Jak

Jak stáhnout mod v The Sims 4 World of Magic

Díky tomuto modu je každý student magie jedinečnější a specializovanější na jednu konkrétní školu magie. Být specializovaným čarodějem znamená, že pokud se pokusíte použít kouzla z jiné školy magie, vaše postava častěji selže. Tento mod je ideální pro širší hraní rolí.

Tři nové rysy (směry) čarodějů:

✧˖° Zlomyslní čarodějové budou na požádání schopni předpovídat budoucnost. Je pro ně obtížné číst kouzla z jiných škol.

✧˖°Untamed Sorcerers – vrhněte kletby na jiné postavy. Je pro ně obtížné sesílat praktická kouzla.

✧˖°Praktické čaroděje — budou moci odstranit kletby.

⋆༺ ☠︎︎ ༻⋆Jak se stát specializovaným kouzelníkem?⋆༺ ☠︎︎ ༻⋆

Mudrci mají nové interakce. Můžete požádat mudrce, kterého si vyberete, aby se stal vaším učitelem. Můžete je také požádat o informace o jejich kouzelnické škole, než se rozhodnete. Učitele můžete kdykoli opustit, ale jinak ho již nebudete moci používat jako učitele.

Pokud požádáte mudrce o výcvik, zatímco vaše postava není jeho žákem, kouzla se bohužel neodemknou.

Pokud opustíte svého učitele, můžete si vybrat jiného, ​​ale nemůžete se vrátit.

Když si vyberete mudrce, stále se můžete učit od ostatních, ale nechtějte po nich, aby se stali vaším učitelem. Mít učitele vám dá vlastnost Nezkrotného čaroděje. Během této fáze budou aplikovány nové změny týkající se úspěšnosti a neúspěšnosti kouzel.

Jakmile začnete s výcvikem, odhalí se vám pouze kouzla, která odpovídají směru školy magie, do které kouzelnický mentor patří.

Poté, co se naučíte ultimátní kouzlo, můžete je požádat, aby dokončili váš výcvik, a poté budete mít novou interakci, abyste požádali bývalého učitele o radu (informativní interakce o magii a magické říši již nebudou k dispozici, protože se musíte mít dobře zběhlý v tomto bodě). Vybraný Mudrc se objeví na panelu vztahů jako váš učitel.

Zajímavé:  Jak vymazat data v Sims 4.

Je možné požádat jiného mudrce, aby zaujal místo vašeho mentora. To je nutné, pokud váš kouzelnický mentor odejde, zemře nebo chcete změnit svou specializaci.

Pokud požádáte o mentorování od mudrce ze stejné školy, do které již patří vaše postava, automaticky se tím odstraní vztah s předchozím mudrcem a stanete se studentem toho nového.

V modu je mnohem více, které se zaměřují na malé změny skutečného procesu učení a používání kouzel. To je ale potřeba pochopit v praxi.

Mod má ruskou lokalizaci.

Testováno na licencované verzi: 1.104.58.1030

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»