Jak

Jak jíst marshmallows v The Sims 4

28. září konečně vyšel nový katalog The Sims 4 Kulinární vášeň! Připomínám, že od vydání posledního katalogu «Paranormální» Uplynuly celé dva roky a mnoho hráčů již ztratilo naději na jejich návrat i přes ujišťování vývojářů. Ale přesto jsme na něj čekali.

Vzhledem k tomu, že katalog je věnován vaření, dostali naši Simíci kromě nových předmětů pro výzdobu kuchyně možnost uvařit si nové pochoutky — vafle a pizzu (dříve bylo možné pizzu pouze objednat) a také vytvořit předpřipravené suroviny s s jejichž pomocí se proces vaření zrychlí a kvalita jídla je vyšší. Za tímto účelem se v katalogu objevily tři nové kuchyňské spotřebiče — vaflovač, pec na pizzu a mixér.

Mimochodem, příjemným bonusem je, že Simík musí pouze spustit spotřebič a zatímco se peče nebo míchá, může se věnovat své práci. Doba vaření je obecně krátká — 15-20 minut (a s vylepšeními se může ještě zkrátit), ale ani po tuto dobu Sim nemusí stát poblíž a nudit se. Když je vše připraveno, na troubě a vaflovači se rozsvítí zelená kontrolka, která signalizuje, že můžete vyzvednout hotové jídlo.

Dalším pozitivním bodem je, že všechna tato zařízení můžete uložit do zavazadla své postavy a vzít si je s sebou kamkoli. To vám mimochodem umožní rychle doplnit sortiment nádobí, pokud jej chcete začít prodávat pomocí dalšího nového objektu v tomto katalogu — prodejního pultu.

Zajímavé:  Jak změnit vzhled jiného Simíka v The Sims 4.

Připravené ingredience

K získání připravených surovin budete potřebovat nový mixér „Ciao, Bella“. Najdete ho v sekci kuchyňské spotřebiče v režimu nákupu.

K čemu přesně tyto ingredience slouží? Připravené suroviny vám umožní připravit pokrmy rychleji a levněji a také zlepšit jejich kvalitu. A vaši Simíci je budou při vaření používat o něco šťastněji.

K vytvoření připravených surovin můžete (a měli byste) používat čerstvé suroviny, které následně zlepší kvalitu vašich příprav. Najednou se vytvoří pět porcí ingrediencí. Mimochodem, při jejich přípravě můžete použít ochrana z «Country Life» , jako je náhražka masa. I když možností jejich použití je vlastně málo.

Všechny připravené ingredience dostupné v katalogu si můžete prohlédnout na níže uvedeném snímku obrazovky. Nevyžadují žádné speciální kulinářské dovednosti. Například vaflové těsto zvládnou připravit i úplní začátečníci. Připravené ingredience lze skladovat v lednici 11 a půl dne, takže si snadno uděláte týdenní zásobu v krátkém čase. A pokud má váš Simík vlastnost šéfkuchaře (daná za splnění životního cíle „Šéfkuchař“), nemusíte se o trvanlivost vůbec starat.

Když je povolena možnost Připravené ingredience, recepty, které je používají, budou mít speciální modré pozadí (v podstatě nahradí všechny nebo téměř všechny čerstvé ingredience v receptu). Pokud lze přísadu použít, ale vy ji nemáte, pozadí bude šedé a Simík připraví pokrm podle obvyklého receptu.

Možná značnou nevýhodou mixéru je, že je určen výhradně k přípravě surovin a při běžném vaření ho Simíci nepoužívají, když potřebují něco rozmixovat. Pokud tedy Simík něco peče a nemá těsto předem připravené, uhněte ho staromódním způsobem v běžné míse. To je jistě frustrující.

Oplatky

Kupte si vaflovač „Ciao, Bella“ v nákupním režimu a ponořte se do světa vaflí!

Jedná se o zcela nový recept ve hře a vaši Simíci to jistě ocení. Vaří se velmi rychle — pouhých 15 minut a vypadají úžasně. Simíci si budou moci vychutnat vafle s banánem a kopečkem zmrzliny, s dýní a kořením, s lesním ovocem a dokonce i s uzeným lososem nebo houbami. Ale samozřejmě nechyběl specifický humor od vývojářů, kteří přidali recept s odpadkovou zeleninou.

Zajímavé:  Jak pěstovat jídlo v The Sims 4.

Celkem budete mít přístup k 11 receptům na různé vafle. Nejjednodušší recepty budou okamžitě k dispozici k přípravě, i když Simík vstoupí do kuchyně poprvé v životě. Hlavní je nezaložit oheň. Mimochodem, pro snížení rizika požáru lze vaflovač vylepšit, jsou k dispozici tři vylepšení — zvýšená pevnost, samočištění a rychlejší pečení.

Vafle můžete vyrobit z čerstvých nebo připravených surovin nebo tuto možnost zakázat, ale poslední dva recepty na seznamu – Vydatné a Příjemně ošklivé vafle – vyžadují přísady.

Mimochodem, po snědení Příjemně nepříjemných vaflí může mít Sim buď veselou, nebo rozzlobenou náladu a Hearty vafle ho naladí romanticky.

Pizza a focaccia

K vaření pizzy budete potřebovat speciální troubu a kuchařskou dovednost alespoň 2. V katalogu je jedna — přenosná pec na pizzu „Ciao, Bella“. Mimochodem, na rozdíl od vaflovače a mixéru funguje v oblasti bez vybavení. Troubu, stejně jako vaflovač, lze také vylepšit pro odolnost, samočištění a rychlé pečení.

Příprava pizzy zabere asi 20 minut a stejně jako u jiných spotřebičů z katalogu se Simík nemusí celou tu dobu potloukat. Animace vaření jsou zpracovány docela dobře — jsou přítomny všechny požadované prvky, jako je házení a kroucení těsta. Pizza jde do pece jak má být – na lopatu. Simík ji dostane stejným způsobem. Ale můžete být zklamáni podáváním. Pravděpodobně víte, že dříve ve hře jsme již měli pizzu, ale musela být objednána od doručovací služby. Samozřejmě to bylo přineseno v krabici a postavy si to vzaly ze stejné krabice, aby to snědly. Nyní to Simík podává přímo ve stejné značkové krabici. V souladu s tím se podává na stole v otevřené kartonové krabici, což vypadá poněkud zvláštně na pizzu připravenou vlastníma rukama.

Zajímavé:  Jak zmenšit obrazovku v The Sims 4.

Celkem je k dispozici 17 možností pizzy, včetně receptů ze základní hry a dodatky «Na univerzitě». Mimochodem, mezi nimi není jen pizza v klasickém slova smyslu, ale také tři recepty na focacciu. Obecně platí, že vaše postavy si budou moci vybrat pizzu podle své chuti, i když jsou vegetariány nesnášející laktózu. Poslední dva recepty na seznamu, Mystery Pizza a Artful Focaccia, vyžadují určité přísady. Jiné recepty lze připravit i bez nich.

Jak jsem již zmínil, pizza se podává v kartonové krabici. Focaccia se ale naštěstí podává kulturněji – na podnose. Ano, a vizuálně to vypadá výhodnější. Přesto je struktura pizzy příliš rozmazaná.

Stejně jako u vaflí, dva speciální recepty (Mystery Pizza a Artful Focaccia) poskytnou odpovídající nálady postavám, které je jedí.

Doufám, že pro vás byla tato recenze nových receptů v The Sims 4 Cooking Stuff zajímavá a užitečná. Můžete klást otázky a sdílet své dojmy z nového obsahu na našem fóru. Přeji dobrou hru!

Jak odemknout aspiraci na grilovaný sýr The Sims 4

5

Už jste možná slyšeli o aspiraci na grilovaný sýr v The Sims 4. Do hry byla přidána prostřednictvím Patche 30 v roce 2016. Tato aspirace je zajímavá tím, že příliš mnoho hráčů neví, jak ji odemknout a vylepšit. Proč? No, protože touha po grilovaném sýru je v The Sims 4 tajná!

grilovaný sýr 6

Zmíněná aspirace není ve hře snadno dostupná a o tomto cíli zaměřeném na jídlo není známo mnoho podrobností, proto se s vámi podělíme o vše, co jsme objevili!

Více o SNOOTYSIMS: S tímto seznamem nejlepších aspiračních modů v roce 2024, které jsme pro vás vybrali, doufáme, že najdete ty, které dokonale padnou vašim Simíkům!

Aspiration Mods Doporučený obrázek

Co je to Aspirace na grilovaný sýr?

Aspirace na grilovaný sýr se poprvé objevila v The Sims 2: Noční život a The Sims 2: Volný čas a vrátila se v The Sims 4. Jelikož jde o tajnou touhu, neobjevuje se v běžném seznamu aspirací pro vaše Simíky v CAS. Objeví se pouze v kategorii Jídlo konkrétního Simova aspiračního panelu poté, co jej odemknou.

Zajímavé:  Jak otevřít The Sims 4 na Macu.

grilovaný sýr 9

Simíci s aspirací na grilovaný sýr nemilují v životě nic jiného než své sendviče, které se rozplývají v ústech! Pokud má váš Simík tuto aspiraci, bude hodně přemýšlet o grilovaných sýrových sendvičích a bude mít k dispozici sociální koláčové interakce o nich, jako je Povídání o grilovaných sýrových sendvičích a Ovlivňování ostatních při podávání grilovaných sýrových sendvičů.

grilovaný sýr 2

Mezi dva jejich největší obavy patří spálení sendvičů při vaření a konzumace zkažených grilovaných sýrových sendvičů. Ano! To jsou ochromující, oprávněné obavy v životě mistra-wannabeho na grilovaný sýrový sendvič!

Jak odemknout Aspiraci na grilovaný sýr ve hře Sims 4?

grilovaný sýr 5

Jak přesně vaši Simíci získají aspiraci na grilovaný sýr v The Sims 4? No, odemknutí této aspirace je docela snadné. Jediné, co musíte udělat, je nechat své Simíky zkonzumovat tři (3) grilované sýrové sendviče za sebou. A je to! Věřte nám, že příprava a konzumace 3 porcí grilovaných sýrových sendvičů by pro vaše Simíky neměl být žádný problém.

grilovaný sýr 8

Pokud se však aspirace neprojeví, zkuste nechat Simíky připravit a sníst grilované sýrové sendviče o něco rychleji. Měly by se jíst jeden po druhém a ne s velkými přestávkami mezi tím. Abyste si to usnadnili, nechte své Simíky uvařit velkou porci grilovaných sýrových sendvičů a nechte je celé jídlo vypilovat.

Milníky aspirace na grilovaný sýr

grilovaný sýr 4

Poté, co jste odemkli aspiraci na grilovaný sýr, zde jsou 3 milníky, které musí vaši Simíci splnit:

Úroveň 1: Gouda Greenhorn

  • Povídejte si o grilovaném sýru se 3 různými Simíky – odměna 50 bodů spokojenosti.
  • Snězte 10 grilovaných sýrů – odměníte 75 body spokojenosti.

Úroveň 2: Znalec čedaru

  • Snězte 10 grilovaných sýrů vynikající kvality – získáte 350 bodů spokojenosti.
  • Připravte 3 skupinové porce grilovaného sýra – odměna 300 bodů spokojenosti.
  • Povídejte si o grilovaném sýru se 5 různými Simíky – odměna 250 bodů spokojenosti.
Zajímavé:  Jak zadat cheat kódy v The Sims 4.

Úroveň 3: Muenster Maniak

grilovaný sýr 7

  • Jezte grilovaný sýr ve vesmíru – odměníte 750 body spokojenosti.
  • Připravte grilovaný sýr vynikající kvality – odměna 500 bodů spokojenosti.
  • Promluvte si s Grim Reaperem o grilovaném sýru – odměna 650 bodů spokojenosti.

Dokončení aspirace na grilovaný sýr zajistí vašim Simíkům Odměna Melt Master. S touto vlastností mohou malovat různé obrazy z grilovaného sýra a pověsit si je na stěny. Mějte však na paměti, že aspirace Grilled Cheese nemá žádnou bonusovou vlastnost CAS, která obvykle přichází s jinými aspiracemi.

Více o SNOOTYSIMS: Chcete mít Simíky, kteří jsou zvědaví, ale také moudří? Nebo možná máte Simíka, který se chce stát pětihvězdičkovým vlastníkem nemovitosti? The Sims 4: For Rent má všechny tyto nové vlastnosti a aspirace pro vaše Simíky!

Nové vlastnosti a aspirace Doporučený obrázek

Závěr: Grilujte ty sýrové sendviče!

Aspirace Grilled Cheese je veselá a osvěžující aspirace pro naše Simíky ve hře, zejména proto, že přináší nostalgické vzpomínky na The Sims 2.

grilovaný sýr 3

Odemknutí a vyrovnání této aspirace je trochu složité, takže pokud někdy narazíte na problém, že se tato aspirace nezobrazí, dejte nám vědět v komentářích níže, abychom vám mohli pomoci najít řešení! Veselé simming, naši milí Simmers!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»