Jak

Jak oslavit narozeniny dítěte v The Sims 4

Jak uspořádat narozeninovou oslavu pro Simíka v Sims 4?

The sims 4 – jak zařídit Simíkovy narozeniny v The Sims 4?

Odpovědět Komentář
3 odpovědi:
Murmur [22.9K] před 3 lety

  1. Jednoduše upečte dort a poté pomocí nabídky proveďte akci „Položte svíčky na dort“, která stojí 10 Simoleonů. Poté můžete „Vyslovit přání“ nebo „Sfouknout svíčky“, poté postava vyroste a přesune se do další věkové kategorie. Pokud jsou to narozeniny batolete, pak je potřeba pomoc dospělých. V nabídce musíte vybrat „Pomoc sfouknout svíčky“ a vaše dítě. Dospělý Sim zvedne dítě, přinese ho k dortu, batole sfoukne svíčky a vyroste.
  2. Chcete-li tento svátek oslavit velkolepě, uspořádat večírek, musíte použít nabídku telefonu „Naplánovat událost“, kde vyberte „Narozeniny“. Tato událost bude stát vaši postavu 100 Simoleonů, můžete pozvat hosty, kuchaře, barmana nebo pianistu, pokud si to přejete. Pro oslavu si můžete vybrat buď svůj domov, nebo některé další domy a provozovny ve městě (jejich seznam se objeví při plánování akce). Během této párty budete muset splnit určité úkoly, abyste na jejím konci získali příjemné bonusy. Ale jedna věc je nezbytná k narozeninám — „Sfoukněte svíčky“, po kterých oslavenec vyroste.

Pokud zapomenete oslavit narozeniny své postavy a ona automaticky vyroste, bude mít smutnou náladu „Zapomenuté narozeniny“.

Simple Ein [113K] před 3 lety

Když se blíží narozeniny herní postavy, systém vás upozorní dvakrát: 2 dny před narozeninami a v den svátku. Existuje několik způsobů, jak oslavit tento den. Metoda 1 – ignorování dovolené. Sim stejně vyroste. Proč utrácet peníze za dort? Nevýhoda: Sim bude smutný, protože svátek nenastal. Metoda 2 – domácí párty. Nechcete pořádat hlučnou párty? Pak nechte svého Simíka upéct dort. Umístěte jej doprostřed stolu. Klikněte myší na dort. Vyberte akci Přidat svíčky. Bude to stát 10 Simoleonů. Poté si zahrajte za oslavence a vyberte možnost Sfouknout svíčky nebo Vyslovit přání. Metoda 3: Uspořádejte párty. Z nabídky smartphonu vyberte Přidat událost. V okně, které se otevře, najděte své narozeniny. Zadejte čas začátku události. V okně uveďte: oslavence, hosty, účinkujícího, cateringového specialistu (postava, která bude vařit, plnit nádobí, čistit nádobí). Před začátkem akce vás na to systém upozorní. Když událost začne, pokuste se dokončit všechny úkoly zobrazené v levém horním rohu obrazovky ve stanoveném čase. Nejdůležitějším úkolem je sfouknout svíčky. Akci musí provést oslavenec. Postup k úspěchu v běhu společenských akcí se měří v medailích.

tdpSBImeAnJKnsr1O85XMVPlzNDAACg.png

Například další akce, které je třeba dokončit, abyste získali „zlato“ v rámci narozeninové události.

RgQBSIzywTh0nDB4nfjCONN2E2vUEBA.png

ira154573 [77.8K] před 3 lety

Zajímavé:  Jak otevřít chat v Sims 4 a aktivovat mozh.

Narozeniny pro svého Simíka nemůžete zařídit jen tak, ale až poté, co obdržíte upozornění, že Simík stárne. Přijde pár dní před správným okamžikem. Večírek v určený den musí být uspořádán, jinak bude váš Simík nasraný a bude mít k těmto neoslavovaným narozeninám další dvě smuteční nálady. Strana má hlavní cíl a další cíle, které jsou volitelné. Hlavním cílem je sfouknout svíčky. Musí být dokončeno.

Pokud oslavíte večírek se svým Simíkem, dostanete dva moodlety a můžete také získat medaile – zlatou, stříbrnou nebo bronzovou.

Přečtěte si také

Můžete, pokud použijete příkazy v konzole. Po otevření pomocí kombinace Ctrl+Shift+C je potřeba zadat dva příkazy: testingcheats true — aktivuje vývojářský režim ladění cas.fulleditmode — umožňuje úplnou změnu. Poté přes libovolné zrcadlo použijte příkaz „změnit vzhled“.

Nejprve si musíme stáhnout mod zvaný anti-cenzor, a pak se nám tento krok ve hře stane možným. Po stažení bude nutné anticenzor nainstalovat do složky s názvem Mods. A po této akci bude možné odstranit všechny cenzurní kostky ve hře Sims 4 a tato složka se nachází na této adrese:

AJ1nhBFoJH8NuYlQjYnxTBLMiINPTDt.png

hra

Po rozbalení a instalaci tohoto modu byste měli přejít do samotné hry. A u tohoto vchodu se zobrazí okno, ve kterém uvidíte název nainstalovaných modů, pokud jste dříve nainstalovali mody, uvidíte název nového anticenzorového modu.

hra

Tímto způsobem tento problém vyřešíte.
4 года назад

Nálada a emocionální stav Simíků závisí na potřebách hry Sims 4 v jejich životě. A aby byli vaši Simíci šťastní, musí být neustále sledována stupnice potřeb, aby byla vždy plná. Ale pokud nechcete následovat a cílem je pouze rozvíjet postavu, pak lze potřeby jednoduše vypnout. To vše se provádí následovně:

0QkrCPd13JBc8ykXbyly5nqbgxxwIIO.png

Díky zadanému kódu se vám otevře řada dalších příležitostí.
4 года назад

Zajímavé:  Jak získat přístup k nabídce odstínů Sims 4.

o čem to vůbec mluvíš? The Sims 4 ještě není ani v prodeji. 6. května, jakmile byla hra oznámena, začalo uzavřené testování. Vývojáři slibují uvedení do prodeje v Rusku a na Ukrajině nejdříve v druhé polovině září. Hra neposkytuje vůbec žádný skutečný příjem, jde o stejné třetí Simíky, ale s výrazně vylepšenými emocemi a možnostmi editoru postav a konstrukce. Toto není online hra. Všechny online hry, které vyhledávač najde pro Sims 4, nejsou nic jiného než podvod. Při registraci vás požádají o uvedení telefonního čísla, na které je zaslána SMS s domnělým potvrzovacím kódem, který je také nutné zaslat na konkrétní číslo a zde se odebírají peníze z účtu. Nenechte se zmást, Sims 4 není online hra a prostě ještě není v prodeji, nemluvě o bezplatném stažení klienta)) Cena hry v Německu je v současné době asi 80 eur.

Malí Simíci v The Sims 4, stejně jako dospělí Simíci, mají dovednosti, které je třeba rozvíjet. To se provádí postupně a zabere to spoustu času. Mezi nejdůležitější dovednosti Batolat patří představivost, pohyb, myšlení a komunikace – tyto dovednosti mají 5 úrovní. Existuje také tak důležitá dovednost, jako je chození na nočník – zvládnutí této dovednosti je na úrovni 3. Pokud ale nemáte dostatek trpělivosti nebo jen chcete urychlit hru, můžete použít kódy. Otevřete konzoli pomocí kombinace kláves Shift + Ctrl + C Poté tam zadejte kód vývojáře Testingcheats true Nyní můžete vybrat libovolný kód pro zvýšení dovednosti: Komunikace — stats.set_skill_leve lSkill_Toddler_Commun Ication 5 Imagination — stats.set_skill_leve lSkill_Toddler_Imagin ation 5 Thinking — stats.set_skill_leve lSkill_Toddler_Thinki ng 5 Going nočník — stats.set_skill_leve l Skill_Toddler_Potty 3 Move — stats.set_skill_leve lSkill_Toddler_Moveme nt 5

4 года назад
Viz též:
Jak otevřít Galerii v pirátské verzi Sims 4?

Zajímavé:  Jak nakupovat rostliny v The Sims 4.

0 · 1 odpověď · The Sims 4

Jak a kam nainstalovat mody pro The Sims 4, pokud je hra zaznamenána na disku D?

0 · 1 odpověď · The Sims 4

Jaké doplňky jsou k dispozici pro The Sims 4?

1 · 1 odpověď · hra

Jak se stát modelem v Sims 4?

0 · 1 odpověď · hra

Jak ve hře Sims 4 zjistit, kdy má Simík narozeniny?

1 · 1 odpověď · narozeniny

Kde najdu kokos ve hře Sims 4?

1 · 1 odpověď · The Sims 4

Sims 4 (Sims 4), které město je lepší?

1 · 3 odpovědi · The Sims 4

Sims 4 (Sims 4) jak udělat mimozemšťana?

0 · 1 odpověď · The Sims 4

Jak prodat restauraci v The Sims 4?

1 · 1 odpověď · počítačové hry

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»