Jak

Jak používat podložky v The Sims 4

Mnoho mých modů již nemá soubor skriptu nebo bylo vylepšeno (např. doba načítání), aby podporovaly XML Injector Mod.

Ostatní odkazy

úvěr

Velké díky všem tvůrcům skriptů:

+ Turbodriver
+RoBurky
+ Nisa K.
+frank
+LeRoiDeTout
+ Scumbumbo
+ Položka 51

pravidla

Moje mody můžete upravovat pouze pro své osobní použití!

Nenahrávejte moje mody na žádné jiné stránky!

Tato práce podléhá licenci Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License

Doporučení

Dress Code | Vlastní vlastnosti šarže Tento mod přidává do hry šest nových vlastních vlastností šarže, které vám umožní přizpůsobit každou šarži tomu, co by měli Simíci nosit. [[VÍCE]]Když se Simíci objeví na pozemku, kde je aktivní jedna ze sedmi vlastností lotu (viz níže), změní se na.

Dress Code | Vlastní vlastnosti šarže

Tento mod přidává do hry šest nových vlastních vlastností lotu, které vám umožní přizpůsobit každý lot, co by měli Simíci nosit.

Když se Simíci objeví na pozemku, kde je aktivní jedna ze sedmi vlastností lotu (viz níže), změní se na konkrétní kategorii oblečení.

Vlastnosti musí být přidány do lotu, než se tam vaši Simíci objeví! Použijte pouze jednu vlastnost na šarži

Dostupné vlastnosti Dress Code (funguje na každé šarži):

 • Atletický
 • Plavky
 • Formální
 • Párty
 • Oblečení na spaní
 • Každý den

Volitelné jako dostupné doplňky:

 • Nahý
 • Horké a studené počasí (období)
 • Pracovní NPC nejsou ovlivněny

Jak Mod funguje:

 • Poté, co se vaši Simíci objeví na losu, získají skrytého Buffa.
 • To dá Simíkům vysoké autonomní chování, aby se mohli převléknout do určitého oblečení. Po jejich změně bude Buff smazán.
 • Bohužel NPC Simíci, kteří se objeví, nejsou ovlivněni „Enter_Lot_Loots“, takže jsem přidal tag „on_interaction_loot“. To znamená, že NPC změní oblečení, když provádějí interakce. Nezmění se hned na začátku jako aktivní Simíci.
 • Všichni Simíci dostanou nového Buffa poté, co se změní. Tento Buff by jim měl zabránit, aby se znovu a znovu měnili.
 • Interakce jako hraní basketbalu atd. stále je nechá znovu změnit oblečení! Použití formálního znaku v tělocvičně nebude dávat velký smysl^^
 • Když Simíci sedí atd. při výměně oblečení udělají známý „Glitch“, který vypadá, jako by plavali
Zajímavé:  Jak pořídit krásné snímky obrazovky v The Sims 4.

Dress Code Gadget

Gadget je k dispozici prostřednictvím nabídky Build v části AppliancesMiscellaneous
Díky tomu budete moci donutit vybrané Simíky, aby změnili svůj outfit. Můžete si vybrat až 50 Simíků.
Lze jej použít na šarže s rysy šarže Dress Code (pouze konkrétní oblečení) nebo bez rysů šarže (všechny outfity).

Volitelné doplňky

Spousta výzvy
Addon, který přesune vlastnost lotu na lotovou výzvu, protože můžete mít pouze tři vlastnosti lotu, ale neomezený počet lotových výzev

Dostupné jazyky:
angličtina (výchozí),
Němčina ode mě
polština (od Pawlq),
ruština (od TheSimmer26),
francouzsky (od Cinthily/ Lorraine5530 ),
čínština (od Christine_jxn/ Licer),
portugalština (od Guedesrs/Ana Carolina),
španělština od almamia,
nizozemština byeeyeetes,
Italsky od zaffirogarnet
Zjednodušená čínština od Licer
Dán od Miasimmer/Misling

Jak stáhnout tento mod:

Informace o všech možných možnostech stahování naleznete zde

obrazobraz

Tagged as: littlemssamsims 4modsgameplaylot trait

 1. amommyof2thing se to líbilo

Jak koupit vložky a tampony na The Sims 4 Slice of Life

Jak koupit vložky a tampony na The Sims 4 Slice of Life

Pokud přemýšlíte, jak koupit vložky a tampony ve hře Sims 4 slice of life, jste na správném místě. Tampony jsou bezpečné pro mladé dívky, i když je nepoužívají. Můžete je použít pro děti od 10 let, ale teenageři je možná budou chtít začít používat pro aktivnější postavy. Tampony jsou baleny ve fialových krabičkách s nápisem „Kaya“. Pokud potřebujete větší množství, můžete o něj požádat jiného Simíka.

Mod menstruačního cyklu

Mod menstruačního cyklu v Sims 4 Slice of Life přidává ženám Sims realistický měsíční cyklus. Budou muset každých pár hodin měnit vložky a mít výkyvy nálad. Během menstruace budou také zažívat křeče a chutě na jídlo. Někteří hráči funkci období úplně deaktivují. Případně mohou použít „Chill Pill“ v Wonderful k vypnutí menstruace.

Zajímavé:  Jak získat dlaždice v The Sims 4.

Mod menstruačního cyklu přidává schopnost automaticky používat vložky a tampony a přimět je, aby je používaly, když jsou v inventáři. Simíci vyhledají nejbližší toaletu, aby přiložili vložky a odhodili je. Nechybí ani nastavení pro úpravu savosti tamponů. Ty lze nalézt v části Těhotenství a báječná nastavení. Dobrým způsobem, jak změnit savost vašich tamponů, je zakoupit si vlastnost Extra Absorbency z obchodu Rewards Store.

Interrupce

„Interakce s potraty ve hře Sims 4“ je ve hře kontroverzní téma. Navzdory kontroverznosti tohoto tématu má mod spoustu pozitiv, včetně možnosti vybrat si, zda má váš simík dítě nebo ne. Můžete si také vybrat, zda chcete, aby se vaše simínka cítila provinile, nebo se jí ulevilo, když si vybere to druhé.

Možnost potratu je stejná pro dospělé i dospívající. Těhotné dospívající projdou stejnými fázemi těhotenství jako dospělí, včetně všech nálad. Budou mít také stejné výsledky: zdravé dítě! Proces lze urychlit tím, že se rozhodnete, který moodlet chcete zažít. Skenováním můžete dokonce určit pohlaví dítěte. Dítě, které budete nosit, vyroste jako kterékoli jiné dítě ve hře.

Antikoncepční pilulky

Pokud hledáte cheat k použití antikoncepčních pilulek v The Sims 4 Slice of Life, už nehledejte. Tyto pilulky je možné zakoupit ve hře Sims Corner. Měli byste si však uvědomit, že jejich používání ve hře může mít za následek nepříjemné vedlejší účinky, včetně špinění a flirtování. Kromě toho mohou mít pilulky nepříznivé účinky na zdraví vašich Simíků.

Antikoncepční pilulky na Sims 4 Slice of Life můžete zajistit tak, že je budete používat při sexu. Pilulky fungují tak, že přerušují ženský menstruační cyklus. Tři dny po použití však ztrácejí účinek a fungují pouze po zbytek ženského menstruačního cyklu. Fungují také jako kondomy. Kondomy jsou k dispozici pro muže i ženy Simíky.

Zajímavé:  Jak vzkřísit Simíka v cheatu The Sims 4.

Body image systém

Nákup vložek a tamponů je klíčovým aspektem ženské hygieny v The Sims 4. Ženy mají různý menstruační cyklus – některé jsou mírné, zatímco jiné jsou silnější. Pokud váš Simík zažívá silné proudění, krev zašpiní její oblečení a spodní prádlo. Naštěstí je snadné získat menstruační vložky a tampony v The Sims 4.

Chcete-li, aby období vašeho Simíka bylo realističtější, můžete si koupit menstruační produkty v režimu Koupit. Pokud je váš Simík žena, bude si muset vyměnit vložky každých pár hodin, jinak bude mít křeče a změny nálady. Abyste tomu zabránili, můžete si pořídit funkci Tampon Controller, která jí každé čtyři hodiny připomene, aby si tampon vyměnila. Tampony lze zakoupit v krabičkách, které lze zakoupit v nabídce Režim nákupu. Pokud má váš Simík měsíční cyklus, budete se chtít ujistit, že dostane dvě nebo čtyři krabice za měsíc, aby na to byli připraveni.

Nákup vložek

Pokud máte problémy s menstruací, můžete si ve hře koupit vložky a tampony. Tampony jsou bezpečné a mohou je používat i děti od deseti let. Teenageři je možná budou chtít vyzkoušet také, protože je mohou používat jiní Simíci. Tampony jsou baleny ve fialových krabičkách s označením Kaya. Abyste svým Simíkům pomohli najít nějaké podložky navíc, můžete také požádat ostatní Simíky, aby je darovali.

Také si budete chtít udělat zásoby těchto věcí, aby vaši Simíci zůstali zdraví. Nákup vložek a tamponů jim pomůže zůstat zdraví a daleko od nebezpečí. Je také dobré zásobit se kondomy, protože zabrání vašim Simíkům otěhotnět. Můžete je najít v Králičí díře a umístit je do světa, aby je vaši Simíci mohli dát svým přátelům.

Zajímavé:  Jak si obléknout brnění Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»