šachovnicí – hrajte si s někým nebo věnujte čas přemýšlení o tahu.

Jak k sobě pozvat smrt v Sims 4?

Když se ten kostnatý objeví ve vašem domě, musíte stisknout a podržet klávesu Shift. Poté se stane nejobyčejnější postavou a členem rodiny, smrt bude provádět všechny akce, které ve hře dělají obyčejní Simíci.

Jak povolit smrt v Sims 4?

Váš Simík zemře za 2-4 hodiny hysterickým smíchem.

Jak zabít Simíkovu rostlinu?

Zde je velmi extrémní způsob, jak se navždy zbavit Simíka – kupte si lidožravou rostlinu a každých 10-15 hodin krmte svého mazlíčka. Pokud náhle dostane hlad, může vás začít lákat sladkostmi, aby vás chytil do úst.

The Sims 4: Průvodce, jak osvobodit své Simíky od jejich strachu

Simíci se mohou bát různých věcí v závislosti na jejich životních zkušenostech. Foto: The Sims 4

Ve hře mají Simíci touhy i strachy. Strach různého druhu může postavu uvést do strnulosti a zhoršit kvalitu života.

Strach a touhy Simíků The Sims 4 se objevily s vydáním aktualizace 1.90.358.1030 dne 26. července 2022. Všechny jsou založeny na negativních životních zkušenostech postavy. Ve hře není nikdo imunní vůči nehodám, které se postavě mohou stát. Pokud například dříve v domě hořelo a Sim byl svědkem mimořádné události, může se začít bát ohně.

Zajímavé:  Jak učit hudbu v The Sims 4.

Hydrofobie se stane součástí života Simíka, který zažívá strach v bazénu nebo ve vodě. A ti, kteří byli předtím uneseni mimozemskými formami života, se začnou vyhýbat temnotě.

Vzhled určitých strachů je také ovlivněn charakterovými vlastnostmi Simíka. Pokud v editoru postav vyberete vlastnosti, jako je žárlivost nebo nerozhodnost, pak se Sim může bát podvádění. Můžete také vytvořit okultní postavy, které se nebudou některých věcí bát. Čarodějnice se nikdy nebojí tmy a mořské panny se nebojí vodního živlu.

Aktuální strachy postavy si můžete prohlédnout na záložce „Symologie“. Obavy budou zvýrazněny a hráč může vidět, jak ovlivňují život Simíka.

Jaké strachy mají Simíci, jak vypadají a způsoby, jak se jich zbavit?

Může se objevit strach z vody. Foto: The Sims 4

Může se objevit strach z vody. Foto: The Sims 4

Simíci se bojí tmy

Postava se nebude bát jen temných prostor, její strach se aktivuje v noci. Sim má také problémy se spánkem. Rychle se probudí z hluku a křičí. Strach se může projevit různými způsoby. Například při únosu mimozemšťany nebo při setkání s duchem.

Abyste se zbavili fobie, musíte postavu uvést do sebevědomého stavu ve tmě.

Strach z přežvýkavců

Pokud Sima spolkla rostlina, bude mít stále strach. Strachu se můžete zbavit, pokud pošlete svého Simíka dojit přežvýkavce v sebevědomé náladě.

Strach ze slepé uličky

Tento strach vzniká, když Simík dlouho značí čas a neposouvá se na kariérním žebříčku. Před prací můžete kliknout na herní postavu a vybrat „Hledej lásku k práci“. Další — jít do práce. Postava také ztratí strach, pokud změní práci nebo dostane výpověď.

Strach z ohně

Simík, který byl jednou v ohni, může tento strach získat. Fobii budete muset radikálně překonat. Když se Simík dostane do ohně, musí jej uhasit sám bez pomoci hasičů nebo cizích postav.

Zajímavé:  Jak rychle zbohatnout v The Sims 4.

Strach z plavání

Pokud se taková postava ocitne ve vodě, okamžitě se rozhodne opustit nebezpečnou zónu. Fobie se objevuje při strachu při plavání. Abyste se zbavili strachu, stačí poslat sebevědomého člověka, aby si na hodinu zaplaval do bazénu.

Simíci mořské panny a ti, kteří mají charakterový rys zvaný „Dítě oceánu“, nebudou mít fobie.

Existují obavy, které se týkají interakce s ostatními obyvateli Simíků. Foto: Steam

Existují obavy, které se týkají interakce s ostatními obyvateli Simíků. Foto: Steam

Strach z soudu

Vyskytuje se, pokud jiné postavy používají vůči Simíkovi zlé akce. Svůj strach můžete překonat tím, že „Spotting the Differences“ se dvěma dalšími Sims 4 Sims.

Fobie není dostupná pro sebevědomé postavy.

Strach z duchů

I když v blízkosti nejsou žádní poltergeisté, váš Sim si bude myslet, že jsou všude. Postavy dostanou fobii, když se ve hře přímo setkají s duchem. Se strachem se můžete vyrovnat, pokud s ním váš Simík začne bojovat, až se duch příště objeví.

Fobie se neobjeví u postav, které jsou zasmušilé, odvážné nebo odvážné (koupený charakterový rys).

Strach ze smrti

Tento strach se objeví, pokud Simík již dosáhl vysokého věku. Ovlivňuje také přímá přítomnost v okamžiku smrti jiné postavy. Simíci s touto fobií se budou vyhýbat komunikaci se Smrtí a také nebudou podnikat riskantní akce. Abyste se zbavili fobie, musíte si o strachu ze smrti promluvit s ostatními staršími Simíky nebo s duchem. Při setkání se Smrtí můžete také „Nabídnout květinu smrti“.

Strach z neúspěchu

Strach se objeví například při sestupu z kariérního žebříčku nebo vyhození. Fobií mohou dostat i Simíci, kteří tvoří nevýrazné obrazy. Strach z neúspěchu se můžete zbavit, pokud uděláte vysoce kvalitní řemeslo a kliknete na „Pochlubit se svou prací“. Můžete také „Vyžádat si zprávu o produktivitě“. Dělají to, když je Simík v práci, kliknutím na jeho obrázek v levém dolním rohu obrazovky.

Zajímavé:  Do které složky si mám stáhnout tetování v The Sims 4.

Existují obavy ze vztahů. Foto: Steam

Existují obavy ze vztahů. Foto: Steam

Strach z nenaplněných tužeb

Pokud hráč ignoruje Simíkovy sny alespoň tři dny ve hře, tato fobie se rozvine. Můžete jej odstranit, pokud splníte alespoň jedno přání ze seznamu, stejně jako „Diskutujte o obavách“ s ostatními postavami.

Strach z rušných míst

Strach se může objevit, pokud je vedle Simíka asi sedm nebo dokonce osm postav třetích stran. Můžete se toho zbavit tím, že na stránky přijdete s velkou skupinou v hravé náladě.

Strach ze zrady

Strach se může objevit, pokud mezi Simíkem a milencem v The Sims 4 po dlouhou dobu neexistuje žádný romantický vztah nebo Woohoo. Prostřednictvím romantických aktivit ve hře můžete mluvit se svou oblíbenou postavou o obavách ze vztahu.

Strach z neúspěšných testů

Na střední škole vzniká strach, když jsou úkoly opravdu neúspěšné. Strachu se můžete zbavit, pokud vaše postava absolvuje test ve škole v sebevědomé náladě. Jednou týdně se musíte zúčastnit mimoškolních aktivit. Můžete se také pokusit získat dobrou známku v testech.

Jak se zbavit jakéhokoli strachu

Pokud hráči nemají čas nebo chuť pracovat se strachy, které mají jeho postavy, pak je docela možné si lektvar zakoupit. Zbaví vašeho Simíka strach. V obchodě s odměnami stojí 300 bodů. Eliminate Fear odstraní z vašeho Simíka fobii.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»