Jak

Jak přimět svého psa vyrůst v The Sims 4

V The Sims 4 si můžeme vybrat z mnoha různých domácích mazlíčků; mnoho druhů koček a psů, které si můžeme vzít jako své společníky na celý život.

Nejlepší na těchto mazlíčcích je také to, že na rozdíl od skutečného života můžete manipulovat a ovládat věk svých mazlíčků, takže se nikdy nebudete muset bát rozloučení. Hra vám umožňuje stárnout vaše mazlíčky nahoru nebo dolů, pokud chcete, a udělat to je ve skutečnosti velmi snadné.

Existují dvě metody, kterými můžete změnit věk svých mazlíčků, jedna z nich pomocí herních předmětů a druhá pomocí těch úžasných věcí, kterým se říká cheaty.

Používání pamlsků

První metodou, jak změnit věk vašich mazlíčků, je vytvořit pro ně pamlsky ve hře. Chcete-li to provést, budete muset získat přístup k Dr. Magi-Heal’s Medicine Craft-o-Matic.

Navzdory svému jazykobornému názvu je stroj docela snadné najít. Jeden můžete najít na veterinární klinice v Brindleton Bay, nebo si také můžete vytvořit jeden svůj vlastní v sekci Hobbies v režimu Koupit.

Pokud chcete vyrobit pamlsek, váš Simík musí mít alespoň 6. úroveň v dovednosti Veterinář. Na tuto úroveň se můžete dostat pomocí Dr. Magi-Heal’s Medicine Craft-o-Matic a výběrem možnosti „Do Lab Work“. Váš Simík si pak se strojem pohraje a získá dovednost.

Jakmile dosáhnete úrovně 6, můžete přejít do sekce „Craft“ a přejít na „Pochoutky“. Odtud si vyberte, zda chcete pamlsek „Age Up“ nebo „Age Down“.

Zajímavé:  Jak přimět kuchaře, aby uvařil na svatbě v The Sims 4.

Poté, co byl pamlsek vyroben, objeví se v inventáři vašeho Simíka. Klikněte na svého domácího mazlíčka a zvolte, že mu dáte pamlsek. Účinky se projeví po několika sekundách.

cheaty

Druhým způsobem je použití cheatů ve hře.

Chcete-li aktivovat cheaty, stiskněte Ctrl + Shift + C na PC nebo podržte všechny čtyři triggery na ovladači pro konzole. Objeví se textové pole, do kterého musíte zadat: „testingcheats true“.

Do stejného textového pole pak zadáte: „cas.fulleditmode“. To vám umožní vstoupit do úplného režimu úprav. Nyní stačí kliknout na svého mazlíčka a vybrat: „Upravit v CAS“. Tím se váš mazlíček dostane do „Create A Sim“.

Nyní můžete zadat libovolný věk, starší nebo mladší, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Je to tak snadné.

Gamepur je podporován naším publikem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našich stránkách, můžeme získat malou provizi pro partnery. Přečtěte si více

Jak stárnout mazlíčky (kočky a psi) ve hře Sims 4

Napsali jsme podrobného průvodce Sims 4, který vás naučí, jak stárnout domácí mazlíčky, a informace zde platí pro kočky i psy.

Od Arslana Shaha 2023-06-06 2023-06-06 Sdílet
Share
Zkopírujte

Jak stárnout mazlíčky (kočky a psi) ve hře Sims 4

Nové DLC roztomilé malé kočky a psi v Sims 4 vám přináší roztomilé mazlíčky, o které se můžete starat. Když si hráči v Sims 4 začali adoptovat kočky a psy do svých domů, začali se zajímat o to, jak stárnout mazlíčky a zda kočky a psi sdílejí stejné mechanismy. Tento podrobný průvodce vám odpoví na všechny tyto palčivé otázky.

Jak zestárnout mazlíčky pomocí pamlsků v The Sims 4

Chcete-li své mazlíčky zestárnout ve hře Sims 4, můžete přejít do chladničky na pravé straně Brindleton Pawspital vstup a koupit Age-Up Treat za 150 $. Můžete zestárnout štěně, pokud si chcete pořídit pořádného psa, nebo zestárnout psa, pokud musíte splnit určité aspirace.

Zajímavé:  Jak ukončit konzolovou linku v The Sims 4.

Jakmile budete mít, můžete pro svého mazlíčka také vyrobit pamlsek Age-Up Dr. Magi-Heal’s Medicine Craft-o-Matic stroj. Než budete moci toto zařízení používat, musíte zvýšit své dovednosti v kariéře veterináře.

Naučte se, jak být profesionálním veterinářem, a můžete začít používat toto zařízení k výrobě speciálních léků, které mění věk. Toto zařízení si můžete buď zakoupit u vás doma, nebo navštívit veterinární kliniku a použít toto zařízení tam.

Jakmile jste v crafting sekci tohoto zařízení, přejděte do sekce pamlsky, kde si můžete vybrat, jakou léčbu chcete pro svého mazlíčka. Odtud si musíte vybrat Age-Up Treat, který zvýší úroveň vašeho mazlíčka o jednu.

Pomocí této metody můžete také stárnout kočky, protože to platí pro všechny vaše domácí mazlíčky. Stačí nakrmit pamlsek jakémukoli domácímu mazlíčkovi a okamžitě bude fungovat.

Pets Age Up Cheat

Pokud nechcete svého psa zestárnout pomocí konvenčních metod, pak můžete použít cheat v režimu Full Edit Mode. Pomocí tohoto cheatu můžete upravovat vše, včetně mazlíčků a simíků.

Chcete-li vstoupit do tohoto režimu úprav, stiskněte Ctrl + Shift + C, napište testingcheats true a stiskněte klávesu Enter na klávesnici. Poté můžete psát cas.fulleditmode a znovu stiskněte enter, abyste se dostali do úplného režimu úprav.

Nyní musíte stisknout a podržet Shift a kliknout na zvíře, jehož věk chcete změnit. Musíte si vybrat upravit v CAS po výběru mazlíčka a vytvoření sim se otevře okno.

Zde můžete vybrat jiný věk pro svého mazlíčka a kliknout na zaškrtnutí. Tím se změní věk vašeho mazlíčka ve hře Sims 4.

Jak stárnout mazlíčky

Proces stárnutí domácích mazlíčků v Sims 4 je úplně stejný jako stárnutí domácích mazlíčků. Chcete-li své mazlíčky zestárnout ve hře Sims 4, můžete přejít do chladničky na pravé straně Brindleton Pawspital vstup a koupit Age-Down Treat za 250 $.

Zajímavé:  Jak aktivovat mod v The Sims 4.

Můžete také vytvořit Age-Down pamlsek pro svého mazlíčka, jakmile budete mít Dr. Stroj Magi-Heal’s Medicine Craft-o-Matic. Zamiřte do craftingové sekce tohoto zařízení a vstupte do sekce pamlsků. Odtud musíte zvolit Age-Down Treat, což sníží úroveň vašeho mazlíčka o jednu úroveň.

Jakmile budete mít pamlsek, jednoduše ho nakrmte svému mazlíčkovi a dosáhnete okamžitých výsledků

Jak vypnout stárnutí

Existují dva způsoby, jak můžete vypnout stárnutí v Sims 4. Prvním z nich je použití cheatu a dalším pomocí nabídky ve hře. O obou vám povíme samostatně.

Vypněte stárnutí pomocí cheatů

Chcete-li to provést, jednoduše otevřete cheat box stisknutím Ctrl + Shift + C a typ stárnutí-off. Po napsání stačí stisknout klávesu Enter a stárnutí se zastaví. Jo, je to tak jednoduché. Při dodržování této metody budou vaši simíci navždy mladí.

Vypněte stárnutí pomocí nabídky

Chcete-li vypnout stárnutí pomocí nabídky, stiskněte klávesu ESC a vyberte Možnosti hry. Na levé straně uvidíte hratelnost Karta.

Vstupte na tuto kartu a najdete možnosti Auto Age (hraní Simíci) a Auto Age (Nehraní Simíci). Stačí kliknout na kartu Auto Age (Played SIMs) a vybrat Ne, čímž se zastaví stárnutí všech simů v Sims 4.

Chcete-li zastavit stárnutí vašich aktivních simíků, můžete vybrat možnost Pouze aktivní domácnost. Ve hře Sims 4 můžete také cvičit mazlíčky, pokud se vám to líbí.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»