Jak

Jak se ušpinit v The Sims 4

Emoce Simíků jsou jedním z klíčových mechanismů The Sims 4 a hrají zásadní roli při utváření jejich chování a interakcí. Nejen to, ale také dodávají hře hloubku a realismus. Hněv je jedním z mnoha emocionálních stavů, které mohou Simíci zažít. Mohou se vztekat z mnoha důvodů, což vede k dramatickým momentům a konfliktům.

V The Sims 4 vyžadují určité kariérní cesty a životní cíle, aby se váš Simík rozzlobil. Například životní cyklus „Nepřítel lidí“ je povzbuzuje, aby se rozzlobili. Kromě toho si hráči mohou užít rozvíjení postav svých Simíků tím, že je záměrně rozhněváte a poté je vedete na jejich emocionální cestě. Přimět Simíka, aby byl přemožen vztekem, se může zdát jako docela obtížný úkol.

Zahoďte veselé náladičky

Nejjednodušší způsob, jak Simíka rozzlobit, je donutit ho k činnosti, která ho vlastně nebaví. Jejich nálady přitom zůstanou neustále na nízké úrovni, což nepovede k takovému nárůstu pozitivních emocí. Pokud například Simík rád tráví čas venku, měli by se ho hráči snažit držet uvnitř. Stejně tak by se hráči měli vyhýbat činnostem, které mohou u Simíka vyvolat radostnou náladu. Tento přístup zajišťuje, že dotyčný Simík je v neustálém stavu hněvu.

Prohrát hádku

Přimět vašeho Simíka prohrát sázku je další způsob, jak ho rozzlobit. Hráči mohou vytvářet scénáře, kde mohou nastat hádky, a když jejich Simíci o ně přijdou, rozzlobí se. Hráči by však měli být s touto metodou opatrní, protože nemohou přímo ovlivnit výsledek sporu.

Zajímavé:  Jak odpálit ohňostroj v The Sims 4.

Podívejte se na naštvaný obrázek

Hráči mohou Simíky rozzlobit také tím, že jim ukážou naštvaný obrázek. Chcete-li to provést, vyberte prázdnou místnost v režimu budování a ozdobte ji spoustou nepříjemných uměleckých děl. Tato metoda může trvat trochu déle, ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

S trochou dekorací toho dosáhněte hodně

Když Simíci navštíví krásně navržená místa, zvýší se jejich úroveň štěstí. Stejně tak jakákoli oblast s velmi malou výzdobou může snížit úroveň jejich štěstí a rozzlobit je. Hráči mohou například vzít svého Simíka do tělocvičny, ale nedovolit mu jít dovnitř. Když budete stát venku a dívat se jen na prázdné zdi, váš Simík se bude zlobit.

Nevěrný partner

Toto je přirozená a realistická reakce v The Sims 4. Při této metodě nemusí hráči dělat nic, aby Simíka rozzlobili. Pokud Simíci přistihnou svého partnera při flirtování s jinými Simíky, zvýší to jejich negativní náladu a potenciálně způsobí rozzlobené emoce.

Voodoo panenky

Voodoo Doll je zlá panenka, kterou si hráči mohou koupit od Madame Zoe. Lze jej také nalézt kopáním, hledáním pokladů nebo rybařením v parku Oasis Springs. Hráči mohou do této panenky píchnout jehly, aby získali vzteklou náladu až na čtyři hodiny.

Hluční sousedé

Stejně jako ve skutečném životě, hluční sousedé zvyšují úroveň vašeho hněvu v The Sims. Tato metoda nemusí být tak účinná jako jiné metody, ale v určitých situacích může stále fungovat.

Použijte speciální lektvar

Tato rychlá oprava funguje pouze pro hráče, kteří mají rozšíření Get to Work. Hráči mohou požádat vědce o speciální lektvar, který Simíka okamžitě rozzlobí.

Rozbitý domeček pro panenky

Dítě, batole nebo dospělý Simík s dětskými rysy se může rozzlobit, když uvidí, jak se přímo před nimi rozbíjí domeček pro panenky.

Zajímavé:  Jak přidělit více paměti RAM v Sims 4.

Udělejte si selfie s naštvaným Simíkem

Poté, co použijete některou z výše uvedených metod, abyste Simíka rozzlobili, chyťte Simíka v rozhněvaném stavu a udělejte si s ním selfie. Nyní, kdykoli hráči potřebují svého Simíka znovu naštvat, stačí, když použijí tuto fotografii. Už jen pohled na tuto fotku vašeho Simíka rozzuří. Hráči mohou také dosáhnout požadovaného výsledku tím, že dotyčnému Simíkovi ukážou obrázky jiných rozhněvaných Simíků.

Použijte cheat kódy a důsledky

Existují různé cheaty, které mohou hráči použít k naštvání Simíka. Pokud chtějí svého Simíka okamžitě rozzlobit, mohou napsat „ims.add_buff AngryHigh“. Kromě toho mohou hráči použít «sims.add_buff_e_buff_angry» k udržení Simíka naštvaného po dobu 12 hodin. Pokud jde o sociální hněv, lze jej přenést na Simíka pomocí cheatu „sims.add_buff Social_Angry“. Pamatujte, že každý Simík, který zůstane v rozzlobené náladě příliš dlouho, riskuje, že zemře na infarkt.

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»