Jak

Jak otevřít kostým služebné v Sims 4

Sims 4 Oblečení pro služebnou a uniforma CC

Na výstředních a nekonvenčních outfitech je něco zvláštního. Nyní, i když víme, že je nemůžeme nosit na procházku s potravinami nebo na den s přáteli, stále pro ně najdeme místo v našich skříních i v našich srdcích!

Velmi úžasná řada oblečení pro sims 4 pro služky je to, co potřebujete, abyste nasytili touhu mít něco jiného a možná našli způsob, jak to použít jako halloweenské oblečení, oblečení na úklid nebo když opravdu potřebujete věci okořenit; se svým kolegou Simíkem! Pojďme se tedy vrhnout do tohoto článku, abychom našli ty nejlepší ccs pro služebné pro vaše simíky.

Sims 4 pokojská cc

Níže jsou uvedeny některé z nejlepších sims 4 maid mods na internetu; můžete je stylizovat, jak chcete. Kromě toho jsou všechny kompatibilní se základními hrami, takže se nemusíte bát, že by mody nefungovaly správně.

Doporučuje se však přečíst si instalační pokyny při stahování jakéhokoli modu pro maid, abyste nepřišli o žádné cenné informace.

Zajímavé:  Jak zakázat postup příběhu v hlavním ovladači Sims 4.

Verze krátké sukně pro pokojskou v japonském stylu

Toto je nejhezčí pokojská cc na tomto seznamu! Obsahuje tři outfity inspirované japonskou módou.

Troje šaty jsou bílé, černé a květinové. Všechny mají krátké sukně, splývavé rukávy a roztomilou mašličku vzadu. Tohle rozhodně stojí za stažení i jako roztomilé pracovní oblečení.

Verze krátké sukně pro pokojskou v japonském stylu

Viktoriánský outfit pro pokojskou

I když všechny milujeme spíše krátké šaty, tento dlouhý oděv pro služebnou má určité historické kouzlo. Tyto šaty pro služebnou si tedy můžete pořídit, pokud chcete, aby váš Simík reprezentoval viktoriánské období a držel se tradičního souboru.

Viktoriánský outfit pro pokojskou

Sexy oblečení pro služky Amanda sims 4

Toto je perfektní sexy oblečení pro vaše simíky!

Pokud nemilujete ty dlouhé viktoriánské šaty a chcete něco modernějšího a zábavnějšího, pak je to to, co potřebujete. Krátké šaty, které vypadají dohromady, šik a krásně! Detaily tohoto oblečení jsou bezvadné. Kromě toho přichází se šesti barevnými variantami, takže máte na výběr z mnoha možností.

Sexy oblečení pro služky Amanda sims 4

Oblečení pro služky Rem a Ram ccs

Je čas přidat do rovnice cosplay a udělat to s tímto modulem 10x zajímavým.

Toto je inspirováno oblečením Rema a Rama z anime Re: Zero! Takže nyní můžete nasytit svou lásku k anime a svéráznému oblečení pomocí tohoto modu. Navíc se tento outfit dodává v páru, takže pokud máte BFF, možná ho budete chtít nosit s nimi, abyste doplnili vzhled Rema a Ram.

Oblečení pro služky Rem a Ram cc

Klasický balíček služebné uniformy z 1930. let

Tento mod se můžete rozhodnout, pokud chcete pro svou postavu tradičnější vzhled.

Tato cc se dodává s dokonale dlouhým oděvem, s čepicí a možností odejmutí/přidání zástěry. Kromě toho přichází s autonomií vybrat různé barvy a nedržet se monotónní šedé.

Klasický balíček služebné uniformy z 1930. let

Šaty pro služebnou Popelky

Když si vzpomeneme na Popelku, první věc, která se nám vynoří v hlavě, jsou její nadživotní plesové šaty, ale to není to, co Popelka vždy nosila!

Zajímavé:  Jak dlouho trvá, než miminka vyrostou v The Sims 4.

Popelka nejdéle nosila šaty domácí a tento cc vám právě to přináší. Noste tedy tento Popelkovský oděv a čekejte, až vás vaše víla kmotra najde.

Šaty pro služebnou Popelky

Netradiční Maid Outfit od Flovv

Jak název napovídá, jedná se o nekonvenční soubor pro služebnou, který vypadá úžasně na každém, kdo ho nosí!

To je perfektní délka house help šaty s twist. Dodává se s hlubokými zády s designem s křížovým popruhem, který vypadá bezchybně. Pořiďte si tedy tyto vlastní šaty pro pokojskou, aby vypadaly jinak.

Netradiční Maid Outfit od Flovv

Služebné šaty s klíčovou dírkou

Toto je další pěkný oděv pro služebnou, který má skvělé detaily a vypadá lichotivě na každé ženě Sim.

Outfit má vpředu klíčovou dírku ve tvaru srdce, což z něj dělá výrazný kousek. Kromě toho má roztomilou zástěru zakrývající sukni a obří mašli vzadu.

Služebné šaty s klíčovou dírkou

Brilantní kawaii šaty pro pokojskou ve vlastních barvách

Tyto šaty jsou opravdu úžasné! Kvůli extravagantnímu designu a detailům zpočátku ani nemáte pocit, že jde o oblečení pro pokojskou.

Nejkrásnějším prvkem tohoto oděvu je plisovaná sukně a srdíčkový výstřih. Získejte tento, abyste odvedli lidi pryč!

Brilantní kawaii šaty pro pokojskou ve vlastních barvách

Francouzský outfit pro služebnou

Tato kopie od vlastního tvůrce obsahu Cocobuzz je jednou z nejoblíbenějších! Design tohoto outfitu je tak odlišný a šik, že se nad ním zatočí hlava.

Vrcholem těchto šatů je přední část ve stylu korzetu, která tyto šaty posouvá na úplně jinou úroveň úžasnosti. Kouzlo těchto šatů dodávají i další jemné detaily, jako je krajka a mašle. Podívejte se na níže uvedený odkaz!

Francouzský outfit pro služebnou

Srdíčkový outfits

Toto je nejexcentričtější a nejhezčí oblečení na tomto seznamu. Má zástěru ve tvaru srdce jako halenku, krátkou sukni s vysokým pasem se srdíčky vyrytými na lemu a naše srdce (skutečně!) Kromě toho jsou k smrti ty složité detaily na zádech; obří luk a design s křížovým popruhem mu dodávají okouzlující šmrnc.

Zajímavé:  Jak porodit několik dětí v The Sims 4.

Oblečení je dodáváno s 12 vzorníky.

Srdíčkový outfit

Paříž v dešti oděv služebné

Toto je další soubor inspirovaný Francouzi, který vypadá opravdu lichotivě.

Délka šatů je dlouhá, díky čemuž působí tradičně, zatímco horní část šatů čerpá inspiraci z korzetů a dodává celkovému vzhledu citát nekonvenčnosti.

Paříž v dešti oděv služebné

Svůdná a bouřlivá uniforma služebné v1

Tyto šaty jsou horké a přinutí lidi přemýšlet, zda jsou to skutečně šaty pro služebnou!

Super krátká sukně a prsatý top dělají z tohoto kompletu šaty snů. Malý límeček kolem krku také dodává outfitu velmi šik. Celkově vzato jsou to dokonalé koketní šaty pro vaši Simíku.

Svůdná a bouřlivá uniforma služebné v1

Ideální oblečení pro mužské a ženské simíky

Tento mod od Snatif je pro mužské i ženské simíky. Získáte velmi jednoduchý, ale sofistikovaný vzhled svých postav.

Dámský outfit se skládá z malé zástěry a základní krátké sukně, zatímco mužský outfit je jako kterýkoli jiný oděv pomocníka v domácnosti. Navíc máte na výběr ze tří barevných variant.

Ideální oblečení pro mužské a ženské simíky

Šaty servírky a pokojské se zástěrou

Jedná se o klasické šaty pro služebnou, které by rozhodně neměly chybět ve vaší sbírce.

Jedná se o krátký komplet s bílou zástěrou a límečkem. I když to není tak luxusní, vypadá to rozkošně téměř na každém. Navíc se dodává v různých barevných kombinacích.

Šaty servírky a pokojské se zástěrou

Nejčastější dotazy

Jak změním oblečení pro pokojskou v Sims 4

V sims 4 můžete změnit oblečení pro služebnou pomocí cheatů. Nejprve si tedy získejte Sims ID zadáním „sims.get_sim_id_by_name [FirstName LastName]“ do cheatové konzole. Poté zadejte „sims.modify_career_outfit_in_cas [ID kód]“, což vás přesměruje do CAS, kde můžete toto oblečení upravit.

Jaký je trend služebních outfitů?

Trend outfitu pro služebnou spočívá v nošení svůdných šatů pro služebnou, které předvádějí submisivní, ale zároveň smyslnou stránku člověka. Tento trend začal, když lidé začali považovat tyto oděvy pro služebné spíše za svůdné než za jednoduchou služební uniformu.

Zajímavé:  Jak vrátit nábytek do The Sims 4.

Jak získáte služebné v Sims 4?

Abyste získali služebné v sims 4, můžete si je najmout na nějakou dobu nebo trvale, v závislosti na vašem rozpočtu. To lze provést pomocí telefonu SIM karty. Nyní je sazba 20 simoleonů za hodinu. Pokud Simík nemůže poplatek zaplatit, bude přidán na jeho účty a pokojská odmítne práci pro Simíka, dokud nebudou zaplaceny faktury.

Co potřebujete na oblečení pro pokojskou?

K vytvoření oblečení pro pokojskou potřebujete sukni, zástěru a halenku, nebo si můžete jednoduše stáhnout jakýkoli mod z výše uvedeného seznamu, abyste měli dokonalý oděv.

Proč investovat do čističky vzduchu?

Tímto končíme náš hon za nejlepším oblečením pro sims 4! Tyto outfity skvěle uspokojí vaši touhu vypadat výstředně a roztomile. Tak si pořiďte tyto outfity a zabíjejte ostatní simíky svým vzhledem!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»