Jak

Jak nainstalovat doplňky na Sims 4

Jakýkoli offline projekt, který je podporován obrovskou komunitou fanoušků, je „přerostlý“ uživatelskými přídavky. The Sims 4 nebyli výjimkou. V tomto článku vám řekneme, jak nainstalovat mody na The Sims 4, aby bylo hraní ještě zajímavější.

widen_930_crop_2048_1152_0_15_q90_744802_1dcb58376e79f2ebefea6adc9.png

Na našem webu máme materiál věnovaný všem oficiálním přírůstkům do The Sims 4. V tomto článku vám chceme říci o neoficiálních, vlastních úpravách. Je jich hodně – ovlivňují jak kosmeticky, tak graficky. A nejen to, protože některé z nich přidávají nové mechaniky. Řekneme vám, jak nainstalovat mody na The Sims 4, a také vám řekneme, kde je hledat.

Kde hledat mody pro Sims 4?

Ukážeme vám několik zdrojů, kde jsou shromážděny tisíce různých modifikací. Stahování souborů z těchto zdrojů je bezpečné.

1. Zdroj The Sims

TSR je nejmódnější platforma. Dodává se dokonce s vlastním instalačním programem TSR CC Manager. Přístup k němu je však placený. Abych byl spravedlivý, rád bych poznamenal, že VIP předplatné stojí pouze 3 $ měsíčně. Pro fanoušky série The Sims to pravděpodobně nebude překážkou pro pohodlné úpravy jejich oblíbené hry. Jak stáhnout mody pro Sims 4 z The Sims Resource? Neexistuje žádná ruská verze webu, takže děláme toto:

  • Najeďte myší na nabídku Stahování a vyberte Mods (uprostřed seznamu).

  • Dále vyberte mod, který se vám líbí, a klikněte na jeho název.

  • Například tato sada přednastavení nosu pro vaši postavu. Na stránkách TSR je mnoho takových modů pro The Sims 4. Jak to stáhnout? Chcete-li začít, klikněte na tlačítko Účet zdarma (výše) a zaregistrujte se.
Zajímavé:  Jak vyřešit problém s přebalením Hataba Sims 4.

Po potvrzení vašeho e-mailu, přechodu do některého z modů, uvidíte takové menu. Musíte kliknout na Stáhnout a v okně, které se zobrazí, klikněte na Pokračovat ve stahování.

Pro pokračování ve čtení se přihlaste. Je to rychlé a zdarma.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»