Jak

Jak porodit kotě v The Sims 4

Sims xnumx je oblíbená počítačová hra, kde má každý hráč možnost vytvářet a ovládat virtuální postavy. Kromě lidí hra nabízí možnost mít kočky a zjistit, jak přesně se rozmnožují. Chov koček je jednou z nejoblíbenějších funkcí hry, takže vědět, jak tento proces funguje, je velmi užitečné.

Aby se kočky v The Sims 4 rozmnožovaly, musíte provést několik jednoduchých kroků. Nejprve se musíte ujistit, že máte na svém pozemku několik koček. Pak je potřeba upravit vztah mezi kočkami tak, aby se k sobě chovaly přátelsky. K tomu si s nimi můžete hrát, krmit je, hladit je. Když o sebe kočky začnou projevovat zájem, objeví se možnosti chovu.

Zajímavé:  Jak vypadá složka zásobníku v The Sims 4.

Chcete-li chovat kočky v The Sims 4, musíte si vybrat jednu ze svých koček, kliknout na ni pravým tlačítkem a vybrat možnost „Plemeno“. V okně, které se objeví, budete požádáni, abyste vybrali jinou kočku, se kterou se chcete pářit. Po výběru partnera se kočky zapojí do chovu, což nějakou dobu potrvá.

Příprava koček na chov v The Sims 4

Než začnete chovat kočky v The Sims 4, musíte zvířeti poskytnout určitou přípravu. V této části pokryjeme několik kroků, které vám pomohou úspěšně chovat vaše kočky ve hře.

1. Zvyšte interakci mezi kočkami

Než začnete s chovem, ujistěte se, že vaše kočky mají vysokou úroveň vzájemné interakce. Toho lze dosáhnout hraním se zvířaty, jejich častým krmením a ošetřováním.

2. Poskytněte pohodlné prostředí

Pro úspěšný chov koček je důležité vytvořit jim vhodné podmínky. Zajistěte dostatek míst pro odpočinek a spaní, stejně jako speciální předměty, jako je kočičí domeček nebo postel. To pomůže kočkám cítit se pohodlně a podpoří páření.

3. Udržujte své kočky zdravé

Zdraví koček hraje důležitou roli v jejich schopnosti reprodukce. Před pokusem o páření se proto ujistěte, že jsou obě zvířata ve výborné fyzické kondici a bez jakýchkoli nemocí. Pravidelně kontrolujte zdraví svých koček a v případě potřeby věnujte náležitou péči.

4. Pozorujte nálady svých koček

Nálada kočky je dalším důležitým aspektem, který může ovlivnit jejich páření. Věnujte pozornost emocionálnímu stavu zvířat: pokud se zdají být šťastná a spokojená, může to být dobré znamení pro chov. Pokud vykazují známky stresu nebo agrese, je nejlepší počkat a zkusit to později.

Dodržováním těchto jednoduchých tipů můžete úspěšně připravit kočky na chov v The Sims 4. Pamatujte, že proces chovu může nějakou dobu trvat, takže buďte trpěliví a postupujte podle pokynů hry.

Zajímavé:  Jak otočit místnost v The Sims 4.

Výběr správného partnera pro vaši kočku

Partner se vybírá pro samce, takže pro výběr partnera musí mít dívka alespoň jednoho kocoura (kočku) ve stejném domě nebo v domě souseda. Interakce s kočkou může být navázána hrou, blízkostí nebo interakcí. Nejprve je potřeba se navzájem poznat, a pak se rozhodnout, zda je kočka vhodná pro další chov.

Jak vybrat partnera pro kočku?

Při výběru partnera pro kočku v The Sims 4 se doporučuje zvážit několik kritérií:

 • Genetika. Partner musí mít dobré geny, aby potomci byli zdraví a atraktivní.
 • Charakter. Partner musí mít přátelskou a tolerantní povahu, aby s kočkou dobře vycházel a byl dobrým otcem.
 • Zdraví. Partner musí být zdravý a nemít genetická ani dědičná onemocnění.
 • Stáří. Partner musí být v chovném věku, aby mohl produkovat potomstvo.

Jakmile je pro kočku vybrán vhodný partner, může začít proces rozmnožování.

Výběr vhodného partnera pomocí tabulky

Charakterizace Důležitost
Genetika Vysoký
znak Průměr
Zdraví Vysoký
Věk Vysoký

Pomocí této tabulky můžete vyhodnotit, které vlastnosti partnera jsou pro kočku nejdůležitější.

Vytváření pohodlných podmínek pro reprodukci

Pro úspěšný chov koček v The Sims 4 je velmi důležité vytvořit pro ně správné podmínky. Zde je několik doporučení:

 1. Zajistěte kočkám pohodlný domov. Potřebují jedno nebo vícestupňové krmné stanice, útulné spací prostory a čisté odpadkové koše.
 2. Udržujte si doma optimální teplotu. Kočky se nejlépe rozmnožují při pokojové teplotě, kolem 20-25 stupňů Celsia.
 3. Krmte své kočky pravidelně kvalitním krmivem. Je důležité zajistit jim vyváženou stravu, která obsahuje všechny potřebné vitamíny a mikroelementy.
 4. Zajistěte kočkám přístup k čerstvé vodě. Čistý a čerstvý zdroj vody udrží jejich tělo zdravé.
 5. Vytvořte klidné a bezpečné prostředí kolem koček. Ujistěte se, že v domě není neustálý hluk, stresové situace nebo nebezpečné předměty, které by mohly kočkám ublížit.
 6. Poskytněte kočkám příležitosti k fyzické aktivitě a hře. Běhání, skákání a hraní jim pomáhá zůstat fit a zvyšuje jejich šance na úspěšnou reprodukci.
 7. Pravidelně navštěvujte svého veterináře. To vám umožní sledovat zdraví vašich koček a okamžitě identifikovat a léčit jakékoli problémy, které mohou nastat.
Zajímavé:  Jak zakázat césuru v The Sims 4.

Vytvoření pohodlného chovného prostředí pro kočky v The Sims 4 vám pomůže získat zdravé a šťastné potomky.

Správná výživa a péče o kočky

Kočičí žrádlo

Při výběru krmiva pro vaši kočku se ujistěte, že obsahuje všechny základní živiny, jako jsou bílkoviny, tuky, sacharidy, vitamíny a minerály. Krmivo by mělo být vyvážené a odpovídat potřebám vaší kočky.

Do jídelníčku své kočky můžete zařadit i přírodní potraviny, jako je čerstvé maso, ryby a zelenina. Před zavedením nových potravin do jídelníčku vaší kočky se však určitě poraďte se svým veterinářem.

Voda

Zajistěte své kočce přístup k čerstvé, čisté vodě po celý den. Ujistěte se, že voda je vždy čistá a čerstvá a pravidelně ji vyměňujte.

Péče o kočky

Pravidelné kartáčování pomůže vaší kočce vyhnout se chlupům a lupům. Krmení správným krmivem také podporuje zdravé vlasy, díky nimž jsou lesklé a husté.

Nezapomeňte také, aby byla vaše kočka aktivní a hrála si. Hračky a škrabadla pomohou vaší kočce zůstat fit a předcházet nudě.

Je důležité si uvědomit, že péče o kočky je individuální proces a potřeby každé kočky se mohou lišit. Máte-li dotazy nebo obavy, vždy se obraťte na svého veterináře, který vám poskytne osobní rady.

Objasnění úspěchu reprodukce v The Sims 4

V The Sims 4 se kočky mohou rozmnožovat, pokud jsou ve stejném domě nebo sousední oblasti samec a samice. Nicméně, stejně jako v reálném životě, reprodukce není vždy úspěšná.

1. Vztahová úroveň

K úspěšnému chovu koček v The Sims 4 je důležité, aby měly dobré vztahy. Muž a žena spolu potřebují trávit hodně času, aby upevnili pouto. Toho lze dosáhnout prostřednictvím herních aktivit, jako je hraní s míčem nebo pouhé povídání.

2. Přiměřený věku

Kočka musí být dost stará na to, aby se mohla rozmnožovat. V The Sims 4 se kočky stanou dospělými po dosažení 3 dnů ve hře. Mějte také na paměti, že pro kočky je nejlepší množit se ještě před dosažením vysokého věku.

Zajímavé:  Jak se zbavit toxikózy v The Sims 4.

Chcete-li zajistit, aby vaše kočky měly úspěšný chov, dodržujte tyto pokyny. Pamatujte, že v The Sims 4 je chov koček herním zážitkem a výsledky se mohou lišit v závislosti na náhodných faktorech a náladě vašich Simíků.

Proces reprodukce v Sims 4

V The Sims 4 se postavy, včetně koček, reprodukují automaticky, když jsou splněny určité podmínky.

Aby se kočky mohly rozmnožovat, musí být v herním světě dvě kočky různého pohlaví. Pár koček musí být dospělý, nekastrovaný a mít mezi sebou přiměřeně dobrý vztah.

Když jsou splněny všechny podmínky, mají kočky možnost se „křížit“. V tomto případě musí být oba rodiče v dobrém zdravotním stavu a bez jakýchkoliv aktivit a úkolů.

Interakce mezi kočičími rodiči je možná pouze v určitých časech, kdy simulace není zaneprázdněna jinými aktivitami. Pár koček si může náhodně začít „hrát si spolu“ nebo „mazlit se“, což naznačuje, že jsou připraveny k rozmnožování.

Po „křížení“ koček se narodí nové kotě. Vzhled a vlastnosti kotěte závisí na rodičích a také na různých faktorech, jako jsou jejich geny a schopnosti.

Koťata vyrostou během několika herních dnů a stanou se nezávislými zvířaty, která lze ovládat. Hráč může vybrat jméno pro novorozené kotě a sledovat jeho vývoj.

V The Sims 4 tedy reprodukce koček podléhá řadě podmínek a hráč může sledovat proces vývoje a růstu nových generací kočičích postav.

Popis speciální akce pro reprodukci

V The Sims 4 existuje speciální akce, která umožňuje kočkám rozmnožovat se. Tato akce se nazývá „Make Puppies“ a je dostupná pouze pro partnerské kočky různých pohlaví. Aby se kočky mohly rozmnožovat, musí splňovat určité podmínky.

1. Udělejte si speciální romantický večer

Než začnete s chovem koček, je nutné vytvořit romantickou atmosféru. Je důležité, aby se oba partneři cítili dobře a vnímali se jako potenciální partneři pro chov.

Zajímavé:  Jak najmout svého Simíka v The Sims 4.

2. Vyberte příslušnou možnost akce

Když je vaše kočka již v romantické náladě, musíte z kontextové nabídky interakce s druhou kočkou vybrat akci „Vyrobte si štěňata“. Po zvolení této akce zahájí kočky proces rozmnožování.

Upozorňujeme, že ne všechny kočky se mohou množit. Některá plemena koček, jako lidští Simíci, mohou být potenciálně neplodná. Proto je před pokusem o reprodukci důležité zajistit, aby oba partneři byli schopni otěhotnět.

Akce: Výsledek:
Udělej si štěně Možnost chovu koček
Zkontrolujte velikost rodiny Informace o aktuálním počtu členů rodiny
Zobrazit genealogii Informace o původu kočky

Vezměte prosím na vědomí, že proces rozmnožování může nějakou dobu trvat. Jakmile vaše kočka otěhotní, budete muset počkat několik dní ve hře, než porodí štěňata.

Nyní víte o speciální akci „Vyrobte štěňata“, která umožňuje kočkám množit se ve hře Sims 4 Nastavte správnou atmosféru, vyberte si správnou akci a užijte si proces chovu virtuálních koček.

Pozorování reprodukčního procesu ve hře

Aby se kočky mohly v The Sims 4 množit, musí být splněny určité podmínky. Ve hře je možnost pozorovat proces rozmnožování koček a být aktivním účastníkem tohoto procesu.

Podmínky pro chov koček v The Sims 4

Než se kočky budou moci rozmnožovat, je třeba provést následující kroky:

 1. Ujistěte se, že máte alespoň dvě dospělé kočky různého pohlaví. Pro úspěšné rozmnožování je nutná přítomnost samce a samice.
 2. Ujistěte se, že je v domě dostatek místa pro nová štěňata. Pro vytvoření dětského pokoje je nutné zajistit materiály.
 3. Zajistěte přístup ke kočičím pamlskům a vodě v domě. To pomáhá připravit kočky na chov a zlepšuje jejich zdraví.
 4. Ujistěte se, že jsou vaše kočky v dobré fyzické kondici a náladě. Vyhněte se stresovým situacím pro domácí mazlíčky.
Zajímavé:  Jak rozvíjet logiku v The Sims 4.

Proces reprodukce v Sims 4

Když jsou splněny všechny nezbytné podmínky, můžete zahájit proces rozmnožování:

Krok účinek
1 Vyberte jednu z dospělých koček a zaměřte se na ni.
2 V kontextové nabídce vyberte možnost «Násobit».
3 Z kontextové nabídky vyberte jinou dospělou kočku opačného pohlaví.
4 Počkejte, až kočky projeví romantická gesta a začněte se množit.
5 Očekávejte příchod štěňat. Proces březosti a porodu je automatický a vy nebudete moci kontrolovat načasování a počet narozených koťat.

Nyní máte možnost pozorovat a kontrolovat proces rozmnožování koček v The Sims 4. Nezapomeňte, že hra obsahuje také možnost sledovat zdraví a pohodu koček a také péči o novorozená koťata.

Získávání potomků a jejich vlastnosti

V The Sims 4 se kočky rozmnožují pářením dvou dospělých. K tomu musíte mít v domě alespoň dvě kočky, jednoho samce a jednu fenku. Před začátkem páření se ujistěte, že jsou všechny kočky v dobrém zdraví a náladě.

Chcete-li zahájit proces páření, vyberte jednu z koček a vyberte akci «Pokus o páření» s jinou kočkou opačného pohlaví. Je důležité si uvědomit, že ne všechny kočky lze mezi sebou křížit, jejich kompatibilita je uvedena v jejich genetické informaci. Pokud jsou zvířata kompatibilní, začnou před pářením provádět řadu romantických činností.

Po úspěšném spáření začíná kočka březost, která trvá asi 2-3 herní dny. Stav březosti můžete sledovat kliknutím na samici a výběrem možnosti „Zkontrolovat těhotenství“.

Na konci březosti se kočce narodí 1 až 4 koťata. Vlastnosti a vzhled potomků závisí na genetické informaci rodičů. Koťata mohou zdědit různé vlastnosti, jako je barva srsti, tvar očí, vzorce chování atd.

Jakmile se koťata narodí, můžete je pojmenovat a začít je vychovávat. Vychovávejte koťata, učte je dovednostem a rozvíjejte jejich schopnosti tak, aby se stala plnohodnotnými členy vaší kočičí rodiny.

Jak pomoci kočce porodit koťata v The Sims 4: užitečné tipy

Informační

Pokud jste fanouškem hry Sims 4 a máte kočičku, možná vás napadlo, jak jí pomoci porodit koťata. Proces porodu koťat ve hře může být skutečně složitý a vyžaduje určité znalosti. V tomto článku se s vámi podělíme o užitečné tipy a triky, jak pomoci vaší kočce porodit zdravá a krásná koťátka ve hře Sims 4.

Zajímavé:  Jak otevřít lázeňský salon v The Sims 4.

Začněme tím, že aby vaše kočka mohla otěhotnět, musí mít partnera opačného pohlaví, který také musí žít s vaší kočkou v domě. Při tom se ujistěte, že oba mazlíčci mají dostatek jídla a vody a použijte podestýlku.

Když vaše kočka zahájí proces porodu, bude vykazovat známky březosti, jako je zvětšené břicho a pocity brnění. K porodu jí musíte vytvořit speciální místo – může to být například speciálně vybavený box pro zvířata.

Jak pomoci kočce porodit koťata ve hře Sims 4

Naštěstí v The Sims 4 dochází k procesu porodu koťat pro kočku automaticky, bez nutnosti účasti hráče. Něco se však může pokazit a vy pak můžete své kočce v této důležité chvíli pomoci.

Nejprve se ujistěte, že vaše kočka má místo, kde porodit svá koťata. Můžete jí zřídit speciální porodní box nebo jí umožnit přístup do velké místnosti, kde může v klidu a bezpečí porodit svá koťátka. Zajistěte jí také dostatek vody a jídla.

Když přijde okamžik narození, věnujte pozornost kočce. Začne opakovat stejnou akci znovu a znovu, jako je olizování břicha. Pokud vidíte, že začíná tlačit, můžete na ni kliknout pravým tlačítkem a vybrat možnost „udělat porod“.

Nezapomeňte své kočce poblahopřát k úspěšnému narození jejích koťat a podívejte se na svá sladká kožíšková miminka! Budou vyžadovat hodně péče a pozornosti, ale rozhodně to stojí za to.

Připravte oblast

Než vaše kočka porodí svá koťata, potřebuje klidné, bezpečné místo, kde se bude cítit pohodlně. Když to pochopíte, připravte prostor předem, aby měla kočka dostatek času na prozkoumání nového místa.

Musíte si vybrat klidné místo s minimálním hlukem a provozem, kde se kočka může cítit chráněná. Můžete použít speciální box pro kočky nebo si vytvořit vlastní — stačí vzít velkou krabici, naplnit ji měkkými materiály a udělat malý otvor pro vchod.

Zajímavé:  Jak pojmenovat Simíka v The Sims 4.

Nezapomeňte si připravit všechny potřebné věci — misku s čistou vodou a krmivem, plenky, řízky na suchou stravu, hračky pro zabavení maminky a koťat. Zajistěte také příjemnou teplotu a vlhkost v místnosti — to závisí na klimatu ve vašem regionu. Nezapomínejte na čistotu a hygienu – místnost by měla být bez zápachu a nečistot, aby matka i koťata byli zdraví.

Jakmile vaše kočka porodí svá koťata, začne je krmit mlékem. Nechte ji v klidu, dopřejte jí dostatek času být s miminky, pomozte, když je potřeba, a ujistěte se, že je vše v pořádku. Přejeme hodně štěstí a zdraví vaší kočce a jejím koťátkům!

Udělejte své kočce pohodlí

Než vaše kočka porodí, musíte se ujistit, že se cítí pohodlně a bezpečně. Kočce je v první řadě potřeba zajistit příjemnou atmosféru v místnosti. Ujistěte se, že teplota není příliš nízká nebo příliš vysoká a že je v místnosti dostatek světla.

Také, aby se kočka cítila klidně a pohodlně, je potřeba jí poskytnout místo na spaní a odpočinek. Měkká krabička nebo podložka pro kočky je perfektním místem pro odpočinek během těhotenství a před porodem. Do místnosti můžete také umístit několik hraček, aby se vaše kočka zabavila, když je ospalá.

Pokud má vaše kočka své oblíbené jídlo nebo pití, určitě jí ho poskytněte. Přirozeně by měla být kočce neustále k dispozici voda. Kromě toho se musíte ujistit, že jídlo, které dáváte kočce, nezpůsobí alergickou reakci.

Udržením vaší kočky v pohodlí před začátkem porodu zajistíte pozitivní prostředí a pomůžete jí vyhnout se stresu. To může pomoci zkrátit dobu potřebnou k porodu a také zvýšit šance na zdravé potomky.

Připravte si potřebné položky

Než pomůžete své kočce porodit koťata ve hře Sims 4, musíte si připravit potřebné předměty, které vám pomohou učinit tento proces pohodlnějším a bezpečnějším. Zde je seznam položek, které budete potřebovat:

 • Vetovka. Budete ho potřebovat, pokud má vaše kočka potíže s porodem a potřebujete jí pomoci.
 • Skříň pro domácí mazlíčky. Toto je místo, kde se vaše kočka bude cítit pohodlně a chráněná během porodu.
 • Šaty do postele. Vaše kočka bude k porodu potřebovat měkké místo, poskytněte jí proto měkké ručníky nebo přikrývky.
 • Voda a jídlo. Během porodu může být vaše kočka unavená a bude si muset dělat přestávky na jídlo a pití vody. Připravte jí jídlo a vodu, aby mohla uspokojit své potřeby.
 • Vrh. Po porodu budete muset vyčistit oblast porodu, proto poskytněte podložku, která se snadno čistí a ochrání podlahu před zápachem a nečistotami.
Zajímavé:  Jak správně zadat kód pro bonusy v The Sims 4.

Nezapomeňte si předem připravit vše, co potřebujete, aby se vaše kočka během porodu cítila pohodlně a bezpečně. To pomůže, aby byl proces porodu méně stresující a vaše kočka měla ten nejlepší start do života kotěte.

Sledujte zdraví své kočky

V The Sims 4 musí být kočka zdravá, aby úspěšně porodila koťata. Příznaky onemocnění mohou být alarmující: letargie, ztráta chuti k jídlu a vysoká horečka.

Mějte na paměti, že kočky se mohou nakazit parazity, jako jsou blechy a červi, takže pravidelná léčba parazity a zdravé zvíře by měly být drženy uvnitř.

Zajistěte, aby vaše kočka měla vždy přístup k čerstvé vodě a jídlu, stejně jako místo na spaní a hraní. Kočky, stejně jako lidé, potřebují správnou výživu a základní vitamíny pro udržení zdraví a imunity.

Pokud si všimnete jakýchkoli neobvyklých příznaků, kontaktujte svého veterináře a požádejte o radu a léčbu, abyste zajistili, že vaše kočka zůstane zdravá a šťastná ve vaší domácnosti.

Přivítejte nové členy rodiny

Když se vaší kočce Sims 4 narodí koťata, můžete do své rodiny s radostí přivítat nové členy. Pamatujte však, že je třeba se o ně starat a uspokojovat jejich potřeby.

Prvním krokem je najít každému kotěti jméno a zaregistrovat ho v nabídce správy domácnosti. Věnujte pozornost jejich vlastnostem a náladě, abyste pochopili, co potřebují.

Nezapomeňte na kočičí mámu. Potřebuje také péči a podporu. Ujistěte se, že má v misce dostatek jídla a vody a také místo k odpočinku a spánku.

Pokud to uděláte správně, můžete si užívat nové členy své rodiny a vytvářet pro ně zajímavé a nezapomenutelné okamžiky ve hře Sims 4.

Otázka-odpověď

Jak získat kočku v The Sims 4?

V The Sims 4 můžete vytvořit zvířecí Simíky v části „Vytvořit rodinu“. Abyste měli možnost mít kočku, musíte si vybrat balíček „Kočky a psi“. Dále je třeba vybrat plemeno, barvu a jméno pro vašeho budoucího mazlíčka.

Je možné urychlit proces těhotenství u kočky v The Sims 4?

Ano můžeš. Chcete-li urychlit proces těhotenství u kočky, musíte použít cheat code testingcheats true, poté stiskněte Shift a otevřete nabídku Simology. V nabídce vyberte „Zastavit zvyšování“ a posuňte těhotenskou lištu do požadované polohy. Chcete-li pokračovat ve hře jako obvykle, musíte použít stejný cheat a vybrat „Start ascending“.

Jak můžete zjistit, kolik koťat měla kočka v The Sims 4?

Počet koťat, která kočka porodila v The Sims 4, lze zjistit kliknutím na ně a výběrem možnosti „Zobrazit informace o životě“. V otevřeném okně se zobrazí všechny podrobnosti o zvířeti, včetně počtu koťat, která porodila.

Jak prodávat koťata v Sims 4?

Koťata lze prodávat ve hře Sims 4 Chcete-li to provést, přejděte do nabídky „Zvířata“, vyberte zvíře, které chcete prodat, a vyberte možnost „Prodat“. Peníze za prodej budou připsány na váš účet ve hře.

Je možné v The Sims 4 sterilizovat kočku?

V The Sims 4 neexistuje způsob, jak sterilizovat kočku. Můžete ji však učinit sterilní odstraněním možnosti „Povolit chov“ v nabídce Simologie. Můžete také nechat kočku samotnou nebo prodat koťata, abyste zabránili rozmnožování.

Zajímavé:  Jak rozvíjet logiku v The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»