Jak

Jak přidat pouze aktualizaci do Sims 4 Mac

Nová aktualizace Sims 4 je nyní k dispozici na PC a konzolích. Podívejte se na Patch Notes!

Aktualizace Sims 4

Aktualizace Sims 4

Maxis právě vydal zbrusu nový Aktualizace Sims 4 přes PC, Mac, Xbox a konzole Playstation! Obsah aktualizace zatím není znám, nicméně můžeme očekávat spousta oprav chyb v tomto kole. Úplný seznam poznámek k opravě najdete níže, až bude k dispozici!

Jak nainstalovat novou aktualizaci Sims 4

Nejnovější verzi The Sims 4 si můžete stáhnout velmi snadno. V případě, že nemáte automatické aktualizace, jednoduše zkontrolujte aktualizace prostřednictvím aplikace EA / Origin. Pokud máte povolené automatické aktualizace, aktualizace se automaticky stáhne prostřednictvím vašeho klientského programu.

Pokud hrajete The Sims 4 na Xbox One / Series a PS4 / PS5, můžete požádat o novou aktualizaci kontrolou aktualizací pod štítkem hry The Sims 4.

Rozdělení aktualizací Sims 4

VZOR KNIHY

Patch Notes

Aktualizace 05 / 30 / 2023

PC: 1.98.127.1030 / Mac: 1.98.127.1230

Konzole: Verze: 1.76

Na začátku probíhající údržby víme, že vám pravděpodobně Galerie právě teď chybí – slibujeme, že bude co nejdříve opět zprovozněna. Rozšířená údržba je součástí iniciativy, kterou musíme přesunout na nové backendové systémy a služby, které s sebou přinesou další flexibilitu a budoucí aktualizace funkcí.

Zajímavé:  Jak pracovat jako policista v The Sims 4.

Nebojte se, všechny vaše výtvory, komentáře, lajky a stažené soubory přejdou do nové galerie a budou tam na vás čekat, až bude údržba dokončena.

 • Při spuštění si PC a Mac Simmers mohou všimnout, že zde není záložka Novinky a kanál s novinkami v galerii se již nenaplňuje. Toto je dočasné a budeme se dívat na to, jak je v nějaké formě vrátit později. Tyto funkce získají i konzoloví hráči po návratu.
 • Populární hashtagy nebudou k dispozici, ale budete moci vyhledávat podle hashtagů jako obvykle. Panel Hashtag se vrátí. #Hashtag (počkej, to je jako Google Google?)
 • Komentování z webu thesims.com bude po návratu galerie dočasně nedostupné. Naším cílem je vrátit herní systémy zpět a fungovat hladce. To znamená, že budete moci číst komentáře ve webové galerii, ale abyste mohli zanechat nové komentáře, musíte být v The Sims 4
 • Kvůli technickým problémům bude galerie dočasně deaktivována na počítačích Mac se systémem El Capitan (10.11) a Sierra (10.12). Všechny dříve stažené položky budou jako obvykle dostupné ve složce Moje knihovna. Co nejdříve vrátíme přístup hráčům na těchto OS.

Chcete-li získat aktualizace o dostupnosti Galerie, sledujte @TheSimsDirect na Twitteru.

I když je tato aktualizace k dispozici ke stažení a hraní, bude galerie nedostupná, dokud tým v zákulisí pracuje na uvedení nových služeb online. Když se galerie vrátí, nebudete muset dělat nic dalšího, pokud máte nainstalovanou tuto aktualizaci.

Jednou z funkcí, které se vracejí, je, že se The Sims 4 automaticky připojí ke galerii při spuštění hry, a nikoli na požádání, což jsme přidali, když jsme do hry pozvali více Simmerů a nabídli The Sims 4 zdarma. Console Simmers budou muset propojit své účty s účtem EA buď během spuštění hry, nebo otevřením Možnosti > Možnosti hry > Jiné a výběrem možnosti Propojit účet EA.

Zajímavé:  Jak snadno vydělat peníze v The Sims 4.

Simmers bude muset aktualizovat na tuto verzi The Sims 4, aby se dostali do galerie; starší klienti se nebudou moci připojit.

Páni, to všechno a ještě jsme ani nezačali na Co je nového? a Opravy chyb – pojďme do toho a vrhněme se do nich.

Co je nového?

Vracíme se ke konzolím s několika velkými změnami. Byli jsme zaneprázdněni kontrolou veškeré zpětné vazby, kterou jste nám poskytli, pokud jde o ovládací prvky ve verzích The Sims 4 pro PlayStation a Xbox, zejména v souvislosti s nedávnými změnami, a v této aktualizaci jsme provedli několik důležitých změn.

Nejprve jsme na základě vaší zpětné vazby obnovili některé předchozí funkce v režimu Build Mode a provedli některá další vylepšení, abychom zajistili konzistenci mezi herními režimy a funkcí tlačítek ovladače.

Například v Create a Sim (CAS) by se tlačítka nárazníků přepínala mezi Simíky, ale v režimu Live byste použili spouštěče úprav stejně jako nárazníky pro rychlost hry. S touto aktualizací bude v Živém režimu přepínání mezi Simíky řešeno tlačítky nárazníku, aby se sladila s CAS, a spouštěče upraví rychlost hry.

Dříve se dlaždice, dveře a okna otáčely stisknutím trojúhelníku na PlayStationu a tlačítka Y na Xboxu. Tyto objekty jsme zarovnali s jinými objekty a nyní je lze otáčet pomocí tlačítek nárazníku doleva A doprava. Okna a dveře budou nyní používat tlačítko Trojúhelník nebo Y k umístění více, zatímco dlaždice budou používat tlačítko k přepínání mezi režimem jedné dlaždice nebo režimu celé místnosti.

Existuje několik jemných rozdílů, ale máme pocit, že snižují celkovou složitost hraní The Sims 4 na ovladači. Doporučujeme povolit Zobrazit legendu ovládacích prvků (Možnosti hry > Jiné), abyste získali představu o nových zkratkách a rozvrženích. Překrytí ovládacích prvků je vždy dostupné stisknutím L3 na PlayStationu nebo L na Xboxu, pokud dáváte přednost hraní bez výzev na obrazovce.

Zajímavé:  Jak se připojit do klubu v The Sims 4.

Dále, když jste v režimu sestavení, když vyberete objekt ze šarže, panel Sestavit katalog minimalizuje návratový prostor na obrazovce pro navigaci. Můžete také přepínat režimy kurzoru klepnutím na Touch Pad na PlayStationu nebo na tlačítko Zobrazit na Xboxu, když jste v katalogu Build, abyste mohli vybrat položky z lotu, a když se vrátíte do katalogu, zobrazí se vám poslední objekty. které jste si prohlíželi, což vám umožní pokračovat tam, kde jste skončili.

Do hry jsme přidali řadu zkratek. Jednu takovou zkratku najdete v Create a Sim, kdy pokud upravujete vzhled svých Simíků, můžete stisknutím tlačítka NAHORU na D-padu přejít na panel Identity. Pokud stisknete tlačítko DOLŮ na D-padu, budete moci rychle přidávat nebo odebírat Simíky z vaší domácnosti, aniž byste museli přepínat režimy kurzoru nebo navigovat kurzorem v dané části obrazovky.

Tyto aktualizace vypadají tak, aby vám poskytly možnosti, o kterých jste nám řekli, že chcete, spolu s rychlejší navigací ve hře – udělat více s menším počtem stisknutí tlačítek.

Budeme pokračovat v kontrole ústředí odpovědí a budeme se snažit na základě vaší zpětné vazby dále vycházet.

Oprava chyb

Základní hra

 • Při procházení CAS Stories váš Sim nyní potvrdí, že jeho aspirace a vlastnosti nelze změnit
 • Popisek na tlačítku Resetovat pro nastavení Měřítko uživatelského rozhraní (Možnosti > Možnosti hry > Usnadnění) se správně projeví, zda používáte výchozí nastavení hry nebo ne.
 • Nadměrné běhání pro vás může být špatné, ale pro vaše Simíky by to nemělo znamenat, že navždy uvíznou na natažených svalech a únavě. Buffy nyní časem vyprší. možná se příště držte jen procházky
 • Simíci získají nálady a nadšence odpovídající věku, ale není nám někdy na Divném místě smutno?
 • Lavičky sitLoveseat2x1_EP06GENbusBench_set1, sitSofa3x1_EP03GEN_set1, sitLoveseat2x1_EP03GENbusStop_set1, sitLoveseat2x1_GP06RUSTICbench_set1 a sitLoveseat2x1_EP04GEN_set se nyní objevují jako venkovní nábytek a všechny požadavky Park1_EPXNUMX LoGEN
 • Pro mužské Simíky existují další možnosti jizev na těle
 • Mini Mission Crib, Kindermade Kindercrib, BlandCo Contemporary Crib a The Travel Crib od Gordian nyní všechny obsahují Energetické hodnoty, když si je prohlížíte v katalogu Build Mode.
 • Erratic Want/Whim nyní sdílí stejný obrázek jako vlastnost
 • ymTop_SDX016Rolled top je správně zařazen do kategorií a zobrazí se pouze po odstranění štítku Feminine filter
 • Tlačítko Galerie / Knihovna v hlavní nabídce zůstane zarovnané doleva, i když hru přepnete do režimu offline a poté se znovu připojíte, přesně tam, kde má být
 • Když spustíte scénář, když je povolena možnost Povolit systém navádění (Možnosti > Možnosti hry > Návody a tipy) nebo se spustí ručně, Emily by již neměla bojovat o čas na obrazovce kvůli požadavkům scénáře v Vytvořit Simíka.
 • Budování vztahu mezi fotografem a modelem vyžaduje čas… alespoň by mělo. Bylo zjištěno, že vztah a reputace rostly příliš rychle při fotografování nebo s jiným Simem.
 • Rodokmeny podle definice neustále rostou. Vaši Simíci si nyní budou moci znovu prohlédnout své rodové linie Grand a Great Grand
 • Batolata mohou používat interakci Babble na velkých plyšových hračkách, jako je Blarffy, jak chtějí, a nebudou muset mezi žvatláním čekat hodiny.
 • policeFloor2x1_EF13GENfauxFireplace_set1, krbWall2x1_EP08EDWOOD_set1, krbWall3x1_EP05HOLIDAYgarland_set1, krbWall2x1_SP18GEN_set1, holidayTree_EP05GEN_set1, a lightFloor value in theEnviront05GENT
Zajímavé:  Jak získat upíří schopnosti v The Sims 4.

konzola

 • Vylepšená legalita popisků legendy ovladače při prohlížení oznámení
 • Vypnutí sociálních funkcí v možnostech hry při prohlížení galerie by vás již nemělo nutit dívat se pouze na obrazovku Možnosti hry, dokud hru nerestartujete. Přesto jsou to zajímavé možnosti
 • Zobrazení informací o místě z části umístěné z Moje knihovny nebo galerie nezamkne ovládací prvky prvků uživatelského rozhraní.
 • Použití možnosti Přesunout šarži vám nezabrání v otočení šarže
 • Zakázáním nastavení Zobrazit legendu ovládacích prvků v části Možnosti > Možnosti hry > Jiné by se ikony a štítky tlačítek z galerie skryly. Pokud si potřebujete připomenout, co to je, klikněte na levou páčku a zobrazte překrytí ovládacích prvků
 • Legenda ovládacích prvků by po úpravě měřítka uživatelského rozhraní již neměla zmizet (Možnosti > Možnosti hry > Přístupnost)
 • Po použití panelu Vztahy již kurzor nezmizí
 • Změna velikosti objektů v režimu Build je opět možná. Zatímco držíte objekt, jehož velikost chcete změnit, stiskněte a podržte L2+R2 (PlayStation) / LT+RT (Xbox) a poté stisknutím tlačítka doleva nebo doprava na D-Padu upravte velikost a umístěte svůj obří nebo malý předmět do Hodně, když je připraven
 • V rámci změn v režimu Build pro ovladač by fokus již neměl bránit přepínání mezi typy ovládání
 • Překrytí ovládacích prvků (L3 na PlayStationu) / (L na Xboxu) by mělo být vždy přesné; prošli jsme a odstranili nadbytečná nebo nepřesná volání tlačítek, aby bylo překrytí snazší číst a pochopit

Sezony

 • Přidáním rozšiřujícího balíčku Seasons do existující uložené hry se již při pokusu o nákup a otevření obchodu s noční můrou nedostanete do výběru sezóny.

Ostrovní život

 • ymAcc_NecklaceEP07BeadsTier_White lze přizpůsobit výběrem barevných možností

Zasněžený útěk

 • V Snowy Escape se toho můžete hodně naučit – ve skutečnosti 10 stránek lekcí. Čísla stránek by již neměla být ořezávána, což vám umožní efektivněji udržovat vaše vzdělávání založené na horolezeckých exkurzích
 • Workoholici by neměli vyhořet stejnou rychlostí jako Simíci bez stejného životního stylu
Zajímavé:  Jak si vybrat charakterové vlastnosti v The Sims 4.

Chata Living

 • Nákup Seeds na konzolích nyní obsahuje další informace o tom, jak dokončit nákup, aniž byste museli prohlížet obrazovku Controls Overlay, abyste našli odpovídající tlačítko.

Středoškolská léta

 • Dospívající, kteří budou vyloučeni ze střední školy, se již nebudou moci znovu zapsat
 • ymAcc_NecklaceEP12Chain_SolidBlack má nyní na výběr řadu barevných možností

Společné pěstování

 • Simíci se sledovanými milníky na ně nezapomenou, pokud budou přestěhováni do nehrané domácnosti
 • Simíci nyní mohou mít se svými manželi Obtížnou rodinnou dynamiku. Kdo stejně vymačkává zubní pastu od středu.
 • policeFloor2x1_EF13GENfauxFireplace_set1 zobrazuje hodnoty „Eco Footprint Industrial“ a „Functional Off-the-Grid“ v popisku
 • krbFloor2x2_EP10GENstanding_set1 zobrazuje v popisku hodnotu „Functional Off-the-Grid“
 • Paranoidní a Squeamish sebeobjevovací momenty by měly být méně časté po odmítnutí jednoho z nich
 • Snížená frekvence sebeobjevování, když je Sim povýšen

Věci pro den praní

 • Zavolali jsme opraváře a oni přišli a vylepšili pračky a sušičky, aby byly spolehlivější

Carnaval Streetwear

 • Carnavalu jsme se nemohli nabažit, ale neočekávali jsme, že se ymAcc_NecklaceSP30Feathers_DuoPinkBlueDk v Create a Sim objeví dvakrát; nyní by se měl objevit pouze jednou. Přesto je dobré oslavy udržet po celý rok
 • Když už mluvíme o tom, ymAcc_NecklaceSP30Feathers_DuoPinkBlueDk by měl mít k dispozici všechny barevné možnosti, ze kterých si můžete vybrat

Poklady v suterénu

 • Našli jsme klíče k truhle sculptFloorInventory1x1_SP41GEN a nyní ji lze otevřít a použít k uložení všech vašich pokladů

Jaký je váš názor na nejnovější aktualizaci Sims 4? Dejte nám vědět v rozhovoru níže!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»