Jak

Jak otevřít klub v The Sims 4

Jak se připojit a vytvořit kluby v The Sims 4: Dávejte se dohromady

Get Together je první rozšiřující balíček vydaný pro The Sims 4 a představuje překvapivé množství obsahu, který můžete prozkoumat. Jeho nejpozoruhodnějším rysem je však vstup do klubů! Nejen, že vám to umožní více možností socializace s ostatními Simíky, ale můžete těžit z užitečných výhod. Pokud se chcete dozvědět více, pokračujte ve čtení a najděte komplexního průvodce, jak se připojit a vytvořit kluby v The Sims 4: Get Together.

Jak se připojit a vytvořit kluby v The Sims 4: Dávejte se dohromady

Chcete-li se začít připojovat do klubu v The Sims 4: Get Together, musíte se nejprve dostat do nabídky Sociální skupiny. Můžete to provést klepnutím na ikonu bubliny v dolním rohu obrazovky nebo stisknutím klávesy U, pokud jste na počítači. Objeví se malé vyskakovací okno s tlačítkem „Join a Club“ uprostřed. Jakmile vyberete toto tlačítko, obrazovka Club Manager vás vyzve, abyste se buď připojili ke klubu, nebo si vytvořili svůj vlastní!

Vstup do klubu

Hned se vám naskytnou dvě možnosti. První je jednoduše se připojit ke klubu výběrem tlačítka pro připojení. Tím se přidáte do klubu a následuje pozvánka na klubové setkání. Účast na tomto shromáždění není podmínkou, aby vás vedoucí přijal, ale je to příležitost získat klubové body!

Zajímavé:  Jak uložit hru v The Sims 4.

Vstup do Club Sims 4 Get Together

Druhou možností, kterou najdete, je podání žádosti o pozvání. V případě přijetí vás vedoucí klubu pozve na setkání na konkrétním místě, které můžete buď přijmout a odcestovat tam, nebo nabídku odmítnout. Přijetím úvodní pozvánky se dostanete do oblasti, kde budete mít možnost se stýkat se členy klubu a požádat o připojení výběrem Simíka, přechodem do kategorie Kluby a přihlášením.

Vytvoření klubu

Najdete zde také možnost vytvořit si vlastní klub. Když to uděláte, zobrazí se obrazovka s výzvou, abyste vymysleli název klubu, místo pro setkání a požadavky na pozvání. Najdete zde také sekci klubových aktivit, která určuje váš hlavní způsob získávání klubových bodů. Ty, které si vyberete, je zcela na vás a můžete je kdykoli změnit prostřednictvím nabídky Detaily klubu.

Ano, to také znamená, že můžete získat body za věci, jako je pití v barech, surfování na webu a dokonce i spaní. Můžete být také hrubý, přátelský nebo dokonce WooHoo, abyste získali klubové body. Pokud si to vyberete jako klubovou aktivitu, svět je zde vaší ústřicí.

Vytvoření Club Sims 4 Setkejte se

Jakmile si založíte svůj klub, můžete začít zvát lidi do skupiny. Zatímco zpočátku můžete přidat pouze pět lidí, můžete odemknout další sloty pro členy prostřednictvím nabídky Club Perks s body, které získáte za aktivity.

The Sims 4 je možné hrát na PC, Mac, Xbox One a PlayStation 4 prostřednictvím oficiálních stránek. Pokud se chcete o hře dozvědět více, podívejte se na Jak používat aplikaci Social Bunny v The Sims 4 na střední škole a Jak se zbavit strachu z nesplněných snů v The Sims 4.

Štítek příspěvku:
The Sims 4

Prima Games podporuje naše publikum. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našich stránkách, můžeme získat malou provizi pro partnery. Zjistěte více

Zajímavé:  Jak krmit lžičkou v Sims 4.

Jak vytvořit klub v The Sims 4

Tento průvodce vám ukáže, jak vytvořit klub The Sims 4. Projděte si průvodce a podle pokynů krok za krokem vytvořte klub.

První věc, kterou budete muset udělat, je přejít na panel klubu v pravé dolní části obrazovky. Musíte vybrat možnost „Připojit se ke klubu“ a najdete seznam klubů. A pokud chcete vytvořit svůj klub, musíte kliknout na možnost „Vytvořit klub“, jak je znázorněno na obrázku níže.

Poté přidejte název a popis svého klubu. Nyní si musíte vybrat mezi otevřenou pozvánkou a pouze pozvánkou; pokud zvolíte otevřenou pozvánku, může se k vám okamžitě připojit kterýkoli simík se všemi požadavky. Pokud zvolíte možnost pouze pro pozvání, musíte být přáteli s majitelem klubu nebo členy.

Nyní si musíte vybrat svůj klubový hangout. Váš klub bude shromažďovat různé prostory, které odpovídají typu pozemku, jako je jakýkoli bar, knihovna nebo salonek obecně. Budete si muset vybrat pozemek, kam dorazí pokaždé na konkrétním místě. Také nebudete potřebovat konkrétní klubový hangout, a pokud žádný hangout nemáte, klub se shromáždí u vás doma, jak je znázorněno na obrázku níže.

Členy klubu můžete přidat z levé sekce klepnutím na ikonu plus, takže v počátečních fázích můžete do svého klubu přidat pouze šest členů. Když se svým klubem získáváte body, máte ve svém klubu až osm členů, jak je znázorněno na obrázku níže

Můžete také přizpůsobit požadavek na vstup do klubu, jako je věk, jakou kariéru simík v té době má, jeho rodinný stav a finanční stav. Můžete si také vybrat vlastnosti, které mohou všechny simíky sladit se základními hodnotami klubu, a také si musíte vybrat schválené klubové aktivity a zakázané klubové aktivity. Pokud váš člen klubu vykonává schválené aktivity, získáte klubové body a zakázané aktivity přivedou simíky do rozpaků, jak ukazuje obrázek níže.

Zajímavé:  Jak provdat Simíka s citlivým Sims 4.

Poté, co jste vytvořili klub, musíte kliknout na ikonu oblečení hned vedle, abyste zahájili možnost shromáždění, a odtud můžete přizpůsobit oblečení členů svého klubu. Můžete si vybrat mezi širokou škálou barev konkrétních stylů nebo můžete každému členovi klubu přiřadit oblečení nebo uniformu, jak je znázorněno na obrázku níže.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»