Jak

Jak pozvat hosty na obřad v The Sims 4

Proč se toulat tam a zpět po městě a lovit přátele a rodinu, když můžete jednoduše použít poštovní službu? Nebo je to tak důležitá fáze přípravy na svatbu, že se všechny nuance musí řešit tváří v tvář? V každém případě vás tento mod ušetří dlouhých procházek od postavy k postavě. Chcete-li nyní někoho pozvat jako svědka, svatební matriku, květiny nebo nositele prstenu, stačí kliknout na jeho poštovní schránku a odeslat pozvánku. Odpověď na sebe nenechá dlouho čekat a vy můžete mezitím věnovat svůj drahocenný čas důležitějším záležitostem.

Mod vyžaduje XML Injector

Materiál a ukázka převzaty ze skupiny MODS HUNTERS Tagy: Hratelnost; hratelnost

The Sims 4
The Sims 4
The Sims 4
The Sims 4
Stardew Valley
Pravidla pro psaní a zveřejňování komentářů. Za nedodržení pravidel — blokace!

 • Používání vulgárních výrazů (nadávek) ve zprávách
 • Komunikace není k tématu materiálu
 • Jakékoli urážky ostatních účastníků, včetně autorů materiálu
 • Psaní zpráv zcela nebo částečně VELKÝMI písmeny (Caps Lock)
 • Zpráva složená výhradně z emotikonů

Odkazy na externí stránky jsou povoleny, ale pouze ty, které se týkají našich témat nebo materiálů.

Zajímavé:  Jak způsobit smrt v Sims 4.

The Sims 4 Let’s play #16 Wedding ╰◕

informace
Návštěvníci ve skupině Hosté nemohou zanechat komentáře k tomuto příspěvku.

The Sims 4 – Jak pozvat ke sledování ceremoniálu?

Byla to SVATBA | Sims 4 Dynasty Expansion Pack (G1) | The Sims 4 Lepacy Challenge #17 V tomto článku vám o The Sims 4 řekneme, jak pozvat ke sledování obřadu a co pro to musíte udělat.

The Sims 4 jak pozvat ke sledování obřadu

Jakmile budete mít vše na svatbu připraveno, je čas pustit se do práce. Přejděte do svého telefonu a klikněte na „Naplánovat sociální událost“. Pro více možností vyberte Svatba. Vyberte si hostitele pro vaši svatbu. Dále pozveme hosty. Vyberte každého člena vaší rodiny, pokud vám nějaký zbývá, aby také mohl dosáhnout cíle. Pokud máte dost peněz, můžete si najmout dalšího Simíka, aby se stal kuchařem nebo mixologem. Vyberte si místo, kde chcete mít svatbu. Pokud chcete, může to být také na místě. Svatba bude trvat 9 hodin, proto se snažte splnit zadané úkoly včas. A to je vše, co potřebujete vědět o tom, jak pozvat ke sledování ceremoniálu v The Sims 4. Zdroj: playsector.ru

The Sims 4 Svatební příběhy

Hrací sada obsahuje další interakce, svatební události, rozsáhlou kolekci svatebních oděvů a město Tartosa inspirované pobřežními městy Itálie. Průvodce k tématu:
Tartosa, obyvatelé a oblasti
Novinka v režimu Koupit a sestavit
Novinka v CAS
Svatební akce, dorty a kytice

centrale

Ověřeno
Zprávy 14 Úspěchy 25 Ocenění 0 Skvělá sada, i když většina funkcí je nejasná. Proč. Snažil jsem se udělat svatbu: otec a nevěsta se nejprve nemohli půl hodiny přiblížit k oltáři, ukázalo se, že ho museli přimět vstát! a poté to prošli až 3x, skuteční svědci/zodpovědní za květiny/prsteny se toho všeho vůbec neúčastnili a nakonec se nepodařilo určit pořadatele, i když dva lidé souhlasili. A zatímco byly všechny hlavní kroky hotové, svatba už byla u konce, takže jsem si s hosty nemohl popovídat ((

Zajímavé:  Jak vydělat peníze v The Sims 4 bez práce.

Liradelven

Ověřeno
Vzkazy 386 Úspěchy 180 Ocenění 39 Myšlenka je dobrá se svatbami, ale realizace pokulhává. Je velmi problematické nejprve hledat Simíky, přidělovat jim role a pak na svatbě čekat, až se odemknou a hosté spolu s organizátorem, svědkem a prsteny s květinami ještě provedou potřebné úkony (bohužel, ne ).
Řeknu vám, jak „zábavné“ to bylo na oslavě mých Simíků (po které jsem odradil veškerou touhu to udělat, ne jako ve 2 a 3, ale na začátku to byl skvělý nápad.). Královská zahrada, labyrint, romantika. Zváni jsou upíři, vlkodlaci, čarodějové a mořské panny. A všichni, s výjimkou mladých, se tísní u vchodu, dokud z této slavnosti jako první neodejdou milovníci rudé první pozitivní krve, zřejmě neschopní odolat blízkosti svých nepřátel. Další jsou mořské panny a čarodějové. Někteří vlkodlaci zůstali dělat kliky a poflakovat se mezi běžnými Simíky. Moji svěřenci se tedy museli vdát skromně bez tohoto nepořádku. Byla to taková nepovedená svatba. Poslední úprava: 17. srpna 2022

Malin

Ověřeno
Zprávy 149 Úspěchy 175 Ocenění 0 Ahoj všichni! Zařídila jsem zde svatbu Simíkům, téma jsem si přečetla, ale ještě mám dotazy
Jaká je role a role všech těchto přidělených Simíků? Probíhají nějaké akce se svědky? Co dělají ti, kteří mají na starosti prsteny a květiny? Četl jsem, že nosí prsteny, ale kde je tato akce? Na svatebních událostech se nevyskytuje.

Julerra

Uchazeč

Moderátor
Zprávy 4.491 Úspěchy 2.090 Ocenění 3.750
Jaká je role a role všech těchto přidělených Simíků?
Přímo podle jména)
Probíhají nějaké akce se svědky?
Mohou dojít k oltáři. Co dělají ti, kteří mají na starosti prsteny a květiny? Četl jsem, že nosí prsteny, ale kde je tato akce? Na svatebních událostech se nevyskytuje. Pokud jsou jim předem přiděleny role a jsou přítomni na svatbě, pak dochází k akcím.
Karta Odeslat do/z oltáře jlIyWp9.png

Zajímavé:  Jak nahrát vlastní hudbu do The Sims 4.

Steven

pravidelný
Zprávy 3.123 Úspěchy 855 Ocenění 655 Opět jsem dostal bug s tím, že při plánování svatby si hosté volí barvu a styl obleků a oni přijdou ve svém obvyklém oblečení v kategorii „oblek“, byla pouze jedna SIM karta v tom, co jsem zvolil — bohémský styl, zelená barva modů na svatební set a další na oblečení, které jsem dlouho neměl a od té doby jsem vyčistil cache mnohokrát, tento bug byl opraven EA, je to tak? zadní?? Může někdo zkontrolovat?

Julerra

Uchazeč

Moderátor
Zprávy 4.491 Úspěchy 2.090 Ocenění 3.750
Tato chyba byla opravena EA, je to zpět? Může někdo zkontrolovat? Opraveno. Tuhle možnost jsem použila vlastně jen jednou úplně na začátku a fungovalo to nakřivo + outfity byly hrozné, tak jsem přestala. Teď jsem se podíval, přišli v teplákové soupravě (s hosty se setkali ve svatební den v tělocvičně), takže je to beznadějné, IMHO. Ale teď si můžete vybrat, ke kterému oblouku mají hosté sedět, pokud je jich na webu více) Ale takovou funkci k přípitkům nepřidali, takže někteří hosté stojí u jednoho kbelíku šampaňského, někteří u druhého . Další důkaz, že hru nikdo netestuje, včetně těchto tvůrců vybudovaných oblastí, kde jsou dva oblouky, dva kbelíky atd.

Steven

pravidelný
Zprávy 3.123 Úspěchy 855 Ocenění 655 Opraveno. Tuhle možnost jsem použila vlastně jen jednou úplně na začátku a fungovalo to nakřivo + outfity byly hrozné, tak jsem přestala. Teď jsem to zkontroloval, přišli v teplákové soupravě (s hosty se setkali ve svatební den v tělocvičně), takže je to beznadějné, IMHO. Ale teď si můžete vybrat, ke kterému oblouku mají hosté sedět, pokud je jich na webu více) Ale takovou funkci k přípitkům nepřidali, takže někteří hosté stojí u jednoho kbelíku šampaňského, někteří u druhého . Další důkaz, že hru nikdo netestuje, včetně těchto tvůrců vybudovaných oblastí, kde jsou dva oblouky, dva kbelíky atd. Eh, vypadá to, že je to zase rozbité, což znamená, že si mimochodem pamatuji, že určitě opravili něco, co se nepočítalo jako „jít k oltáři“, pokud jste chodili ve dvojicích a ne sami, nefungovalo to u mě to nejdřív po opravě EA zkontrolovala a bylo to opraveno, tehdy už dávno, ale teď se to zase nepočítá!

Zajímavé:  Jak odstranit make-up z dítěte v The Sims 4.

Julerra

Uchazeč

Moderátor
Zprávy 4.491 Úspěchy 2.090 Ocenění 3.750
a teď se to zase nepočítá! Úžasné, samozřejmě. Ve skutečnosti sada neobsahuje nic jiného než 7 typů identických stran s identickými akcemi, ale ani to není funkční. Zřejmě budeme muset dělat obyčejné svatby na oblouku v rámci Home Party)

D03Anna

Elf

pravidelný
Vzkazy 3.130 965 Úspěchy 1.127 Ocenění XNUMX XNUMX Obecně je funkce sezení na podlaze cool, ale nyní tyto svatby, zvláště s velkým počtem hostů, začaly vypadat ještě absurdněji X)))

Julerra

Uchazeč

Moderátor
Vzkazy 4.491 2.090 Úspěchy 3.750 03 Ocenění XNUMX XNUMX DXNUMXAnno, wow, ale na druhou stranu, pokud nemáte židle, tři hodiny stát a blokovat výhled?) Kdyby svatba byla ve stylu hippies, pak by vše vypadalo docela organicky

Sestra

pravidelný
Zprávy 2.981 790 Úspěchy 1.193 Ocenění XNUMX XNUMX Lidi, nevím, jestli je to vlastnost nového přírůstku, nebo jestli je to aktualizace základny, která byla před ním, ale ŽIVOTNOST SVATEBNÍCH DORTŮ JE DELŠÍ. Hurá. Je to tak, že jsem nainstaloval oba společně, takže nemohu s jistotou říci, který z nich je zodpovědný.
Tento trik ale funguje, pokud si koupíte dort v kiosku. Pokud nakupujete přes počítač, pak je doba pouze 10 hodin. Při nákupu v kiosku je expirační doba 1 den a 15 hodin. A přidali nové barvy svatebního dortu? Poslední úprava: 16. září 2022

bej relj

Ověřeno
Vzkazy 229 Úspěchy 175 Ocenění 20 Po zkouškách jsem se konečně rozhodl „odpremiérovat“ svatbu v mé hlavní rodině. Dal jsem si klíčovou podmínku – nafotit svatební fotografie. To se ukázalo jako hlavní problém.
Není snadné zachytit střelu a na veřejných akcích to není vůbec snadné. Přistihl jsem se, jak přemýšlím, jak by bylo snazší mít tok herního času z pohledu profesionální kamery, než zastavit všechno a všechny. Pak bych jen všechno fotil a ve výsledku vybral ty nejlepší záběry, ale běda.
Jakmile se mi podařilo zachytit právě ten okamžik, jeden z hostů se jistě objevil v záběru a přikryl novomanžele celým tělem. Hosté neustále skákali z místa na místo a přešlapovali v uličce.
Třešnička na dortu – pokud je jeden z manželů slavný, připravte se na svatbě na dav ječících fanoušků obklopujících pár a omdlévajících.
Celkově jsem v tom všem našel jedno plus: pořádat svatební událost bez požadavku na focení na památku (alespoň u oblouku) mi připadá super snadný úkol. Poslední úprava: 19. září 2022

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 z disku.

Julerra

Uchazeč

Moderátor
Zprávy 4.491 2.090 Úspěchy 3.750 XNUMX Ocenění XNUMX XNUMX No, co udělali Dali mi žádost o požehnání manželství, ale nepřipojili moodlety? VrCHC8g.pngO minutu později už budoucí tchyně vstoupila do role Zdroj: thesims.cc

Jak pozvat hosty na obřad v The Sims 4?

Obřady v The Sims 4 jsou důležité události, během kterých mohou vaši Simíci potřebovat podporu a účast ostatních Simíků. Ať už se jedná o svatbu, narozeniny nebo jinou významnou událost, pozvání hostů může do hry přidat speciální okamžiky a zábavu. V tomto článku vám řekneme, jak správně a pohodlně pozvat hosty na obřad v Sims 4.

1. Příprava akce

Než pozvete hosty, musíte vytvořit událost a připravit ji k pořádání. Vyberte si typ obřadu (svatba, narozeniny, promoce atd.) a promyslete si místo, kde se bude konat. Poznámka: Ujistěte se, že máte dostatek místa pro účastníky a vhodný nábytek pro akci.

2. Výběr hosta

Před pozváním hostů se rozhodněte, kdo bude na událost pozván. Můžete si vybrat postavy ze hry Sims 4 od svých přátel, rodiny nebo kolegů. Vyberte ty, které podle vás budou pro tuto událost nejzajímavější a nejvhodnější.

3. Nabídka „Pozvání hostů“

Vstupte do konstrukčního režimu a vyberte požadovanou budovu nebo místnost, kde se bude konat obřad. Klikněte pravým tlačítkem myši na vybranou oblast a vyberte „Pozvat hosty“. Otevře se speciální nabídka „Pozvat hosty“.

4. Výběr hostů ze seznamu

V nabídce Pozvat hosty se zobrazí seznam všech vašich Simíků. Vyberte ty, které chcete pozvat na obřad, kliknutím na jejich ikonu. Budou přidáni na seznam pozvaných hostů.

5. Další nastavení

Nabídka Pozvat hosty má také další užitečné funkce pro nastavení vaší události. Můžete nastavit čas začátku a konce, zvolit dress code (oblek, uniforma atd.) a nakonfigurovat další parametry události.

Zajímavé:  Jak zakázat potřeby v Sims 4.

6. Vyplnění a odeslání pozvánky

Jakmile vyberete všechny hosty a nastavíte událost, klikněte na tlačítko „Hotovo“ nebo „Odeslat pozvánku“. Vaši pozvaní hosté obdrží oznámení o pozvánce a mohou ji přijmout nebo odmítnout.

Nyní máte kompletní sadu pokynů, jak pozvat hosty na obřad v The Sims 4. Upozorňujeme, že každá událost může mít své vlastní charakteristiky a další funkce. V takovém případě nahlédněte do příslušných příruček a školicích zdrojů, kde najdete podrobnější informace. Bavte se a hodně štěstí při obřadech Sims 4!

 • A to už byla přehlídka nahých ženských zadků z TDV =).
 • Potřebujete webovou stránku s podrobnými charakteristikami Samsung E250? Děkuji předem.
 • Proč muslimové po modlitbě natahují ruce dopředu a otírají si tváře?
 • Věk a zodpovědnost
 • Na Silvestra budeme plout na všech televizních kanálech
 • První housle ve vesnici. to je.. kdo?))).. dobré ráno všem)))
 • Pro velký a mocný Spartak?
 • Co si myslíte o mé image fotografa?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»