Jak

Jak nakupovat rostliny v The Sims 4

Další sada Sims 4 — Pokojové rostliny — toto je již osmá v řadě. Tentokrát se vývojáři rozhodli dát příležitost vyzdobit domy Simíků tropickou zelení. Říká se, že vám pomůže uvolnit se a uvolnit napětí. Velmi brzy budou mít naši Simíci tuto příležitost.

Již dříve jsme psali, že v září vývojáři oznámili obsahovou mapu do konce roku, ve které byly naplánovány 4 nové kity. Dva z nich — Incheon Style a Fashion Street — jsme obdrželi před měsícem. U třetí sady došlo k mírnému nedorozumění kvůli překladu námětu. Nyní ale vše do sebe zapadlo. A další rozšíření s tématem „Pohodlí ve vašem domě“ dostaneme v podobě nové sady pro Sims 4 s názvem „Pobytové rostliny“.

Balíček New Sims 4 - Pokojové rostliny: co je zahrnuto, datum vydání, jak stáhnout

Stavebnice The Sims 4 Blooming rooms obsahuje 24 položek. Mezi nimi jsou nejen různé pokojové rostliny v květináčích (zakrslé stromy, keře, liána), ale také krásné originální stojany, police a regály, na které lze tyto rostliny umístit. Vyzdobte svůj pokoj, vdechněte svému Simíkovi nový život, vytvořte atmosférický koutek s přirozenou zelení, kde si bude moci po práci odpočinout a odpočinout si, zbavit se stresu a ponořit se do skutečného ostrova ráje uprostřed shonu velkoměsta a domácího života. .

Balíček New Sims 4 - Pokojové rostliny: co je zahrnuto, datum vydání, jak stáhnout

Balíček The Sims 4 — Pokojové rostliny se začne prodávat 9. listopadu, tedy za týden. Poté jej lze zakoupit nebo stáhnout na našem webu o odkazu z torrentu. Mezitím doporučujeme aktualizovat vaše Sims 4 na nejnovější verzi 1.81.72, která obsahuje několik změn souvisejících s rostlinami. No a je tu také novinka – herní scénáře, které by měli všichni fanoušci hry rozhodně vyzkoušet.

Zajímavé:  Jak se pohybovat ve hře Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»