Jak

Jak najít mod, který způsobuje, že The Sims 4 nefunguje

novinky-6.jpg

Víme, že pro mnohé z vás je móda nedílnou součástí hry. Proto v The Sims 4 používáme speciální nástroje, které usnadňují instalaci a používání jakýchkoli modů.
Tým Sims nekontroluje, nepropaguje ani neschvaluje žádné konkrétní mody. Mody používejte na vlastní nebezpečí.

Vždy jsme však podporovali tvůrčí úsilí naší komunity. Nevadí nám, když moddery sdílejí své úžasné výtvory, pokud jsou dodržována následující pravidla.

 1. V žádném případě nesmíte vytvářet dojem, že váš mod je spojen s The Sims, Maxis nebo Electronic Arts. To znamená, že v reklamě modu nemůžete používat loga hry a související ochranné známky, včetně variací plumbobu a klíčových designových prvků. Můžete určit, že váš mod je pro The Sims 4 a/nebo konkrétní rozšíření.
 2. Mody musí být nekomerční a distribuované zdarma. Mody nelze prodávat, licencovat ani pronajímat za poplatek. Mody také nemohou zahrnovat funkce jakýmkoli způsobem související s převodem finančních prostředků. Maxis však chápe, že do práce na modifikacích je potřeba hodně času a úsilí. Proto mohou autoři modů získat zpět náklady na vývoj prostřednictvím pasivní reklamy a dobrovolných darů, za dodržení následujících pravidel:
 • Pasivní reklama a žádosti o dary mohou být umístěny pouze na webu modu nebo na stránce použité k jeho distribuci, v žádném případě na modu samotném.
 • Všichni uživatelé by měli mít možnost získat úplný přístup k modu zdarma, bez ohledu na to, zda přispějí nebo ne.

Jak nahlásit mody, které porušují pravidla

 1. Klepněte na tlačítko Chcete-li zobrazit skrytý text,přihlaste se nebo zaregistrujte. na jakékoli stránce webu nápovědy EA.
  • Doporučujeme přihlásit se ke svému účtu EA.
 2. vybrat The Sims 4. V případě potřeby použijte k nalezení hry vyhledávací pole.
 3. vybrat plošina.
 4. V tématu vyberte «Nahlaste porušení a obtěžování«.
 5. V poli Problém vyberte «Stěžujte si na web«.
Zajímavé:  Jak vyřešit pády v The Sims 4.

Proč jsou mody deaktivovány po aktualizaci hry?

Nepodporujeme ani nemonitorujeme mody, takže nemáme žádný způsob, jak zjistit, které mody způsobují problémy a které ne.
Doufáme, že deaktivací modů v době aktualizace omezíme počet problémů ve hře. Mody můžete vždy znovu nainstalovat, jakmile si budete jisti, že vše funguje správně!
Mody, které byly deaktivovány během aktualizace, můžete znovu povolit v nabídce nastavení, ale měli byste si být vědomi toho, že to děláte na vlastní nebezpečí.

Jak zjistit, zda jsou problémy způsobeny mody

 • Pokud používáte vlastní obsah, zkontrolujte obsah, jako jsou položky a oblečení, a ujistěte se, že je v pořádku. Pokud se postavě nad hlavou vznáší klobouk, je to známka toho, že s modem není něco v pořádku.
 • Pokud používáte herní mody, ujistěte se, že vše funguje správně. Postavy nás samozřejmě rády ignorují, ale pokud celý den chodily po zdech nebo jedly, můžete určit, který mod chybu způsobuje.
 • Odeberte všechny mody ze složky Mods a přidejte je v dávkách.
  • Po přidání každé hry hru spusťte a zkontrolujte, zda k chybě nedošlo.
  • Jakmile zjistíte, která dávka obsahuje problematický mod, odeberte polovinu této dávky a znovu zkontrolujte hru, zda neobsahuje chybu.
  • Pokud problém přetrvává, odeberte polovinu zbývající poloviny a zkuste to znovu.
  • Pokud problém zmizí, přidejte polovinu, která byla původně odebrána, a zkuste to znovu.
  • Opakujte proces, dokud nebude nalezen problematický mod. Tento typ vyhledávání se v komunitě The Sims někdy nazývá „metoda 50 %.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»