Jak

Jak oživit Simíka v The Sims 4

Jak přivést Simíka zpět k životu v kódu The Sims 4?

Chcete-li oživit Simíka pomocí kódu, musíte: Otevřete konzolu podržením Ctrl + Shift + C. V konzole zadejte nebo nastavte vývojářský kód testingcheats true. Dále napište kód vlastností.

Jak obnovit postavu v Sims 4, pokud zemře?

Chcete-li vzkřísit ducha, prostě musíte on jen snědl ambrózii a potom on se opět stane běžným Simíkem. Nejtěžší na tom je, že příprava Ambrosia není tak jednoduchá.

Co dělat, když Simík zemře?

Když sim, kterého jste zapsali do Knihy, zemře, budete muset vzít Knihu života a vybrat možnost „Vyvolat. “. Zesnulá postava se znovu vrátí, jako by se nic nestalo.

Jak obnovit Simíka po smrti?

Jednou z nejobtížnějších, ale poskytujících úplnou záruku spásy postavy, je dát Reaperovi květinu. úmrtí. Chcete-li to provést, musíte zkřížit orchidej s granátovým jablkem, abyste získali květinovou sklizeň úmrtí a dejte si ho do zavazadla simakdo může zachránit umírající.

Zajímavé:  Jak přimět chlapce narozeného v The Sims 4.

Jak přidat Simíka do své rodiny v Sims 4?

 1. V hlavní nabídce vyberte možnost Spravovat města
 2. Dalším krokem je výběr města, kde je dům s aktivním rodina, který potřebujete přidat sim nebo skupina.
 3. V dolní části klikněte na tlačítko „Vytvořit“. rodina na stěhování»

Jak můžete zabít postavu v The Sims 4?

 1. Fire Pokud chcete úmyslně skončit sima, pak je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak to zařídit, oheň! .
 2. Elektřina Dalším běžným typem vraždy v SIMS 4 – vražda sima elektrický šok .
 3. Bazén .
 4. Hněv .
 5. Masožravá rostlina.
 6. Smích

Jak zabránit smrti v The Sims 4?

Abyste se zachránili, musíte se pokusit přesvědčit nebo prosit Reaper of Souls, aby si postavu do tohoto světa nevzal. To musí být provedeno v době, kdy Smrt s tabletem v ruce se bude pět minut čile dívat na zesnulého. Mimochodem, důležitou roli hraje i emoční rozpoložení toho, kdo se ptá.

Jak přestat být duchem v Sims 4?

Jak se zbavit duchů

Duchy lze snadno poslat do dalšího světa provedením akce dostupné v nabídce urny nebo hrobu. Můžete také přivést duchy zpět k životu! Pokud má postava dostatečně vysokou úroveň zahradnických a kuchařských dovedností, může vytvořit ambrózii a vrátit se duch do světa živých.

Jak poznáte, že postava v The Sims 4 zemře?

Všechno je zde zřejmé — až projdou všechny fáze života zemře. V nastavení můžete nastavit délku života Simíka nebo nechat Simíka vyrůst, kdykoli budete chtít.

Je možné v The Sims 4 vybudovat vztah se smrtí?

Vztah se smrtí

Ne, zlato, bohužel přinést s smrt to nebude fungovat.

Co se stane, když zemře poslední Sim?

Když postava zemře, Smrt si přijde vzít zesnulého s sebou, jiná postava může Smrt požádat, aby postavu nechala naživu. Je tu šance, že Smrt ne vůle vzít duši. Uvařená ambronie po snězení přivede postavu ducha zpět k životu.

Zajímavé:  Jak změnit jazyk v The Sims 4 na PS4.

Jak vzkřísit Simíka pomocí kódu?

 1. Otevřete konzolu podržením Ctrl + Shift + C.
 2. V konzole zadejte nebo vložte kód developer testingcheats true.
 3. Dále pište kód rysy. remove_trait [smrtelná vlastnost].
 4. Hotovo!

Jak k sobě pozvat smrt v Sims 4?

Když se ten kostnatý objeví ve vašem domě, musíte stisknout a podržet klávesu Shift. Poté se stane nejobyčejnější postavou a členem rodiny, smrt bude provádět všechny stejné akce jako běžní Simíci ve hře.

Jak dostat Simíka zpět z rostliny?

Pokud jste si náhodou udělali svůj sima Pokud jste závislý na růstu, můžete se toho snadno zbavit pomocí modu pro cheat kódy (nezapomeňte povolit mody skriptů v nastavení). Protože Rosman je jen skrytý moodlet, tento kód odstraní všechny moodlety aktuální postavy a vrátí se sim předchozí vzhled.

Jak vzkřísit Simíka v Sims 4?

Existuje několik způsobů, jak ochránit svého Simíka před starou ženou s kosou, i když nejsou všelékem a stejně si vybere svou daň. Ale to neznamená, že musíte prolévat slzy, vždy můžete najít cestu ven, hlavní věcí je chtít. Podívejme se na několik účinných metod.

První způsob, jak vzkřísit Simíka

Je to velmi dobré, ale vyžaduje přípravu, která musí být provedena, dokud je postava naživu. Nejzajímavější je, že všechny manipulace nemusí provádět on, budoucí vzkříšený, ale ten, kdo je vedle něj.
Chcete-li realizovat svůj plán, musíte mít následující čipy:

 • Nejlepší úroveň psaní.
 • Formalizovaný záměr „Slavný autor“.
 • „Kniha života“ připravena k vydání.

Chci vás okamžitě varovat, že se nebudete moci vyhýbat a první dva body uvedené výše budete muset splnit, jinak možná ani nepomyslíte na úspěch. Když je dokončíte, objeví se „Book of Life“ na záložce pro zápis (na PC). Obsahuje celý životní příběh hrdiny.

Zajímavé:  Jak začít streamovat v The Sims 4.

Když si Reaper, který odebírá duše, vezme Simíka k sobě, kliknutím na „Knihu života“ můžete přivolat toho, kdo odešel do jiného světa. Nevyvoláte však Simíka, ale ducha.

Abyste mohli takto vrátit Simíka do světa živých, musíte mít s jeho duchem přátelský vztah. Bez přátelství není úniku. Když jste si jisti, že je každá z podmínek plně splněna, umístěte „Knihu života“ tak, abyste po přepnutí na ovládání ducha měli možnost vybrat záložku „Přivést k životu“.

Druhý způsob, jak vrátit Simíka do našeho smrtelného světa

Nemohu tě udělat šťastným, budu se muset potit a zkusit to. Pro úspěch tedy budete potřebovat:

 • Alespoň nějaká úroveň rybářských dovedností.
 • Zahradnické dovednosti nad úrovní 5.
 • Dovednost standardního vaření na sporáku a další!

Musíte být mistrem kuchyně a umět vařit lahodná jídla, nejen kaši s borščem.

K přípravě ambrózie budete potřebovat ingredience: nápoj, který vás po vypití může znovu omladit, Anděl moře a Květ smrti.

Myslím, že to není třeba opakovat, musíte se stát kulinářským mistrem, jinak recept na ambrózii neseženete a bez schopnosti pracovat na zahradě o úspěchu ani nesnívejte pěstování Květu smrti. Po přípravě komponent můžete připravit ambrózii.

Nachází se v sekci unikátních kulinářských receptů. Málem bych zapomněl, ne každý duch se hodí k takovým metodám návratu ze zapomnění. Aby mohl být duch vzkříšen, musí to být člen rodiny vašich Simíků. Jinak jak to budeš zvládat?

Chcete-li vzkřísit hrdiny, kteří odešli do jiného světa, musíte tvrdě pracovat, ale výsledky se dostaví! Hlavní je chtít!

Sdílet:

Jak přidat mody do hry Sims 4:

Pokud je to vaše první instalace modů a doplňků pro SIMS 4 do vašeho počítače, možná budete potřebovat pokyny. Instalace souborů s příponou .package, jako jsou soubory v naší kolekci, se řídí následujícím postupem.

Zajímavé:  Jak zvýšit svou schopnost smrti v The Sims 4.

1. Stáhněte si archiv s modulem do svého počítače na libovolné místo, které vám vyhovuje (ve výchozím nastavení je to jednotka C:. Složka „Downloads“).

2. Rozbalte archiv a přesuňte soubor mod s příponou .package do složky „Mods“, která se nachází v adresáři se samotnou hrou: „My documentsElectronic ArtsThe Sims 4Mods“.

3. V některých případech je poté potřeba hru otevřít a v nastavení povolit možnost „Povolit uživatelský obsah a mody“ a „Mody pro scénáře jsou povoleny“.

4. Chcete-li odebrat doplněk ze hry, jednoduše smažte soubor s příponou .package ze složky „Mods“.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»