Jak

Jak odstranit věková omezení v Sims 4

Pokud jste hráčem Sims 4, kterému se nelíbí, že vám hra brání v přístupu k obsahu, určitě budete chtít vědět o tomto cheatu. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak říct hře, aby vás přestala zdržovat a ignorovat požadavky na odemknutí hry, což vám poskytne lepší přístup ke katalogu Sims 4 Build/Buy!

Ignorovat odemknutí hry

Chápeme to. Série The Sims nikdy nebyla série s úředníkem Konec hry, takže vývojáři musí najít způsoby, jak udržet simmery motivované pokračovat ve hře. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je uzamknout určitý obsah za „hracími stěnami“, kde hráč musí udělat něco konkrétního, aby umožnil přístup k obsahu, jako je účast na festivalu v centru města nebo dokončení časově omezené výzvy. Je to dobrý způsob, jak udržet hru zajímavou a poskytuje hráčům stálý přísun minicílů, o které se musí usilovat, čímž hra zůstává poněkud svěží.

To však není vždy to, co hráči chtějí! Když procházíte katalogem režimu nákupu, můžete vidět desítky a desítky položek zamčených za těmito „hracími stěnami“ a někdy dává smysl, že vaši simíci by k těmto položkám měli přístup, i když nedokončili související úkol. (s).

Například Get to Work má bezpečnostní kameru uzamčenou za kariérou detektiva, která by se vašemu Simíkovi mohla hodit v jejich domácím bezpečnostním trezoru nebo v malé firmě. City Living přichází s hrstkou jedinečných nábytkových předmětů, které simíci najdou pouze na bleším trhu, i když tyto kusy jsou také ideální pro vysokoškolské koleje, pokoje pro teenagery nebo levné byty. Základní hra je plná předmětů zamčených za kariérou a dalšími úkoly, všechny posmívají hráčům zpoza toho odstřeleného symbolu zámku!

Zajímavé:  Jak vymazat data v Sims 4.

Vezměte zpět kontrolu katalogu s tímto jednoduchým cheatem!

obrázek 186

Existuje jediný cheat, který mohou hráči použít a který funguje jako základní klíč a odemyká spoustu obsahu z katalogu bez obruče, kterou by bylo možné proskočit! Po aktivaci TestingCheats otevřete cheatovou konzoli a buď zadejte nebo cpoy/vložte následující kód:

bb.IgnoreGamePlayUnlocksEntitlement

Pokud jste v katalogu, když vstoupíte do tohoto cheatu, žádné zamčené položky se automaticky nezobrazí jako odemčené – budete muset kliknout do jiné kategorie, než to bude trvat. Hra vám oznámí „Ignorovat cheat odemkne hru je zapnutý“, abyste věděli, že cheat kód byl zadán správně.

Jakmile vstoupíte do cheatu Ignore Gameplay Unlocks, budete mít nyní přístup ke všem těmto zamčeným položkám, včetně Styled Rooms! V kombinaci s cheaty „ShowHiddenObjects“ a „ShowLiveEditObjects“ získáte přístup téměř ke každému předmětu, který ve hře existuje, dokonce i k předmětům, o kterých jste nevěděli, že jsou použitelné!

Přeskočte cheaty s užitečnými mody

Pokud chcete mít přístup k tomuto uzamčenému obsahu ještě jednodušší, žádný strach! Existuje několik modů, které usnadňují aktivaci cheatu Ignore Gameplay Unlocks, aniž byste si museli pamatovat kód.

1. Odemkněte všechny doplňky Build/Buy Content Cheat od TwistedMexi

obrázek 187

Tento mod přidává zcela nový cheat kód „tm.unlocksall“, který odemkne všechny zablokované položky z katalogu jedním tahem! Pokud se nechcete zabývat zapamatováním více cheatů, abyste získali přístup ke všemu ve hře, tento cheat modu vyřeší váš problém.

2. Cheat zkratky + od imJakeDeason

obrázek 188

Další mod pro zjednodušení cheatů, tento přidává několik náhrad kódu, včetně několika, které kombinují podobné cheaty dohromady, což vám umožňuje ušetřit čas a získat přístup k obsahu, který chcete, aniž byste si museli pamatovat spoustu dlouhých, spletitých kódů. Připomíná mi to soubor userstartup.cheat, který jsem měl pro The Sims 2! Více informací a stažení zde.

Zajímavé:  Jak změnit koleje v Sims 4 University.

Nemáte ponětí, co je soubor userstartup.cheat? Máme tě.

3. MC Command Center od Deaderpoola

obrázek 189

Jeden z nejznámějších výtvorů pro Sims 4, MCCC, je přizpůsobitelný mod, který dává simmerům řadu nástrojů, které mohou použít k úpravě chování jejich hry, včetně možnosti Ignorovat odemknutí hry. Tuto možnost najdete tak, že přejdete na „Nastavení nákupu“ v modu. Zjistěte více o tom, co tento mod umí, a stáhněte si požadované moduly z jejich webových stránek.

Zjistěte vše o MC Command Center přečtením našeho podrobného průvodce!

mc command center sims

4. Lepší BuildBuy od TwistedMexi

obrázek 190

Jeden z mých oblíbených modů, bez kterých nemohu hrát, Better BuildBuy má nejjednodušší způsob přístupu k obsahu zamčenému za cheatem Ignore Gameplay Unlocks. Žádné složité kódy, žádné těžko zapamatovatelné zkratky, vůbec žádné zapamatování – je to jen jednoduché kliknutí!

Na panelu filtrů v pravém horním rohu katalogu her bude a Lepší BuildBuy sekce přidána po instalaci tohoto modu obsahující několik nových možností katalogu, z nichž jedna je „Ignorovat odemknutí“, která okamžitě aktivuje cheat, jakmile kliknete na zaškrtávací políčko. Doslova vše, co musíte udělat, je zaškrtnout toto políčko a výložník, vše je pro vás odemčeno. Toto je pouze jedna z několika užitečných možností zabudovaných do modu a vřele ji doporučuji všem hráčům.

Na závěr

Nedovolte, aby vám The Sims 4 říkali, se kterými katalogovými položkami smíte hrát – je to koneckonců vaše hra! Ať už chcete mít věci bez modifikací a cheat pro vývojáře to udělá za vás, nebo chcete věci zjednodušit pomocí jakéhokoli CC, který vám přijde pod ruku, nyní máte několik různých způsobů, jak odemknout obsah bez problémů. dělat to, jak hra zamýšlela. Ušetřete si čas, stres a rozčilení, abyste se mohli bez omezení soustředit na vytváření sestav, které chcete vytvořit. Bavte se svými novými znalostmi a šťastné simming!

Zajímavé:  Jak stáhnout The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»