Jak

Jak kombinovat doplňky v Sims 4

s3pe — program pro spojení .package do jednoho souboru pro zvýšení výkonu hry.

Všichni chceme mít spoustu dalších materiálů pro krásnou hru. Mnoho obsahu vychází ve formátu .package, velké množství zpomaluje výkon hry. Pomocí jednoduchého procesu lze všechny soubory spojit do jednoho nebo více, hra zobrazí všechny materiály balíčku, ale hra je rozpozná jako jeden soubor a nezpomalí se, protože nebude muset načítat mnoho balíčků !

1) Stáhněte si nejnovější verzi Dostupné pouze pro uživatele
(Klikněte na Hledáte nejnovější verzi? Stáhněte si s3pe_)

2) Nainstalujte s3pe. Pojďme spustit. Otevře se okno

3) V položce nabídky vyberte Nový Soubor

4) Klikněte na prázdné bílé pole v projektu a vyberte ‘(EXPERIMENTÁLNÍ) Jako dbc. «

Klikněte na druhou možnost a OK

5) Vyberte soubory .package, které potřebujete, ve složce, kde je uložen váš další obsah, a klikněte na OK.

Zobrazí se okno jako na obrázku níže, po každém importu vyberte možnost bez uložení souboru (Ne), jinak bude import souborů trvat velmi dlouho.

Nechte s3pe dělat svou práci. Import souborů může trvat dlouho, takže se nenechte zastrašit a nechte program pracovat. V důsledku toho dostaneme:

Po naimportování všech souborů vyberte příkaz Uložit jako z nabídky Soubor a uložte do požadovaného umístění pod požadovaným názvem.

Tak! Dostali jsme jeden velký balík!
To je všechno.

Při práci můžete obdržet zprávu, jako je tato:

Klikněte na ‘OK’
V zobrazeném seznamu seřaďte soubory podle pole „číslo instance“, zaškrtněte políčko Seřadit, jak je znázorněno níže na snímku obrazovky, a klikněte na pole Instance:

Vyberte všechny soubory XML, které mají číslo instance ‘0000000000000’ a které mají na konci EEB, a odstraňte je kliknutím pravým tlačítkem na Odstranit. (V tomto případě soubory nezmizí ze seznamu, ale budou přeškrtnuty. Jedná se o zbytky balíčků Sims3, ze kterých byly vaše balíčky odstraněny. Pokud sbalíte například skin, takové soubory neuvidíte , protože to zpočátku jde do balíčku. Pokud jsou soubory již přeškrtnuté, nemusíte nic dalšího dělat, dokud to neuděláte.
Přeškrtnutý text je zastaralý. Nová verze SIM3PE automaticky odstraňuje nepotřebné XML. Už budou přeškrtnuté.

Zajímavé:  Jak porazit mateřskou rostlinu v The Sims 4.

V případě potřeby opakujte kroky 2-5.

Vše, co potřebujete k zobrazení dalších souborů ve hře, je váš nový kombinovaný soubor. Před umístěním nového velkého souboru do složky Mods tedy odstraňte soubory, které jste zkombinovali.

Můžete zkombinovat již zkompilované soubory .package do jednoho, stejně jako spojit jeden nový balíček .package s již vytvořenou kolekcí.

Nenechte se ale unést kombinacemi. Místo jednoho velkého balíku vyrobte 3-4 prefabrikované balíky. Například jeden na pouzdra, druhý na nábytek. Optimální váha jedné kombinace souborů je asi 200 Mb. Snažte se také udržovat počet vašich balíčků ve složce Mods kolem 100.

Nikdy nekombinujte mody a výchozí vzhledy. Co když chcete změnit odstín pleti? Co když aktualizujete hru a mod bude nekompatibilní s novou verzí? Budete muset předělat celý svůj balíček .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»