Jak

Jak přimět dceru, aby se narodila v The Sims 4

V této příručce vám řekneme, jak porodit dívku v The Sims 4. Tato otázka vyvstává, protože proces těhotenství v této verzi hry se mírně liší od předchozích dílů.

Pohlaví nenarozeného dítěte je skryté. Zda se tedy jedná o chlapečka či dívku, lze tedy zjistit až v okamžiku narození, kdy hra umožňuje vybrat jméno pro novorozené miminko. Co ale dělat, když chcete, aby se v rodině objevila dcera?

Na základě zkušeností hráčů jsme identifikovali několik doporučení.

Jak získat dvojčata v Sims 4 pomocí poctivých metod?

Nyní si povíme, jak přivést na svět dvojčata nebo trojčata v Sims 4 pouze za použití poctivých metod. Žádné kódy! Když vaše Simka otěhotní, vždy existuje malá šance, že porodí dvojčata nebo dokonce trojčata! V předchozích hrách existovaly určité položky nebo potraviny, které mohli Simíci konzumovat nebo jíst, aby to ovlivnili. Předměty už s tím v The Sims 4 nepomáhají, ale existují i ​​jiné, zajímavější způsoby, jak toho dosáhnout.

Zajímavé:  Jak rozšířit panel oblečení v The Sims 4.

Dovednosti

Bohužel jediná dovednost, která může pomoci s těhotenstvím v The Sims 4, je ta, která byla přidána s herním balíčkem Spa Day. Mluvíme o dovednosti zdravého životního stylu.

Vlastnosti pozemků

Odměny za body štěstí

Výrazně zvyšuje pravděpodobnost narození dvojčat. A pokud tuto vlastnost dáte oběma Simíkům, kteří se podílejí na početí, je možné získat trojčata nebo i více.

Přijetí

Vezměte prosím na vědomí, že když se dva Simíci rozhodnou adoptovat, musí adoptovat vždy pouze jedno dítě. Adopční agentura má ve výchozím nastavení určitý soubor nepříbuzných dětí. Proto je nepravděpodobné, že by jedna rodina adoptovala dvojčata. Hráč k tomu potřebuje, aby se do hrané rodiny narodila dvojčata, pak obě dvojčata zanedbávala, dokud je sociální služba neodebere. A pak, ve druhé hrané rodině, budou muset být obě děti přijaty ve dvou samostatných transakcích.

Jak porodit dvojčata v Sims 4 požadovaného pohlaví?

Pokud chcete ovlivnit pohlaví svých budoucích dětí v době, kdy je váš Simík těhotná, doporučujeme přečíst si tyto články:

Podrobně jsme v nich hovořili o všech způsobech, jak změnit pohlaví nenarozeného dítěte, které je ještě v bříšku. Kromě toho jsme mluvili o tom, co byste rozhodně neměli dělat.

Kdo může otěhotnět v The Sims 4?

Aby bylo možné určit pohlaví nenarozeného dítěte, musí váš Simík nejprve otěhotnět. Obvykle se stává, že vaši Simíci různého pohlaví dělají WooHoo s možností „počít dítě“. Pokud by vše šlo, jak má, tak Simka otěhotní.

S rozšířením Get to Work budou mužské postavy, mladí i staří, moci otěhotnět s mimozemšťanem. Pokud Simík pracuje jako lékař nebo vědec, je vyšší šance, že zahlédne převlečeného mimozemšťana. Pokud samec Sim často chodí v noci a dívá se na hvězdy, unesou ho mimozemšťané.

Zajímavé:  Jak otevřít tělocvičnu v The Sims 4.

Po nějaké době mimozemšťané přivedou vašeho Simíka zpět a s vysokou pravděpodobností bude těhotný. Když se zkříží mimozemšťanka a muž, oba otěhotní.

Obyčejní Simíci musí zvýšit svou úroveň romantiky, aby mohli mít dítě. Poté, když vyberete možnost „Romantický“, budou mít postavy možnost „počít dítě“. Pokud se početí podaří, váš Simík otěhotní.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4 | Snímek obrazovky 4

Pokud váš Simík nemůže otěhotnět, můžete požádat o požehnání od studny přání. Nezapomeňte mu přinést své dary, abyste uklidnili ducha.

Jak porodit dvojčata v Sims 4: kódy a poctivé metody

Hráči se neustále zajímají o to, jak v Sims 4 porodit dvojčata. Koneckonců, pravděpodobnost, že budete mít dvojčata, je poměrně nízká. A opravdu chcete, aby vaše oblíbené postavy porodily velké potomky, kteří budou mít zájem hrát!

Jak porodit dvojčata v Sims 4: cheat kód

Pokud ne, budete muset podvádět, abyste maximalizovali svůj metr romantiky s jiným Simíkem. To lze provést následujícím způsobem. Zadejte kód: upravitrelationhip [jméno jednoho simíka] [jméno 99. simíka] 99 Romance_Main. Všechno by mělo vypadat takto: upravit vztah Bella Goth Mortimer Goth XNUMX Romance_Main.

Když váš Simík otěhotní, můžete použít těhotenské cheaty. Včetně kódu pro dvojčata nebo trojčata v Sims 4.

Ve výsledku vám hra ukáže dlouhé číslo, které si musíte zapsat nebo zkopírovat. Neztraťte ji, protože ji znovu použijeme!

A aby měl váš těhotný Simík ve hře Sims 4 dvojčata (nebo trojčata, čtyřčata, pětičata nebo ještě více), otevřete okno pro zadávání cheatů a zadejte kód Pregnancy.force_offspring_count [ID Simíka] [počet dětí, které chcete] prázdné pole. Vše by mělo vypadat takto: Pregnancy.force_offspring_count 390411335093060183 2.

Jak porodit dívku v Sims 4?

Dnes vám řeknu, jak porodit dívku v The Sims 4. Tato metoda funguje 100% a je mnou osobně vyzkoušená. Přečtěte si článek, dodržujte doporučení a váš Simík se jistě stane maminkou úžasné dcery.

Zajímavé:  Jak identifikovat popáleniny v The Sims 4.

Jak přimět dívku narozenou v Sims 4?

Na různých fórech věnovaných Sims 4 hráči sdílejí své zkušenosti a vzorce narození miminek ve svých rodinách, které objevili během hry.

Tyto předpoklady mají přirozeně nějaký základ. Ostatně je známo, že herní vývojáři přidali do hry několik zajímavých vzorů. Díky nim můžete pochopit, jak v Sims 4 porodit dívku.

Mimochodem, nedávno jsme si povídali o tom, jak porodit chlapce v Sims 4. Pokud tedy chcete vědět, jak ovlivnit pohlaví svého nenarozeného miminka tak, abyste skončili s dívkou nebo chlapcem, doporučujeme přečíst tento článek: Jak porodit chlapce v Sims 4?

Koncepce by měla proběhnout večer nebo v noci

Těhotná žena by měla jíst častěji jahody nebo melouny

Pokud jste nevěděli, tady je zajímavý fakt: jídlo vždy ovlivňovalo pohlaví nenarozeného dítěte v sérii her The Sims 4 Ano, ano, a sada zeleniny a ovoce, které pomáhají porodit dívku nebo dítě chlapec zůstal prakticky beze změny. Melouny a jahody mají pozitivní vliv na vzhled dcery. Ale absolutně byste neměli jíst mrkev a jablka, protože mají negativní vliv.

Poslouchejte pop music a porodte dívku ve hře Sims 4

Pamatujte, že těhotná žena by ji měla poslouchat. Před početím nemá hudba na nic vliv.

Další způsoby, jak mít dívku v Sims 4

Někteří hráči také tvrdí, že aby se v Sims 4 narodila dívka, musí iniciativa k početí pocházet od ženy. Zkuste proto nabídnout, že se zapojíte do woohoo z dívčiny strany.

Zda jsou tyto metody pouhou náhodou nebo skutečně ovlivňují pohlaví dítěte, lze ověřit pouze osobní zkušeností. Ale přesto je můžete použít jen pro případ. Nejsou nijak zvlášť složité, ale pokud vám mohou pomoci dosáhnout toho, co chcete, tak proč ne?

Zajímavé:  Jak způsobit potrat v The Sims 4.

Podělte se v komentářích o své metody, jak porodit dívku v Sims 4. Co když o něčem ještě nevíme?

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4

Těhotenství je jedním z klíčových okamžiků v životě Simíků. Zvědavé hráče zajímá otázka, jak v The Sims 4 zjistit pohlaví dítěte. Takové informace jsou potřeba pro hráče, kteří se účastní speciálních dynastiových výzev, jejichž cílem je porodit a vychovávat děti určitého pohlaví. Někdy hráči, kteří ve hře preferují stavbu, rádi staví domy s ohledem na preference všech členů rodiny.

Metody určování pohlaví dítěte v The Sims 4

Ve čtvrté části simulátoru života Sims 4 existují dva způsoby, jak zjistit, jaké pohlaví bude vaše budoucí dítě:

  • Vytvořte speciální prostředí, aby se narodilo dítě požadovaného pohlaví. V oficiálním patchi 1.16 mají nyní hráči možnost ovládat pohlaví svého nenarozeného miminka. Aby se váš Simík narodil chlapeček, musí jíst mrkev a poslouchat alternativní hudbu. Aby se miminko narodilo, musí nastávající maminka jíst jahody a poslouchat pop music.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4 | Snímek obrazovky 4

Podrobné pokyny, které vám řeknou, co musíte udělat, abyste v The Sims 4 porodili dívku.

  • S pomocí lékaře. S doplňkem „Get to Work“ může Sim Doctor určit pohlaví dítěte těhotné ženy. Počínaje šestým kariérním stupněm (registrovaná sestra) má tuto možnost lékař. Chcete-li to provést, musíte kliknout levým tlačítkem myši na těhotnou SIM kartu a vybrat možnost „Určit pohlaví dítěte“. Níže uvedený obrázek ukazuje takovou možnost.

určení pohlaví dítěte ve hře Sims 4

Jak určit pohlaví dítěte v The Sims 4

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4 | Snímek obrazovky 4

Pokud vaše dovednosti v lékařské kariéře nejsou dostatečně napumpované na to, abyste mohli určit své pohlaví, použijte v The Sims 4 kódy dovedností.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte ve hře Sims 4 tedy není obtížné, pokud má hráč všechny aktualizace hry.

Funkční způsob porodu dívky v Sims 4

Všechno to začalo tím, že moje simička Anetta stále nemohla porodit dívku. S manželem Jackem plánovali těhotenství mnohokrát, ale Annette z nějakého důvodu porodila pouze chlapce. Žila tedy rodina, ve které byla pouze matka žena.

Zajímavé:  Jak změnit jazyk v Sims 4.

Opravdu jsem chtěl porodit dívku, abych ji mohl vychovat a vzít si ji. Rozhodla jsem se založit novou rodinu a vyzkoušet metodu, která fungovala v Sims 3. Představte si moje překvapení, když jsem si uvědomila, že tato metoda funguje i v Sims 4. Nyní mohu porodit holčičku se 100% pravděpodobností.

Ukázalo se, že je to jednoduché — abyste porodili dívku v The Sims 4, musíte během těhotenství jíst jahody a poslouchat pop music. Když tedy váš Simík začne vykazovat známky těhotenství (neustále chce jít na záchod, cítí se špatně atd.), okamžitě si kupte další jahody a krmte jimi Simíka tak často, jak je to jen možné.

Jahody lze nalézt na tajném místě — Forgotten Grotto (Oasis Springs) a téměř ve všech oblastech ve Willow Creek.

Jak porodit dívku v The Sims 4

Jak porodit dívku v Sims 4? | Snímek obrazovky 2

Existují další způsoby, které vám pomohou zjistit pohlaví vašeho dítěte v The Sims 4.

Moje nová rodina Simíků má díky této metodě již tři úžasné dívky. Takže pokud ještě nevíte, jak porodit dívku v The Sims 4, vyzkoušejte mou možnost a všechno se určitě vyřeší. Hodně štěstí ve hře!

  • Rayman pochází z toho, jak hrát na joysticku
  • Jak najít hrob postavy v The Sims 4
  • Jak zobrazit protokoly chatu v League of legends
  • Jak se schovat v Minecraftu
  • Jak někoho vyhodit z vašeho účtu brawl stars

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»