Jak

Jak hrát The Sims 4 Upíři

Zapomenutá dutá mapa se sběratelskými předměty

Podrobná mapa Forgotn Hollow z herního balíčku The Sims 4 Vampires s vyznačenými sběratelskými předměty a body spawn pro jejich nalezení.

Návrat k hlavní recenzi Sbírání v The Sims 4 a rozšíření

Klubové aktivity v The Sims 4 Pojďme se společně bavit! a další doplňky

17. srpna 2019 4435 Lexa

Rozmary The Sims 4 Postavy upírů

4. listopadu 2018 5158 Lamare

Podrobný seznam přání toho, co bylo dodáno s herním balíčkem The Sims 4 Vampires. Podmínky a důvody vzhledu, popis s návodem na realizaci a náklady v bodech.

Recenze hry Varhany ze sady The Sims 4 Upíři

25. června 2018 9264 LyashkO

Recenze hry Varhany ze sady The Sims 4 Upíři

Zpočátku pro hudební typy vývojáři přidali pouze tři typy nástrojů: kytaru, klavír a housle, se samostatnou dovedností pro každý z nich. S vydáním The Sims 4: Vampires Game Pack se objevil další hudební nástroj – varhany. O tom, jaké melodie na něm můžete hrát a jak rozvíjet své herní dovednosti, se dočtete v této recenzi.

Přehled města a obyvatel Forgotn Hollow z The Sims 4 Upíři

6. února 2018 88574 Del

Přehled města a obyvatel Forgotn Hollow z The Sims 4 Upíři

Městečko Forgotten Hollow se zpřístupnilo fanouškům The Sims 4 po vydání herního setu Vampires.

Ponurá atmosféra opuštěnosti a malá rozloha (pouze 5 volných pozemků) dodávají osadě naprosto jedinečný charakter.

Smrt, duchové a vzkříšení v The Sims 4

21. srpna 2017 734111 Dara_Savelly, Rirun, KostyaRiKi, Stranger, Danny California

Zajímavé:  Jak vymazat uložení v Sims 4.

Smrt, duchové a vzkříšení v The Sims 4

Smrt v The Sims byla mezi hráči vždy předmětem zájmu a experimentů. Zvažte požáry v místnostech bez dveří a bazénech bez schodů. Můžeme ale Simíky nadále zneužívat nebo je naopak chránit před nečekanou smrtí pomocí starých metod? Přesto je smrt v The Sims 4 znatelně odlišná od předchozích dílů hry. A abychom s jistotou věděli, před kterými smrtícími věcmi bychom se měli mít na pozoru a které použít v našich zákeřných zájmech, dávám do pozornosti přehled všech typů smrti, duchů a metod křísení postav ve hře The Sims 4 .

Mužský pohled na The Sims 4: Vampires — Pomsta za Twilight

Série The Sims, navzdory svému přínosu pro průmysl, je okamžitým plamenem pro většinu zarytých hráčů. Neúplatné publikum si to spojuje s pořadem „Dom-2“ a podobnými obscénnostmi, ačkoli The Sims má koncepčně mnohem blíže k „vysokému“ – stejné Black & White. Ostatně v obou hraje hráč roli Všemohoucího a vše ostatní jsou jen kulisy. Celý rozdíl je v tom, že The Sims nemají, řekněme, obří krávu, která by ospravedlnila celkové nastavení. Takže, když byl vydán dodatek o upírech pro čtvrtý díl „Rozkoš ženy v domácnosti“, redaktoři přijali extrémní opatření. Do hry poslala odvážného muže, jehož cílem je zjistit, co je na druhé straně. Je The Sims opravdu zakázané ovoce, které nemá ve zdvořilé herní společnosti místo?

První den

Pomsta byla dokonána okamžitě. S mocí, kterou dává elegantní editor The Sims, autor ztělesnil všechnu bolest a nenávist v Sims Edward Cullen. Ve hře jsou tři způsoby, jak se stát upírem, my jsme si ale vybrali ten nejradikálnější. Ne, ne narození miminka (pomsta není tak trpělivá dáma) a neproměnění v zkušenějšího pijavice, ale tvoření od nuly.

Zajímavé:  Jak si vybrat plemeno psa v The Sims 4.

Nejprve se mi rozšířily oči. Gotická dáma, přísná klasika Nosferatu podle Brama Stokera (problémy s česnekem na místě) nebo zubatý emo cupcake ala “Monsters on Vacation” — přidali sice pár tematických nastavení vzhledu, ale na realizaci toho nejvíc stačí. různé mužské touhy. Je to paradoxní, ale pravdivé – The Sims vás stejně jako The Elder Scrolls dokážou jednoduše uchvátit při vytváření postavy. Před dalším uvědoměním si takové pobuřující myšlenky však bylo nutné dokončit důležitý úkol. Autor pevně věří, že každý, kdo se náhodou podívá do světla, šťastně prozradí světlu prvního Edwarda, na kterého narazí. Vytvoří tento „bonbón“ s tesáky, na který čekali v Blue Oyster, a za bílého dne ho vyhodí přímo na ulici. Tam pod paprsky Slunce bude zářit tesák. jasně, oparem.

No, The Sims zaujali splněním dávného snu, ale co dál? Připravte se na to, že uvidíte osm upírských archetypů, z nichž jeden je nechutnější než druhý – to zjevně není to, co očekáváte od roztomilých „Simů“. Jsou zde i některé kanonické detaily, jako je tvar tesáků. Zvláště působivé byly lidské zlaté zuby. Karmínová bunda a buřinka by zcela doplnily image Drákuly z Ruska 90. let – naprostá extravaganta, ne hra. Proč neudělat nesnesitelně malátného pijavice v duchu Interview with the Vampire?

Po čarodějnictví nad tesákem následovalo formování postav, které se ukázalo být neméně zábavné. Rozšiřující balíček Vampires přidává do The Sims 4 životní cíle, které dokonale doplňují osobnost vaší postavy. Vládce krvežíznivců, který chce vytvořit zubatou dynastii a navíc je choulostivý, nebo vegan, zářící úsměvem jako naleštěná skořápka? Ano, poslední jmenovaný je také nepříčetný kleptoman, takže volba padla na největší Zlo. Zbavit takového dobrého chlapa příležitosti pít krev z pytlů je moře karmínové zábavy.

Zajímavé:  Jak najít pár v The Sims 4.

Vlastnosti národního zásobování krví

Nuance spočívá v tom, že krev nezbytnou pro rozvoj vampirismu můžete získat kromě pytlů a „jablíček“ pouze od okolních postav. S pověstí padoucha se nemusíte obtěžovat hledáním oběti – popadnete nejbližší oběť a odtáhnete ji do křoví na promenádě. Těžší to mají úzkostné povahy, protože nedokážou, nebo spíše nechtějí, donutit člověka k odhalení krku. Můžete o to požádat pouze přátele nebo oddané sousedy. Je zde tedy více prostoru pro zesměšňování postav. Spalování v kuchyni bez dvířek je prastarý archaismus. Dáme dohromady partu, odstraníme dveře v konstruktoru a počkáme, až nepijící upír dosáhne stavu. Pamatujete si Vampire: The Masquerade — Bloodlines, kde hladovějící upír napadl každého, koho potkal? Od této chvíle se podobné věci dějí i v The Sims. incidenty.

Mimochodem, o dovednosti vampirismu. Zahrnuje pět fází vývoje, z nichž každá poskytuje přístup ke všem druhům dovedností. Například „Proměnit se v netopýra“ vám umožní prosekat se malým městem závratnou rychlostí. Autorčina upírka tedy nejen doslova rychle „nasála“. netopýra do svého černého kožichu, ale také aktivně studovala vhodnou četbu. Upíří dovednost se dobře rozvíjí pomocí encyklopedií. Půjdete do velkých vzdáleností, abyste objevili „Creating Vampires“ – dovednost pro přeměnu lidí ve zvířátka. Akce navíc vypadá tak pikantně, že se stává až trapnou. Cítíte se však mnohem trapněji, protože záležitost se omezuje na pokrevní příbuzné. Takové spojení neposkytuje žádné zvláštní příležitosti, ale autor už dlouho snil o tom, že bude mít postaršího mexického syna, takže k zábavě s ním stačily základní upíří superschopnosti.

Mnoho hráčů je zvyklých na to, že The Sims je primitivní simulátor života a přivádějící Simíky k hladovění. Během let, kdy byla mužským herním publikem ignorována, se však série posunula daleko dopředu. Jeho systém hraní rolí bude tvrdší než některá RPG. Vampirismus nejenže poskytuje ty nejúžasnější příležitosti, ale také za to vyžaduje cenu – negativní vlastnost. Kvůli, řekněme, „scvrklému žaludku“ lze hlad uspokojit pouze krví – lidské jídlo ztratí chuť. Tucet hodin s upíry tedy vedlo k nečekanému objevu. The Sims mají nejen nejpropracovanější upírskou hratelnost v sérii, ale je to také solidní RPG, které bylo špatně přijato kvůli své notoricky známé „grafonice“ a moderním přesvědčením.

Zajímavé:  Jak upgradovat celebritu v The Sims 4.

Rozbití koncepční šablony

Proč je The Elder Scrolls tak oblíbený? Hráč si vybere jednu z mnoha rolí, může svobodně měnit/vzít/dat život svému okolí a vývojáři se také snaží uspokojit hráčovy křeččí instinkty. TES dopřává člověku přirozenou víru v jeho Vyvolenost, protože každý věří, že mu svět něco dluží. Ve skutečnosti vám vděčné krásky neleží u nohou a kolemjdoucí nechválí jméno hrdiny.

The Sims místy používají podobné techniky. Přiznejte se, kdo netrávil hodiny doplňováním pevností a panství haraburdím nasbíraným v TES: od plechovek s brouky po figuríny s brněním ze síťoviny? Až na řadu mechanických výjimek nabízí The Sims stejné příležitosti, ale hraje na jiné psychologické struny. Používá asociativní paměť sestávající z hromady obrázků inspirovaných popkulturou. Proto chrliče pro domácí výzdobu, pokroucené stromečky z hororových filmů, rakvové postele a dokonce extrémně ubohé varhany – bez nich se neobejde ani jedno rande.

Lidé rádi následují ostatní a ideálně ovlivňují jejich životy – na tom jsou The Sims založeni. Lidé potřebují pocit kontroly nad svými vlastními životy, který ve skutečnosti často chybí – The Sims tento pocit dávají simulací života ve virtualitě. Konečně, lidé vyjadřují slovy nebo činy to, po čem podvědomě touží, ale chybí jim odhodlání toto přání uskutečnit. Nadpřirozené dovednosti upírů podezřele jasně vizualizují skryté touhy člověka. Kolik z nás, včetně autora, si každý den říká, že zítra začneme vážně cvičit nebo budeme držet dietu? Upíří Simíci vás mohou pomocí hypnózy donutit cvičit – ach, jak hezké by bylo, kdyby to bylo možné dělat ve skutečnosti. Podíval jsem se do zrcadla, přikázal jsem si: „Dnes z tebe bude efektivní chlap,“ a to je vše – jsi svým vlastním šéfem.

Zajímavé:  Jak získat otisky mikroprstů v The Sims 4.

Láska ke sledování a nahrazení reality virtualitou jsou však ve srovnání s hlavním enginem The Sims pouhé maličkosti, tak jasně se projevující v upířím doplňku. Celá podstata je v touze po moci. Je to vzácný člověk, který po tom netouží. Cíle každého jsou jiné (chtíč, chamtivost nebo altruismus), ale žízeň je téměř stejně silná. The Sims dává hráči nejvyšší formu moci – božskou, a proto je její fenomenální popularita. Kromě vypracování bezpočtu scénářů každodenního života získávají hráči neomezenou moc nad životy celých generací. Zní to děsivě? Tolik k „hloupé hře na ženy v domácnosti“. Za zajíčkem Tepesem v pantoflích bičujícím horkého (no, technicky studeného) upíra se skrývá mnohostranný „simulátor boha“. Ach ano, nyní můžete hrát za chladnější verzi Ježíše v The Sims 4. Právě proměnil vodu ve víno a hráči mohou zabalit žáby a ryby do pytlů krve. Lékařské korporace by za takovou technologii prodaly své duše.

The Sims 4: Vampires se ukazuje jako hlubší projekt, než by se na první pohled mohlo zdát. Stále ji to táhne k ženskému volnu, ale i drsní vousatí muži mají co dělat – hlavní je neříkat to kamarádkám. Psychologické experimenty, kulturní rekreace v duchu „Sběratele“ a výsměch klišé z let trýzněných upírským terorem.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»