Jak

Jak se dostat do práce Sims 4

Ve hrách The Sims je kariéra samozřejmostí a je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak vydělat peníze a zajistit pohodlnou existenci postav. pokud je to váš cíl. Někteří hráči mohou být trochu zmatení, zvláště v nové hře, kde byly změněny některé známé věci. Dnes vám dáme deset jednoduchých tipů, jak vystoupat po kariérním žebříčku od úplného dna až na samotný vrchol.

Některé z toho, co bylo řečeno, budou zkušeným hráčům povědomé, ale o některých byste možná nevěděli. V zásadě existuje mnoho různých způsobů, jak budovat kariéru, a hledání správné strategie je součástí zábavy!

1. Potřeby: Uspokojte všechny potřeby svých Simíků, než je pošlete do práce! Ujistěte se, že se osprchovali, snědli dobré jídlo a nemají zoufalou potřebu se bavit! Šťastná postava je dobrý pracovník.

2. Je to všechno o emocích: v každé fázi vaší kariéry existuje vaše ideální nálada. Uvidíte, jaká je vaše ideální nálada, když na panelu kariéry umístíte ukazatel myši na možnost „Produktivita“. Pokud půjdete do práce s tímto rozpoložením, vaše pracovní efektivita se velmi zvýší. Podle toho si naplánujte ráno a čas před prací!

3. Bez potíží nemůžete vytáhnout ani rybu z jezírka: ve stejném menu, kde je uvedena ideální nálada, najdete každodenní úkoly zadávané škodlivými šéfy. Dokončování každodenních úkolů, jako je dosažení ideální nálady, není nutné, ale na vysokých úrovních kariéry výrazně zvyšují produktivitu. Úkoly se mohou měnit s každou úrovní kariéry, takže tuto sekci často kontrolujte, abyste své postavě pomohli pokročit v její kariéře.

Zajímavé:  Jak zasadit strom v The Sims 4.

4. Před prací: uspokojte potřeby postavy dříve, než zastarají. Vězte: zdravé a šťastné postavy fungují lépe než ty nešťastné! Neuspokojujte však jen potřeby, jako je zábava, hygiena nebo hlad, ale udělejte to tak, abyste postavy dokonale naladili! Můžete se například osprchovat a dostat se do nálady „Inspirace“ a zároveň uspokojit své hygienické potřeby. Chcete-li se pobavit nebo zlepšit svou bdělost, můžete si přečíst sympedia na svém počítači. Naplánujte si své každodenní aktivity tak, aby vyhovovaly potřebám A SOUČASNĚ zvyšovaly produktivitu.

6. Spojte životní cíle s kariérními: ve hře se většina vašich životních cílů shoduje s vašimi kariérními. Svůj životní cíl navíc můžete změnit KDYKOLI kliknutím na tlačítko zobrazené níže. Říkáme tomu „dva v jednom“. Například rozvíjíte dovednost pro svou kariéru a zároveň se můžete přiblížit k naplnění svého životního cíle. Plnění životních cílů nám přináší uspokojení, které zase.

7. Používejte odměny za dosažení životních cílů: v obchodě s odměnami, do kterého se dostanete kliknutím na tlačítko „Dárek“ na panelu životních cílů, nakupujte charakterové vlastnosti a lektvary za body spokojenosti (získané za uspokojování potřeb a plnění životních cílů) . Lektvary jsou skvělým způsobem, jak se okamžitě dostat do dokonalé nálady těsně před prací, zvláště v den povýšení. Vlastnosti jsou skvělý způsob, jak zlepšit dovednosti svých postav. Pokud například vaše postava pracuje na noční směně, kupte si vlastnost Early Bird a její dovednosti se budou ráno rychleji rozvíjet! Pokud je vaše postava workoholik, kupte mu „Bezplatnost“. Pak budete mít pokojskou a pizzu! A všechen svůj čas věnujte PRÁCI. Pokud nezískáte charakterové vlastnosti, vaše postava nikdy neodhalí všechny své talenty.

8. CÍLE: Před povýšením MUSÍ postavy splnit cíle, které jim byly přiděleny na jejich aktuální kariérní úrovni. Své cíle můžete zobrazit na kartě Produktivita. Postava musí například dokončit interakci „Obdivovat prostor“ se třemi různými postavami.

Zajímavé:  Jak rychle prodat vše ze zavazadla v The Sims 4.

9. Využijte interakcí v práci: Simíci mohou v práci dělat věci, které ovlivňují kariéru, emoce a podobně. Je to skvělý způsob, jak zvýšit produktivitu vašeho pracovního dne! Klikněte na malý portrét své postavy níže a podívejte se, jaké interakce jsou k dispozici. Některé ovlivňují potřeby, emoce a dokonce i produktivitu postavy. Experimentujte a dosáhněte lepších výsledků!

10. Odměny: Jak postavy postupují svou kariérou, získají působivé odměny. Nejen, že tyto položky vypadají skvěle, ale jsou obvykle vynikající kvality. S jejich pomocí budou postavy rychleji zlepšovat dovednosti, uspokojovat potřeby, zvyšovat produktivitu a mnoho z těchto věcí má emocionální auru. Pokud se snažíte dostat do jakékoli nálady, tyto předměty vám pomohou! Najdete je v rodinném zavazadle, viz níže.

Doufejme, že to rozběhne váš mozek k různým strategiím, které můžete využít, abyste pomohli svým Simíkům dosáhnout vrcholu jejich zvolené kariéry. Buďte chytří v tom, jak usilujete o kariérní postup. Jak se říká, pracujte chytřeji, ne tvrději!

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Samozřejmě můžete za peníze použít kódy Sims 4 a vaši Simíci nebudou vědět, co je to nedostatek peněz, ale pokud jste pro fair play a nehledáte snadné způsoby, pak je potřeba dát postavy do práce tak, aby mají pro co žít a platit účty.

Získání práce v Sims 4

Existuje několik způsobů, jak získat práci v The Sims 4. Přesněji řečeno, jsou tři. Snad nejjednodušším způsobem je najít ikonu v podobě kufříku v ovládacím panelu postavy. Pokud na něj kliknete, zobrazí se vám informace, že váš Simík ještě nemá práci.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Chcete-li najít práci, musíte vybrat možnost „Zahájit kariéru“. Poté si ze seznamu nabízených profesí vyberte tu, která se vám nejvíce líbí.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 bez registrace.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

K nalezení práce v The Sims 4 můžete také použít některé gadgety. Například telefon nebo počítač. Kliknutím na telefon musíte hledat slova jako „Najít práci“. Poté se objeví seznam a dále postupujte jako ve výše popsaném případě.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Pokud se rozhodnete najít práci pomocí počítače, vyhledejte kartu s názvem „Najít práci“.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

A opět uvidíte celý seznam povolání ve hře dostupných pro Simíka.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Cesta do práce ve hře Sims 4

Pokud jste v The Sims 3 mohli vidět, jak se vaše postava dostane do práce osobní dopravou nebo taxíkem, pak v The Sims 4 taková možnost neexistuje. Simík, který potřebuje do práce, opustí dům, jde na silnici a jednoduše zmizí. Jakmile se to stane, kontrola nad postavou je ztracena.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Už nebudete moci vidět, jaké jsou jeho potřeby. Jediné, co lze v pozadí kolem postavy pozorovat, je to, jak se mění její nálada.
Můžete si také vybrat, jak moc bude vaše postava pracovat.

Jak změnit zaměstnání v Sims 4

Pokud se z nějakého důvodu Simík ve své práci začne nudit nebo jeho plat není příliš žádoucí, můžete svou profesi kdykoli změnit. K tomu můžete použít počítač nebo telefon. Budete muset najít záložku „Resign“ na vašem počítači v sekci „Kariéra“.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Je mnohem snazší najít možnost propuštění v telefonu.

Jakmile vaše postava skončí, může si vybrat své oblíbené povolání z odpovídajícího seznamu kariér a začít od nuly stoupat po stupních kariérního žebříčku. A nezapomeňte, že každá práce vyžaduje určité dovednosti, takže je nezapomeňte pravidelně upgradovat, umožní vám to rychlejší povýšení.

Schválené rozhodnutí

Manuál v obrázcích mileyhappy:

  • Označit jako nové
  • záložka
  • Přihlásit se
  • Pošlete e-mail příteli

@meletun Posloupnost akcí je následující: nejprve si musíte najít práci! To lze provést telefonicky nebo na počítači.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 3 nebo 4 online.

Poté, jakmile najdete a přijmete práci, na hlavním panelu musíte kliknout na ikonu aktovky a tam uvidíte pracovní dobu vašeho Simíka.

The Sims 4 Pusťte se do práce. První rozšiřující balíček pro The Sims 4

Vážení přátelé, spěcháme se s vámi podělit o skvělou zprávu, o prvním přírůstku do hry The Sims 4 – jedná se o přídavek „Sims 4 Get to Work“ vešlo ve známost.

Přídavek bude vydán velmi brzy, konkrétně v dubnu 2015. Doplněk The Sims 4 Get to Work bude obsahovat 4 plnohodnotné kariéry: podnikatel, detektiv, vědec a lékař.

Když si v Sims 4 zvolíte povolání lékaře, váš Simík bude moci léčit nemocné Simíky, pečovat o ně a dokonce provádět chirurgické operace díky novému modernímu vybavení.

Když se vaše postava stane detektivem, vyroste z kadeta na policejního náčelníka, čekají ji zajímavá vyšetřování, průzkumy, výslechy, sledování a dokonce bude moci zatýkat viníky.

Pokud se rozhodnete být vědcem, váš Simík se nikdy nebude nudit, protože na něj čekají úžasné objevy! Bude schopen provádět různé experimenty, vymýšlet unikátní předměty a dokonce bude schopen vytvořit rentgenový simulátor. Ale ne všechny předměty budou vynalezeny nadobro, mohou být také použity pro zákeřné účely, ale vy a váš svěřenec se budete muset rozhodnout, zda tak učinit nebo ne.

S kariérou podnikatele vstupuje do hry podnikání, můžete si otevřít butik stylového oblečení nebo knih, uměleckou galerii, kavárnu atd. Díky novým předmětům ve stavebním módu je možné díky síle přesvědčování zařídit pokoj a zorganizovat firmu do všech detailů, vybírat předměty k prodeji, najímat pracovníky a dokonce prodávat své zboží za více, než je!

Postava si může vybrat pouze jednu z nových profesí, s výjimkou kariéry lékaře, vědce a dokonce i detektiva se může stát obchodníkem.

Zajímavé:  Jak oživit ducha v kódu The Sims 4.

Kromě zmíněných kariér bude mít “The Sims 4 Get to Work” 2 nové dovednosti, jedná se o dovednosti fotografování a pečení, váš Simík se bude moci stát profesionálním fotografem nebo pekařem a potěšit svou domácnost různými lahůdkami.

Také spolu s přídavkem do hry přijdou mimozemšťané, kteří však budou vypadat jako obyčejní Simíci, budete muset vynaložit velké úsilí, abyste pochopili, že váš soused není vůbec Sim, ale mimozemšťan z jiné planety.

Do hry budou přidány nové stavební předměty, oblečení, účesy a mnoho dalšího.

Podívejte se na doplňkové video zde: Sims 4 Get to Work. Upoutávka.

Přátelé, sledujte publikace na webu, potěšíme vás zprávami o prvním přírůstku.

  • Jak vyrobit kostým válečného námořníka
  • Jak nakreslit temný sonic
  • V Zaklínači 3 zde nemůžete vytvářet předměty, proč
  • Jak resetovat postup v geometrii dash
  • Nirn skyrim, co to je

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»