Jak

Jak potkat mimozemšťana v The Sims 4

The Sims 4: Pusťte se do práce! — Náhled na Vetřelce, stavebnictví, maloobchod a mnoho dalšího od Sims-Online

The Sims 4: Pusťte se do práce! je nový přírůstek, na který jsme všichni čekali. Přidává do hry zcela nové, vzrušující funkce, které umožňují, aby se váš Simík stal skutečným similionářem! S novým systémem maloobchodu, kariérou lékaře, vědce a detektiva můžete vydělávat peníze jako nikdy předtím! Dostanete také šanci potkat skutečného mimozemšťana při procházce po okolí nebo si dokonce vytvořit portál do jejich světa – Sixam.

Sixam je místo, kde žijí mimozemšťané!

Začněme přehledem mimozemského světa – Sixamem. Jak můžete vidět ze snímku obrazovky, je krásně zdobený různými formami mimozemské flóry, jako jsou stromy, houby a všechny druhy rostlin. Bílá, téměř světélkující tráva inspiruje k nádhernému zážitku při procházce v zemi mimozemšťanů. Dekorace nalezené ve světě mohou být použity ve vaší domácí oblasti pomocí cheatu. Patří mezi ně létající květiny, bílá tráva a velké fialové nebo modré houby. Za zmínku stojí i nové předměty ke sbírání – rostliny, stromy, kovy, krystaly a zcela nový typ předmětu: Geody. Během hry budete moci nasbírat šest Geod leštěním surových Geod ve světě Sixam. sims-4-get-to-work-preview-alien-worldMimozemský svět se jmenuje Sixam a je úžasný! Do mimozemského světa se dostanete pouze jedním způsobem. K tomu musíte být vědcem a vytvořit Generátor červích děr. Poté budete muset upgradovat generátor pomocí nástroje Invention Constructor. Pokud váš Sim dorazí do Sixamu, nebude moci používat telefon, protože tam není žádná mobilní telefonní služba. Pokud si chcete udělat selfie nebo něco vyfotit, budete si muset vzít fotoaparát. sims-4-get-to-work-preview-alien-plantsV Sixamu najdete nové rostliny, které si můžete vzít
vezměte si je s sebou a vypěstujte si je na vlastní zahradě.

Cizinci

sims-4-get-to-work-preview-alien-det

Co tedy samotní mimozemšťané? Zajímavý fakt, který jsem objevil při hraní rozšíření, je, že když na vašem pozemku zemře mimozemšťan, zanechá na pozemku speciální náhrobek nebo urnu. Když se narodí, dítě dostane speciální postýlku. Je zde také možnost hrát za rasu mimozemšťanů ve vlastní rodině. Létající postýlka pro malé mimozemšťany Azure Bowie na Skype potvrdil zajímavý fakt o mimozemšťanech. Mužské těhotenství je možné, pokud byl váš Simík unesen mimozemšťany. I během těhotenství budou moci muži rodit v nemocnici, stejně jako ženy! Mimozemšťany můžete najít nejen v jejich vlastním světě Sixam, ale také ve své vlastní oblasti! Mohou být převlečeni za běžné Simíky a ani je nepoznáte, když se poklidně procházejí po městě. Ale ve svém domovském světě budou vypadat jako běžní Simíci, ale se zelenou, modrou nebo fialovou pletí. Screenshoty jejich vzhledu nemáme, ale určitě se objeví!

Zajímavé:  Jak získat herecké dovednosti v Sims 4.

Začněte svůj vlastní podnik

Oh, dostali jsme se k mé oblíbené části! Mohu strávit spoustu času prodejem věcí a podnikáním ve svých obchodech. Máte mnoho obchodních příležitostí, můžete prodávat téměř cokoli včetně rostlin, zeleniny, fotografií, potravin, pečiva, vašich knih a mnoho dalšího.

Budování vlastního obchodu

sims-4-get-to-work-preview-retail

Vybudování prodejny může trvat dlouho, ale pokud nechcete jít do problémů, existují již hotové místnosti, které můžete umístit na své firemní stránky. Pokud se rozhodnete postavit si prodejnu sami, máte mnoho skvělých příležitostí, jak si vytvořit svůj vysněný obchod. Na okna vaší provozovny můžete umístit různé obtisky a různými způsoby upravit vzhled prostoru. Okna a dveře obsažené v doplňku mohou být natřeny bílou, černou a jinou barvou. Při zdobení obchodu sami uvidíte, kolik funkcí nový doplněk přidal! Chatujte s návštěvníky a získejte body obchodních dovedností.
Můžete je vyměnit za vylepšení vašeho obchodu.
Výběr produktů k prodeji v obchodě Řekněme, že chceme prodávat dětské oblečení a naší cílovou skupinou budou děti (logické, že?). Dětské figuríny můžete umístit do svého obchodu a obléknout je. Budete mít možnost využít dva druhy figurín, moderní a realistické a samozřejmě chlapce a dívky. Pokud si přejete, můžete také změnit pózy figurín. Dále byste měli vytvořit místo, kde se děti mohou bavit s hračkami, a vedle něj je regál s hračkami na prodej. Jako manažer můžete kliknout na libovolnou položku a dát ji do prodeje, čímž k položce přidáte cenovku. Nebudete si moci vybrat cenu pro každou jednotlivou položku, ale budete moci změnit celkovou cenovou hladinu pro všechny položky najednou. Když jsem se snažil začít podnikat, různé možnosti řízení mi opravdu pomohly přilákat více návštěvníků. Jakákoli akce ve vašem obchodě vám poskytne body obchodních dovedností. Jedná se například o povídání s návštěvami, utírání polic, doplňování zásob a mnoho dalšího. Tyto body lze vyměnit za nové předměty, více prostoru za zboží nebo nové příležitosti. Při získávání bodů Business Skill Points získáte také prodejní a obchodní zkušenosti. To vše platí pro vaše pracovníky. Správa financí vaší firmy není složitá. Můžete investovat peníze své rodiny do svého podnikání, což vám umožní rozjet podnikání, rozšířit ho nebo ho propagovat.

Zajímavé:  Jak spustit originál pro hru Sims 4.

Náhled pro stavitele a dekoratéry

Jako stavaři mi nová okna a dveře připadaly úžasné, zejména proto, že se dají natřít úplně bílou barvou. Když jsem zjistil, že přidali prahy pro ploty, byl jsem naprosto nadšený. Přibyly také rezavé ploty a schůdky. Kromě toho jsem si všiml, že na střechách, bazénech, fontánách a dalších částech stavby nic nepřibylo. Málem bych zapomněl, přidali také spoustu světlých koberců. Na druhou stranu v nákupní sekci je spousta novinek! Pro budoucí stavby jsou nejlepšími možnostmi velká stropní svítidla, nástěnné televizory a nové rostliny pro domácnost. Budete mít také příležitost otevřít mnoho objektů pomocí nových lomů. Chcete vytvořit domov pro mimozemšťany? Žádný problém! Můžeme dokonce změnit styl vaší poštovní schránky! Mimozemské dekorace pro vaše stránky lze získat pomocí cheatu. V nákupní nabídce najdete jen pár mimozemských předmětů, například stromy.

Nové kariéry

sims-4-get-to-work-preview-scientist

V The Sims 2: Do práce jsem měl čas vyzkoušet pouze 3 nebo 4 nové kariéry! Fungují stejně jako společenské akce. Dostanete cíle, které je třeba splnit do konce pracovního dne. Někdy se objeví hlavní cíl, například když těhotná Simka navštíví nemocnici. Budete mít na výběr, zda budete následovat svého Simíka do práce nebo zůstat na svém domácím pozemku se zbytkem Simíků ve vaší domácnosti. Jo, a bude tam také nová událost, jako obchodní večírek nebo něco podobného. Mělo by to být zábavné. Spřátelte se s konstruktérem vynálezů a odemkněte mu nové návrhy.

Vědecká kariéra

sims-4-get-to-work-preview-scientist-2

Jako vědec budete moci vytvářet séra. Tato séra mohou být užitečná pro různé věci, od prodloužení života až po změnu postavy vašeho Simíka! Malá rada, která se bude hodit budoucím vědcům. Ne. Lis. Velký. Červené. Knoflík! Měl jsem možnost vytvořit a otestovat některé vynálezy, například Sim Beam. Pokud si ji vezmete s sebou, můžete ji použít, kdekoli budete chtít. Můj Sim to použil u několika pacientů, když pracoval jako lékař. Pacienti skončili zmrzlí a třásli se zimou i poté, co byli vysvobozeni z ledových pout. Nejvíce se mi líbil Invention Constructor. Při společném vymýšlení se můžete spřátelit a mluvit se strojem! Generátor červích děr se stane portálem do mimozemského světa, jakmile jej vylepšíte notoricky známým konstruktérem vynálezů. K vytvoření generátoru je nutný kariérní postup
červí díry a cestujte do vzrušujícího světa mimozemšťanů.

Zajímavé:  Jak pochopit, zda The Sims 4 vyžaduje druhý disk.

Kariéra lékaře

sims-4-get-to-work-preview-deliver-baby

Být lékařem je docela jednoduché. Budete muset diagnostikovat pacienty, provádět testy, porodit děti a provádět domácí hovory. Nenašla jsem nic, co by nebylo ukázáno v traileru nebo blozích, ale na doktora jsem hrála jen krátce a možná mi něco uniklo. Zajímalo mě, kdy bude možné otevřít model kostry, a dozvěděl jsem se, že k tomu budu muset dosáhnout devátého kariérního stupně. V místní nemocnici mohou otěhotnět a porodit ženy i muži!

Fotografické a pekařské dovednosti

sims-4-get-to-work-preview-baking

Fotografická dovednost je novou, velmi skvělou součástí nové aktualizace. Nyní můžeme dělat selfie nebo fotit všude. Fotografie budou přidány do inventáře vašeho Simíka a lze je prodat nebo pověsit na zeď jako dekorace. Na fotky můžete také použít různé filtry, stejně jako na Instagramu. Dovednost Pečení přidává do The Sims 4 řadu nových chutných receptů. Některé recepty vyžadují specifické přísady. Pokud chcete, můžete si dokonce založit vlastní pekárnu a prodávat své pečivo! Odemkněte mnoho nových receptů a zároveň rozšiřte své pečicí dovednosti.

Magnolia Promenade District

Magnolia Promenade je oblast, která obsahuje čtyři pozemky: jeden prázdný a tři obchody. Můžete stavět, co chcete. Areál vypadá jako nákupní zóna a zahrnuje i parčík a dětské hřiště. Doufal jsem ve větší plochu, jako mnoho fanoušků po celém světě.

Neočekávané změny CAS

Nová kosmetika mě mile překvapila a bylo docela vtipné vidět Rosanu ze SimsNetwork a Marie skoro křičela slastí, když je uviděli. Nyní můžete svým Simíkům přidat elfí nebo mimozemský make-up. Věřte mi, je to úžasné! Přibylo také mnoho nových rtěnek. sims-4-get-to-work-preview-doctorKdyž má Simík takové srdce nad hlavou, znamená to, že je nemocný.
a musí navštívit lékaře. sims-4-get-to-work-preview-simrayTento modrý Simík není mimozemšťan, ale byl jednoduše vystaven The Sims 4 Sim Beam: „Dejte se do práce! vyjde 2. dubna 2015 ve všech evropských zemích (Potvrzeno SimGuruAzure). Datum vydání se může ve vaší zemi lišit. Budete si moci koupit The Sims 4: Do práce! na Origin nebo v obchodech ve vašem městě. Byl jsem pozván na předpremiéru hry The Sims 4: Do práce! od EA v Nizozemsku. Tato akce se konala 12. března 2015 a trvala 4.5 hodiny. Naučil jsem se hodně o novém rozšiřujícím balíčku The Sims 4: Do práce! a rád zodpovím vaše dotazy! Zdroj: sims-online.com

Zajímavé:  Jak onemocnět v kódech The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»